• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Ігрові навушники з мікрофоном beyerdynamic Custom Game

Якось раз я вже намагався розібратися в природі феномену ігрових навушників і в питанні, чи потрібні взагалі такі девайси користувачам. Якщо цікаво, можете почитати. Тепер переходимо від загального до приватного і до конкретики - до нових геймерським навушників середнього цінового сегмента від легендарного Hi-Fi бренду Beyerdynamic. Назва моделі - Beyerdynamic Custom Game - натякає на можливість кастомізації. Як виявилося, не тільки візуальної, але і звуковий.

Як виявилося, не тільки візуальної, але і звуковий

Здавалося б, на ринку безліч ігрових виробників і ще більше навушників в їхньому асортименті - чи потрібно ще один пристрій від «неспеціалізованого» бренду? Потрібно. Як мінімум тому, що навушники - це випромінювачі звуку, а не розсип світлодіодних вогнів, і в цьому відношенні Beyerdynamic якраз і є професіоналом. Я спробував розібратися, що вийшло у німецької компанії з такою «геймерской» авантюри.

Тут все просто, без особливих сюрпризів. Велика чорно-біла картонна коробка має збоку проріз, крізь яку можна спостерігати головні фішки Custom Game: змінне кришку на чашу і регулятор фазоінвертора. Отвір розсудливо закрито прозорим полімером - пил до «розкриття» в упаковку не потрапити.

Всередині знаходимо стандартний набір для ігрового пристрою: самі навушники, знімний кабель з мікрофоном і вбудованим пультом управління, перехідник на великий джек (роз'єм 6,3 мм) і, зрозуміло, горезвісні змінні панелі в кількості чотирьох пар. Крім інструкції, в коробці лежить брошура, у всій красі демонструє можливості дизайнерської кастомізації моделі.

Зовнішній вигляд традиційно особливо важливий для ігрових навушників, і тому почати хочеться ось з чого: на тлі моделей-конкурентів Custom Game виглядають вкрай ... стримано. Проявляється це у відсутності Щиплющие очі забарвлення (як самі_знаете_у_кого) і міріад квітів лампочок. На мій погляд, це швидше плюс: по-перше, немає потреби переплачувати за всі ці принади, а по-друге, навушників від Beyerdynamic такий феєрверк навряд чи припав би до лиця. Все-таки серйозна, солідна компанія з майже віковим досвідом роботи в професійних студіях звукозапису.

Виробник це розуміє - і тому спробував знайти баланс у вигляді класичного дизайну і наявності змінних панелей. Останнє і є головним індикатором, що перед вами не що інше, як геймерське пристрій. Кришечки напевно припадуть до смаку любителям кастомізації, але цікаво інше: Онні сподобалися навіть мені - людині з байдужо-фіолетовим ставленням до такого роду украшательствам. На основі цього незначного факту можна зробити висновок, що той самий баланс компанії дотримати вдалося.

Кришки представляють собою плоскі тонкі панелі, що покривають чаші; зверху вони кріпляться рельєфним пластиковим ободком на чотирьох болтиках. Щоб змінити панель, потрібно озброїтися хрестової викруткою і витратити кілька хвилин на процес. Болтики самі по собі надають чашам витонченості в візуальному плані місто й дозволяють відчути, що ви дійсно кастомізіруете свій гаджет своїми ж руками. Словом, якась пластикова засувка точно б зіпсувала задумку, а тут все виглядає і відчувається гармонійно і цікаво.

В іншому дизайн лаконічний і строгий, хоч і не позбавлений, якщо пожонглювати словами, «грайливості». Великий мікрофон на довгій ніжці, об'ємні чаші з виступаючими елементами кріплення, пухка оббивка дужки і матовий чорний пластик все-таки створюють відчуття, що на вас значний і функціональний агрегат для зубодробильних баталій.

