• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

У яких електроустановках застосовують діелектричні боти і галоші

  1. Сфера використання
  2. Повірки і термін придатності

Діелектричне взуття служить для захисту працівника від ураження кроковим напругою і, на ряду з діелектричними рукавичками і гумовими килимками , Входить в комплект захисних засобів, які використовуються при роботі з електроустановками.

Сфера використання

Існує два різновиди діелектричної взуття , Тому, перед її використанням, необхідно дізнатися, в яких електроустановках застосовують діелектричні боти і галоші. При роботі з установками від 1000 до 2000 Вольт необхідно використовувати боти, але якщо напруга менше 1000 Вольт, то можна застосовувати калоші.

Тепер, знаючи в яких електроустановках застосовуються діелектричні калоші та боти, варто уважно вивчити спосіб їх випробування на придатність до використання і періодичність, з якою проводяться такі тестування.

Повірки і термін придатності

Термін придатності діелектричних бот становить 12 або 16 місяців, в залежності від виробника і якості використовуваних матеріалів.

Найчастіше можна зустріти ситуацію, коли відповідальні люди на підприємстві не знають, як часто треба відчувати діелектричні боти. Згідно з нормативними документами, періодичність випробування діелектричних бот становить 4 місяці. Тим не менш, деякі підприємства вважають за краще проводити перевірку частіше, щоб забезпечити більшу безпеку для своїх співробітників.

Тестування умовно ділиться на два етапи. Коли наближається термін випробування діелектричних бот, то, в першу чергу, проводиться чистка взуття та її візуальний огляд на наявність явних проколів, подряпин і розривів. При виявленні дефекту, використовувати дане засоби захисту забороняється, і воно підлягає списанню та утилізації.

Після діелектричну взуття піддають дії високої напруги. Боти поміщаються в ємність з водою, в яку опущено контакт від джерела напруги, а другий заземлений контакт з підключеним амперметром опускається в взуття. Коли на перший електрод подається напруга, з амперметра знімаються показання. Варто пам'ятати, що верхні краї захисного взуття повинні знаходитися над водою і бути сухими.

Після завершення випробування складається відповідний акт, а результати тестування вносяться в журнал, який дозволяє отслужівает періодичність перевірки діелектричних бот.


Новости