• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Microsoft Evaluation Center

 1. Знайомство з SQL Server 2019
 2. Керівництво по Windows Server на платформі Azure
 3. Розширена підтримка Windows 7 завершується 14 січня 2020 р
 4. Ваше бачення і хмара.
 5. Ознайомтеся з новітніми продуктами
 6. Отримайте максимум від використання Windows Server
 7. Дізнайтеся, як продукти Microsoft допомагають компаніям розвиватися
 8. PROMSVYAZBANK / ПРОМСВЯЗЬБАНК
 9. EMS
 10. IPhoto Service
 11. MidUral Group
 12. стратегії
 13. Azure
 14. Dynamics 365 & Power Platform

У Microsoft Evaluation Center є все необхідне, щоб ви могли спробувати в справі продукти і послуги Microsoft - від пробних версій продуктів до технічної документації, демонстрацій і віртуальних лабораторій.

Знайомство з SQL Server 2019

Трансформуйте свій бізнес за допомогою уніфікованої платформи для обробки даних. У SQL Server 2019 вбудовані модулі Apache Spark і Hadoop Distributed File System (HDFS), щоб ви могли аналізувати всі свої дані.

ЗАВАНТАЖИТИ

Керівництво по Windows Server на платформі Azure

Дізнайтеся, як можна легко виконати міграцію або розширити середу Windows Server до Azure, з повного керівництва по Windows Server на платформі Azure.

СКАЧАТИ ЕЛЕКТРОННУ КНИГУ

Розширена підтримка Windows 7 завершується 14 січня 2020 р

Для підтримуються версій Windows більше не будуть надаватися поновлення для системи безпеки, які захищають комп'ютери від вірусів, шпигунських програм і спроб крадіжки даних.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ваше бачення і хмара.

Втілюйте свої ідеї, створюючи рішення швидше за допомогою надійного хмари. Azure - хмара для всіх.

ПОЧНІТЬ БЕЗКОШТОВНО

Ознайомтеся з новітніми продуктами

Windows Windows 10 Enterprise

Операційна система Windows 10 Корпоративна створена для вирішення завдань великих і середніх організацій і надає ІТ-фахівцям надійні засоби для захисту від сучасних загроз безпеки і багато інших можливостей.

Windows 10 Web Application Compatibility Lab Kit

У комплекті Windows 10 Web Application Compatibility Lab Kit зібрані базові відомості про функції та методи, які звичайно використовуються для забезпечення сумісності веб-додатків при переході додатки на Microsoft Edge.

Windows Server Windows Server 2019

Windows Server 2019 - це операційна система, яка об'єднує локальні середовища з сервісами Azure, підтримує гібридні сценарії і дозволяє отримати максимальну вигоду з існуючих інвестицій.

Microsoft Hyper-V Server 2019

Microsoft Hyper-V Server є безкоштовним продуктом, що забезпечує віртуалізацію корпоративного класу для вашого центру обробки даних і гібридного хмари. Microsoft Hyper-V Server 2019 надає нові і розширені функції, які допоможуть вам задовольнити потреби в масштабованості та продуктивності для ваших критично важливих робочих навантажень.

Windows Server 2019 Essentials

Windows Server Essentials - це гнучке, недороге і зручне серверне рішення для невеликих компаній, які мають не більше 25 користувачів і не більше 50 пристроїв. Windows Server Essentials є ідеальним першим сервером, який також можна використовувати в якості основного в многосерверной середовищі для малого бізнесу.

SQL Server SQL Server 2017 RTM

Скористайтеся перевагами чудової масштабованості, продуктивності і доступності для критично важливих інтелектуальних додатків і сховищ даних. Підвищіть безпеку завдяки шифруванню даних під час зберігання і передачі. SQL Server - це база даних, яка вже понад 7 років визнається найменш вразливою за результатами тестів на вразливість Національного інституту стандартів і технологій США (NIST).

SQL Server 2016 with SP2

Створюйте інтелектуальні критично важливі програми, використовуючи масштабовану гібридну платформу баз даних, в яку вже вбудовано все необхідне - від можливості обробки в пам'яті і розширених функцій безпеки до аналітики в базі даних.

SQL Server 2014 SP3

Дізнайтеся, як операції в пам'яті в SQL Server 2014 SP3 здатні істотно підвищити продуктивність, прискоривши тим самим розвиток вашого бізнесу і відкривши нові можливості перетворень для ефективної боротьби з конкурентами.

Office Office 365 ProPlus

Office 365 професійний плюс - це ваш новий Office, який швидко надається для всіх пристроїв з Windows і включає в себе такі додатки, як Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Access, Publisher і Skype для бізнесу.