Чомусь мало де згадується ще один унікальний елемент Custom Game - знімна оббивка обруча. Це дуже рідкісне явище для навушників - що подвійно дивно, враховуючи, наскільки це зручно. Накладка з екокожі з м'яким наповнювачем всередині двома рухами руки відкріплюється від дужки і приєднується назад за допомогою звичайної липучки. Завдяки цьому оббивка легко чиститься, миється або замінюється. Можна подумати, що таке рішення не зіграє на руку монолітності конструкції, але немає - накладка тримається міцно, що не з'їжджає і не бовтається навіть з «зашитим» проводом.

Саме наголов'я досить зручне, з внутрішньої сторони воно має як пластикові, так і металеві елементи; останні приєднує дужку до чаш. Регулятори довжини стандартні, мають плавний хід і чітку фіксацію.

Величезні круглі чаші обертаються у вертикальній площині, тримаються міцно і повністю закривають вуха при використанні. Амбушюри із шкірзамінника зручні і м'які - пінного наповнювача всередині, звичайно, немає, але навушники сидять дуже комфортно. Взагалі, ергономіка у Custom Game вище всяких похвал: довгі години постійної гри ніяк не позначаються на комфорті використання. Так що одна з головних особливостей геймерських навушників - зручність - тут реалізована повною мірою.

На широких обідках обох чаш, ближче до нижньої частини, розташовуються довгасті жолобки перемикачів фазоінверторів, що представляють собою круглі порожнисті циліндри - дотягуватися до них, намацувати руками і перемикати цілком зручно. Про саму технологію я розповідаю нижче, в розділі «Звук».

Ліва чаша в самому низу обладнана входом для комплектного кабелю: мікрофон міцно приєднаний до нього в самому підставі, так що створюється враження, що він є частиною самих навушників. Грамотне рішення, з огляду на клас пристрою і те, що переговори з іншими гравцями потрібні далеко не завжди.

Грамотне рішення, з огляду на клас пристрою і те, що переговори з іншими гравцями потрібні далеко не завжди

Ребриста ніжка мікрофона товста, щільна і дуже добре гнеться - направити переговорний пристрій в потрібний напрямок легше простого, за фіксацію можна теж не турбуватися. Тут саме час згадати, що Beyerdynamic є одним з головних виробників і вже точно головним новатором в пристрої динамічних мікрофонів. В результаті, як я і очікував, мікрофон прекрасно справляється зі своєю функцією - вже точно краще переважної більшості аналогічних пристроїв. Голос співрозмовника передається чистий, детальний і чітко чутний. Але саме час перейти до звуку самих навушників.

Але саме час перейти до звуку самих навушників

Custom Game обладнані динамічними драйверами, які випромінюють звук в закритому акустичному оформленні. Тут, на перший погляд, все стандартно. Однак, якщо згадати, що закрита конструкція не кращим чином позначається на комфорті користувача при довготривалому прослуховуванні, можна було б записати це в мінус ігровим навушників. Проте, Beyerdynamic вирішила проблему з притаманними їй витонченістю і тягою до інновацій.

Фазоінвертори, розташовані на обох шальках, фактично дозволяють на льоту зробити Custom Game напіввідкритими, звільняючи слухача від зайвого звукового тиску. Більш того, у регуляторів є чотири режими, і кожна позиція надає звучанню особливий забарвлення.

Ще один нюанс - можливість незалежної настройки для кожної чаші. Не факт, що це вам знадобиться, і тим не менш, така можливість не може не радувати: ігрові світи WoW, Skyrim, Morrowind і Vice City воістину безмежні, і ситуації в них незліченні. Перш ніж розповісти, що перемикачі роблять зі звуком, потрібно описати «природний» характер звучання Custom Game.

Головний епітет, яким хочеться наділити звучання моделі, - м'якість. Навушники звучать якось плавно і акуратно, ніби-то піклуючись про барабанні перетинки. Насправді так воно і є: якщо на перший погляд недолік «яскравості» звуку можна прийняти за мінус, то через кілька годин гри в шутер або скрімерние хоррор ви скажете Beyerdynamic спасибі за те, що все ще можете грати.

