• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Варіанти відстеження поштових відправлень посилок і листів для новачків

  1. Де знайти трек-номер
  2. Відстеження міжнародних відправлень
  3. Проблеми при відстеженні
  4. Скільки посилка або лист зберігається в відділенні?

Існує безліч способів, як відстежити відправлені поштові посилки або листа:

Відстежити поштові відправлення можна за допомогою сервісу самої Пошти Росії:

Щоб дізнатися, де знаходиться ваша посилка або лист, введіть трек-номер на сайті. Також ви можете скористатися мобільним додатком , І вам будуть приходити повідомлення про пересування ваших посилок.

Варіант № 2:

Для відстеження посилки необхідно зробити кілька простих кроків.
1. Перейдіть на головну сторінку Track24.ru
2. Введіть трек-код в поле, з заголовком "Відстежити поштове відправлення"
3. Натисніть на кнопку "Відстежити посилку", розташовану праворуч від поля.
4. Через кілька секунд відобразиться результат відстеження.
5. Вивчайте результат, і особливо уважно останній статус.
6. Прогнозований період доставки, відображається в інформації про трек-коді.

Варіант № 3

Скористайтеся порталом відстеження посилок і листів https://gdetoedet.ru/source/russianpost

Даний сервіс робить процес відстеження посилки Пошти Росії швидким і зручним. На сайті також є відстеження відправлень з інших країн. Вам не знадобиться ніяка зайва інформація: досить лише знати ідентифікатор вашої посилки.

Варіант № 4

Стане в нагоді для відстеження міжнародних поштових відправлень усього світу

Неважливо в якому інтернет-магазині або торговому майданчику ви купили товари, ви завжди зможете відстежити повний шлях замовлення до ваших дверей з сервісом відстеження листів і посилок http://parcelsapp.com/ Але, знову-таки, важливо знати Ваш трек-номер.

Де знайти трек-номер

Трек-номер для відстеження ви отримуєте при відправці посилки, рекомендованого листа, замовний бандеролі або замовний листівки - він вказаний на чеку.

Трек-номер відправлень по Росії складається з 14 цифр. Його вводять без пробілів і дужок.

Приклад: 35005145009747

Якщо посилку, лист або бандероль відправили вам - трек-номер для відстеження потрібно дізнатися у відправника (інтернет-магазини зазвичай вказують його на сторінці замовлення). При оформленні замовлень по можливості просите продавця оформляти реєстроване відправлення.

Відстеження міжнародних відправлень

Трек-номер міжнародних відправлень складається з 13 символів, в ньому використовуються латинські заголовні букви і цифри. Його також вводять без пробілів і дужок. Приклад: CA123456789RU

Згідно Технічному стандарту Всесвітнього Поштового Союзу, відстежуватися можуть тільки міжнародні реєстровані поштові відправлення, трек-номера яких починаються на літери R, C, E, V і L.

Просте відправлення з-за кордону не можна відстежити по Росії - воно не реєструється в поштовій інформаційній системі.

Сервіс відстеження Пошти Росії приймає більшість міжнародних трек-номерів. Якщо сервіс не приймає ваш номер - спробуйте відстежити на сайті пошти країни відправлення.

Міжнародні відправлення можуть йти через транзитні пункти (наприклад, посилка з Нью-Йорка до Москви може йти через Берлін, що відображається в системі відстеження).

Проблеми при відстеженні

Якщо на вашу трек-номеру немає інформації, можливо, пройшло ще дуже мало часу з моменту відправки, і інформація скоро з'явиться. Спробуйте повторити спробу пізніше. Для того, щоб отримувати актуальну інформацію по вашій посилці, зареєструйтеся на сайті Пошти Росії і підпишіться на повідомлення на вашу трек-номеру.

Якщо у вас немає трек-номера, відстежити посилку або лист не вийде. Адреса та прізвище одержувача для цього не підходять. У такому випадку спробуйте звернутися в ваше відділення пошти : Можливо, посилка або лист вже доставлені.

Якщо минуло багато часу, а посилка, бандероль або лист так і не прибули, потрібно подати заяву на розшук .

Скільки посилка або лист зберігається в відділенні?

Посилки зберігаються у відділеннях поштового зв'язку 15 днів з моменту їх надходження. Термін зберігання поштових переказів і письмової кореспонденції, до якої також належать міжнародні дрібні пакети - 30 днів. Відправлення з позначкою "Судове" зберігаються 7 днів.

Термін зберігання реєстрованих відправлень можна продовжити на термін до 2 місяців з дня надходження до відділення. Для цього адресат (або його довірена особа) повинен подати до відділення, куди прибула посилка, письмову заяву із зазначенням паспортних даних.

Прийнявши посилку, співробітники поштової служби приносять адресату повідомлення, за яким адресат і отримає свою посилку, маючи при собі паспорт. Якщо посилку або лист не забрали протягом 5 днів, одержувачу доставляють повторне повідомлення. За зберігання відправлення після доставки повторного сповіщення може стягуватися плата (розмір плати можна уточнити у відділенні).

Після закінчення термінів зберігання реєстровані відправлення (посилки, замовлені і цінні листи, замовлені і цінні бандеролі, рекомендовані листівки, експрес-відправлення EMS) пересилають за зворотною адресою за рахунок відправника. Якщо відправник не забирає повернене відправлення протягом терміну зберігання - відправлення вважається «незатребуваним» і зберігається 6 місяців, після чого знищується.

Прості листи, бандеролі, листівки не повертаються відправнику. Вони вважаються незатребуваними і зберігаються 6 місяців у відділенні, після чого знищуються.

Скільки посилка або лист зберігається в відділенні?
Новости