• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Калоші Swims в Москві і Санкт-Петербурзі. Де купити?

Любителів стильних і практичних аксесуарів очікує черговий приємний сюрприз - зимові калоші SWIMS Cityslippers норвезького бренду Swims

Випустивши навесні різнокольорові калоші для «балеток», невгамовні скандинави представляють витончені зимові калоші Swims Cityslippers Medium Cut і High Cut. Одночасно з Москвою Cityslippers з'являться в лондонському універмазі Harrods, нью-йоркському Saks Fifth Avenue і інших кращих магазинах по всьому світу. Ідея створення "модних" калош і її втілення належить норвезькому дизайнерові Йохану Рінгдалу. «Стиль + комфорт». Cityslippers не просто модна дрібничка: калоші зберігають чоботи чистими і сухими, навіть коли на дорогах мегаполісу брудний сніг і ненависна зимова сльота.

Калоші Swims в Москві і Санкт-Петербурзі Калоші Swims в Москві і Санкт-Петербурзі

Нижня частина калош Swims Cityslippers зроблена зі спеціальної гуми, а верх - з водонепроникного теплоізоляційного матеріалу. Отвір в підошві для каблука, блискавка і еластичний матеріал, легко приймає форму взуття, робить калоші Swims Cityslippers дуже зручними у використанні.

На підошві калош Cityslippers є спеціальний рельєф, виконаний у вигляді фрагментів карт відомих світових столиць. Це тільки оригінальний, але і функціональні елемент SWIMS: вони роблять підошву калош ребристою, що дозволяє їх власниці впевнено йти по вулиці навіть в сильну ожеледицю. На підошві Cityslippers Small (розмір 35-36) вулиці Токіо для мініатюрних японок; на Medium (розмір 37-38) - найпоширенішому європейському розмірі - паризькі бульвари; а на Large (розмір 39-40) - вулиці і авеню Манхеттена.

Чорні, лілові або червоно-рожеві Cityslippers Medium Cut з тканинним верхом на блискавки найкраще підійдуть до ботильйони. Чорні Cityslippers High Cut прекрасно поєднуються з чобітьми. Вони захищають всю поверхню гомілки, а носити їх можна з спідницею або брюками . Cityslippers High Cut найбільше нагадують дизайнерські чоботи з тканинним верхом.

Москва, ТД ЦУМ, Петрівка, 9.
Санкт-Петербург, мережа магазинів Mania Grandiosa.
Інтернет-магазину http://swims.ru

Новости