• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Гроші від AdSense в Білорусі.: Інтернет бізнес в РБ.: Блог SEO програміста

Власне сабж Власне сабж.

На тільки почалася конференції Діловий Інтернет, ледве відірвавшись від devcamp , Мною був вдало зустрінутий в кулуарах Володимир Долгов - генеральний директор Google в Росії, з яким мені вистачило нагласті задати питання, але не вистачило нахабства сфотографуватися разом.

Питання стосувалося досить цікавої теми, яку я піднімав пару-трійку місяців назад: легальне виведення зароблених грошей від партнерських програм Google .

В даний час нічого не порушивши це зробити не можна.

Але Володимир обіцяв подумати над вирішенням цієї проблеми для білоруських користувачів Google у вигляді можливості виведення зароблених коштів через розрахунковий рахунок.

  1. Укладається договір з Google, який його і висилає звичайною та електронною поштою.
  2. Договір як валютний, без певної суми і довгостроковий реєструється в банку.
  3. На валютний р / с (наприклад ІП) надходять кошти від Google. Для забирання грошей досить роздрукованої підписаної електронної копії з печаткою підприємця і написом копія вірна. Попутно підприємець формує всі необхідні документи самостійно: відомість розподілу валют, платіжки для обов'язкового продажу 30% валюти і решти на біржі і банку, калькулює курсову різницю що б не облажався при сплаті податків
  4. Акти виконаних робіт ходять не поспішаючи поштою і до моменту перевірки, яка рано-чи пізно станеться, всі оригінали будуть вже на руках

Все начебто виглядає красиво, крім одного стрёмного моменти: за право відправити гроші наприклад з Америки за кожен факт хтось повинен віддати 50 баксів. Якщо раптом Google знайде можливість виконувати платежі з Білорусі, то це буде просто казка.

Але в будь-якому випадку це справи далекого або не дуже майбутньому.

Радує що Google чесний почав придивлятися до моєї Білорусі. Побажаємо йому успіхів.

PS: Інформація ні в якому разі не явлется офіційної і могла зазнати деяких змін при закінченні через мій мозок :)

Новости