• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Процедура відправлення і відстеження листів і посилок ФГУП "Пошта Росії" в 2018 році

 1. ФГУП «ПОШТА РОСІЇ» - РОБОТА ПОШТИ РОСІЇ - ОСТАННІ НОВИНИ Пошта Росії запускає принципово новий сервіс...
 2. ПОШТА РОСІЇ - ЛИСТИ
 3. ПОШТА РОСІЇ - ВІДСТЕЖЕННЯ ЛИСТІВ І ПОСИЛОК
 4. Де знайти трек-номер
 5. Відстеження міжнародних відправлень
 6. Проблеми при відстеженні
 7. СПРОЩЕНУ ПРОЦЕДУРУ ВІДСТЕЖЕННЯ ПОШТОВИХ ВІДПРАВЛЕНЬ (посилок і листів) МОЖНА ПРОЙТИ ТУТ https://www.pochta.ru/tracking

ФГУП «ПОШТА РОСІЇ» - РОБОТА ПОШТИ РОСІЇ - ОСТАННІ НОВИНИ

Пошта Росії запускає принципово новий сервіс для своїх клієнтів - використання передплачених відправлень (посилка і посилка 1 класу). Клієнти можуть самостійно оформляти і оплачувати посилки на порталі pochta.ru і потім здавати їх в Центрах видачі і прийому посилок без черги. Сервіс націлений, в першу чергу, на сучасних клієнтів, які цінують свій час. Незалежно від кількості клієнтів в залі, посилки, оформлені на порталі, будуть прийняті без черги - потрібно просто підійти в спеціальне місце і передати посилки оператору. Решта за вас зробить Пошта Росії.

Технологія відправлення посилок без черги представлена ​​тут https://www.pochta.ru/documents/10231/16518/%D0%9E%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0+%D0%BE%D0%BD%D0 % BB% D0% B0% D0% B9% D0% BD.pdf / 7279ebe9-9805-4d75-bff2-6fef9b49f92d

ПОШТА РОСІЇ - ПОСИЛКИ

Посилкою можна відправити речі по Росії і за кордон. Розрахуйте термін і вартість доставки, а також дізнайтеся, що знадобиться при відправці посилки.

Повна інформація про те, як відправити посилку ТУТ https://www.pochta.ru/parcels?utm_source=pochta_ru&utm_medium=link&utm_campaign=payonline&&utm_content=payonline

ПОШТА РОСІЇ - ЛИСТИ

За допомогою листів можна вести особисте листування і відправляти документи в організації. Розрахуйте термін і вартість доставки, а також дізнайтеся, що знадобиться при відправці листа.

Повна інформація про те, як відправити лист ТУТ https://www.pochta.ru/letters

ПОШТА РОСІЇ - ВІДСТЕЖЕННЯ ЛИСТІВ І ПОСИЛОК

Щоб дізнатися, де знаходиться ваша посилка або лист, введіть трек-номер на сайті. Також ви можете скористатися мобільним додатком , І вам будуть приходити повідомлення про пересування ваших посилок.

Де знайти трек-номер

Трек-номер для відстеження ви отримуєте при відправці посилки, рекомендованого листа, замовний бандеролі або замовний листівки - він вказаний на чеку.

Трек-номер відправлень по Росії складається з 14 цифр. Його вводять без пробілів і дужок.

Приклад: 35005145009747

Якщо посилку, лист або бандероль відправили вам - трек-номер для відстеження потрібно дізнатися у відправника (інтернет-магазини зазвичай вказують його на сторінці замовлення). При оформленні замовлень по можливості просите продавця оформляти реєстроване відправлення.

Відстеження міжнародних відправлень

Трек-номер міжнародних відправлень складається з 13 символів, в ньому використовуються латинські заголовні букви і цифри. Його також вводять без пробілів і дужок. Приклад: CA123456789RU

Згідно Технічному стандарту Всесвітнього Поштового Союзу, відстежуватися можуть тільки міжнародні реєстровані поштові відправлення, трек-номера яких починаються на літери R, C, E, V і L.

Просте відправлення з-за кордону не можна відстежити по Росії - воно не реєструється в поштовій інформаційній системі.

Сервіс відстеження Пошти Росії приймає більшість міжнародних трек-номерів. Якщо сервіс не приймає ваш номер - спробуйте відстежити на сайті пошти країни відправлення.

Міжнародні відправлення можуть йти через транзитні пункти (наприклад, посилка з Нью-Йорка до Москви може йти через Берлін, що відображається в системі відстеження).

Проблеми при відстеженні

Якщо на вашу трек-номеру немає інформації, можливо, пройшло ще дуже мало часу з моменту відправки, і інформація скоро з'явиться. Спробуйте повторити спробу пізніше. Для того, щоб отримувати актуальну інформацію по вашій посилці, зареєструйтеся на сайті Пошти Росії і підпишіться на повідомлення на вашу трек-номеру.

Якщо у вас немає трек-номера, відстежити посилку або лист не вийде. Адреса та прізвище одержувача для цього не підходять. У такому випадку спробуйте звернутися в ваше відділення пошти : Можливо, посилка або лист вже доставлені.

Якщо минуло багато часу, а посилка, бандероль або лист так і не прибули, потрібно подати заяву на розшук .

СПРОЩЕНУ ПРОЦЕДУРУ ВІДСТЕЖЕННЯ ПОШТОВИХ ВІДПРАВЛЕНЬ (посилок і листів) МОЖНА ПРОЙТИ ТУТ https://www.pochta.ru/tracking

ФГУП «Пошта Росії» - національний поштовий оператор, що надає універсальні послуги поштового зв'язку, а також ряд фінансових і комерційних сервісів на території Російської Федерації. Пошта Ру (Pochta Ru) включає в собі 42 000 відділень по всій країні і об'єднує один з найбільших трудових колективів - близько 350 000 поштових працівників.

Відстеження поштових відправлень Пошта Росії - це можливість підписатися на зміну статусів вашого відправлення і отримувати інформацію про зміну місця розташування посилки на ваш E-Mail. Ви можете відстежити будь-яку посилку відправлену Поштою Росії або з Китаю , Гонконгу, Сінгапуру, США та інших країн. доступно відстеження посилок з аліекспресс .

З питань пов'язаних з пошуком посилок, уточненням тарифів та інших питань про роботу пошти, звертайтеся на гарячу лінію Пошти Росії за безкоштовним телефоном 8 (800) 2005-888.

Ru/parcels?
Новости