Насправді так воно і є: якщо на перший погляд недолік «яскравості» звуку можна прийняти за мінус, то через кілька годин гри в шутер або скрімерние хоррор ви скажете Beyerdynamic спасибі за те, що все ще можете грати

За моїми відчуттями, ця м'якість відноситься скоріше до подачі, ніж до самого аудіосигналу. Насправді навушники видають досить нейтральне і зовсім не забарвлене звучання - в цьому Beyerdynamic знає толк. В результаті ми маємо чесний звук з комфортною подачею - те, що треба для геймера.

Навушники мають досить об'ємною звуковою сценою, хоч злегка і поступаються в цій якості дорожчим Beyerdynamic MMX 300. Від обсягу залежать, як відомо, можливості звукової віртуалізації, також важливою для гравців. В цілому можна сказати, що Custom Game непогано справляється з позиціонуванням звуку - ви точно не помилитеся в напрямку місцезнаходження його джерела в ігровому просторі. Однак, позамежних висот цей аспект у Custom Game все ж не набирає.

Тепер про деталізацію. Ось вона у моделі навіть надлишкова для середнього цінового сегмента - високі і середні частоти звучать чітко і детально. Виняток становлять баси, яким характерна тут деяка гулкость. Однак слід сказати, справедливо це тільки при певних положеннях регулятора фазоінвертора і якщо чіплятися, як це робимо ми в Inspector Gadgets.

Однак слід сказати, справедливо це тільки при певних положеннях регулятора фазоінвертора і якщо чіплятися, як це робимо ми в Inspector Gadgets

Фазоінвертори ж у міру просування до останньої позиції посилюють звучання басів, одночасно роблячи подачу Custom Game темніше і м'якше. Простіше це описати так: хочете більше розслабитися - викручуйте фазоинвертор на максимум, потрібна максимальна концентрація - регулятор на мінімум.

Beyerdynamic виразно вдалося експериментувати на чужих їй територіях - Custom Game є дуже добротну ігрову модель. Компанії, майже 100 років проектує навушники і мікрофони, самої впору запитати: «Це хто ще тут чужий?». У той час як багато виробників геймерской апаратури зайняті залученням цільової аудиторії яскравими дрібничками, Beyerdynamic просто взяла і зробила функціональне і щодо недорогий пристрій.

Відмінні звук і ергономіка, хороші деталізація і позиціонування, чудовий мікрофон і родзинка у вигляді змінних панелей - все це Custom Game. Фазоінвертори ж роблять навушники ще більш привабливими для досвідченої аудиторії. Так, 19 990 руб., Які просять за Custom Game, - це більше вартості багатьох ігрових моделей, але якісний звук ніколи не коштував дешево.

, Які просять за Custom Game, - це більше вартості багатьох ігрових моделей, але якісний звук ніколи не коштував дешево

Що до конкурентів, то альтернатива Custom Game в тому ж ціновому сегменті - навушники Razer Thresher Ultimate (17 990 руб.) Програють об'єкту огляду в деталізації і збалансованості звучання, хоча і є цілком непоганий ігровий моделлю. Audio-Technica ATH-PDG1 може поборотися з Custom Game в плані звуку, але має трохи більше посередній мікрофон - зате коштує на 7 000 руб. дешевше.

А ось преміальні ігрові навушники Beyerdynamic MMX 300 другого покоління виграють у Custom Game і в деталізації звуку, і в його якості. Але і віддати за них доведеться 29 990 руб., Так що розглядайте цей варіант, якщо метіте в професійні кіберспортсмени. Найбільш адекватною альтернативою Custom Game є навушники Audio-Technica ATH-AG1X за 21 890 руб. Їх 53-міліметрові драйвери видають дуже деталізований звук, і по частині ергономіки модель одна з кращих в сегменті.

Це не перший і не останній наш огляд, так що заходьте в блог і Telegram-канал Inspector Gadgets - обіцяємо, знайдете багато цікавого і актуального зі світу гаджетів і технологій. А знижки у нас водяться в e-mail розсилці, але це секрет.

Здавалося б, на ринку безліч ігрових виробників і ще більше навушників в їхньому асортименті - чи потрібно ще один пристрій від «неспеціалізованого» бренду?
Компанії, майже 100 років проектує навушники і мікрофони, самої впору запитати: «Це хто ще тут чужий?
Новости