Office Servers SharePoint Server 2019

SharePoint Server 2019 забезпечує нові рівні надійності і продуктивності, спрощує адміністрування і захист повідомлень і даних, а також дає користувачам можливість працювати на різних пристроях і екранах.

Project Server 2019

Project Server 2019 - це гнучке і масштабується, для ефективного управління проектами, продуктами і портфелем рішень. Підтримує результативну спільну роботу з будь-якої точки світу.

Skype for Business Server 2019

Skype for Business Server 2019 - це платформа для комунікацій і спільної роботи в масштабах підприємства, яка поєднує зручність Skype із засобами забезпечення безпеки, відповідності нормативним вимогам і управління корпоративного рівня.

System Center System Center 2019

Microsoft System Center 2019 - система управління ЦОД корпоративного класу для гібридних хмарних середовищ. System Center 2012 надає нові приголомшливі можливості для створення і моніторингу інфраструктури, моніторингу продуктивності додатків, резервного копіювання та управління сервісами.

System Center, version 1 801

Microsoft System Center - система управління ЦОД корпоративного класу для гетерогенних ІТ-середовищ. System Center, версія 1801 (піврічний канал) включає нові функції, а також удосконалення та оновлення інших компонентів.

System Center Configuration Manager and Endpoint Protection (current branch - version 1802)

System Center Configuration Manager дає можливість ІТ-фахівцям управляти комп'ютерами і серверами, оновлювати ПО, виконувати регулярне оновлення програмного забезпечення, налаштовувати конфігурацію, встановлювати політики безпеки і здійснювати моніторинг стану систем, надаючи співробітникам доступ до корпоративних додатків на пристроях, які вони самі вибрали.

Azure Microsoft Azure

Microsoft Azure - це постійно розширюється набір хмарних служб, який допомагає вашій організації вирішувати бізнес-завдання. Це свобода створення, розгортання додатків і управління ними в великої глобальної мережі з використанням ваших улюблених інструментів і платформ.

Dynamics 365 Microsoft Dynamics 365

Бізнес-додатки Dynamics 365 - це сучасні уніфіковані, інтелектуальні і настроюються рішення, які спільно працюють і інтегруються в ваші існуючі системи. В результаті ваша компанія отримує саме те, що потрібно для розвитку.

Identity and Access Management Microsoft Identity Manager 2016 SP1

В основі Microsoft Identity Manager (MIM) 2016 лежать можливості управління посвідченнями і доступом, що забезпечуються Forefront Identity Manager. Як і його попередник, MIM дозволяє управляти користувачами, обліковими даними, політиками і доступом в організації. Крім того, в MIM 2016 додані функції гібридної середовища і можливості управління привілейованим доступом, а також підтримка нових платформ.

Intune Microsoft Intune

Microsoft Intune дозволяє використовувати режим BYOD (принеси свій пристрій), керуючи мобільними пристроями і ПК із хмари, надаючи користувачам можливість використовувати пристрої, які вони вибирають для доступу до програм та даних, і дотримуючись при цьому вимоги корпоративних політик.

Advanced Threat Analytics Microsoft Advanced Threat Analytics

Advanced Threat Analytics (ATA) являє собою платформу для локальної мережі, яка допомагає захистити організацію від багатьох типів сучасних цільових кібератак і внутрішніх загроз. ATA використовує власний механізм мережевого аналізу для збору і перевірки мережевого трафіку по декількох протоколах перевірки автентичності, авторизації та збору інформації (Kerberos, DNS, RPC, NTLM і інші).

Integration Services BizTalk Server 2016

Сервер BizTalk Server 2016 поєднує в собі можливості ведучого в світі посередника інтеграції і свіжий сучасний дизайн, інтеграцію з Logic Apps, нові варіанти розміщення в хмарі і поліпшення у всіх аспектах роботи, про які просили клієнти. Як результат, перед вами - кращий продукт в лінійці BizTalk Server за весь час її існування.

Host Integration Server 2016

Host Integration Server 2016 містить технології і засоби, які дозволяють ІТ-відділам підприємств ефективно і безпечно інтегрувати існуючі вузлові системи, програми, повідомлення і дані IBM з новими додатками Azure і додатками для Windows.

Power BI Power BI Pro

Power BI - це сервіс бізнес-аналітики, що допомагає отримувати цілісне уявлення про всі наявні даних. Панелі моніторингу та звіти Power BI містять візуалізації і значення КПЕ, одержувані як з локальних, так і з хмарних джерел даних, і формують комплексне уявлення стану організації незалежно від того, де фізично знаходяться дані.

Power BI Desktop

Power BI Desktop - це потужне новий засіб візуалізації даних і формування звітів в інтерактивному режимі. Воно містить полотно, на який ви можете вільно перетягувати дані для їх аналізу, і багату бібліотеку інтерактивних інструментів візуалізації. З їх допомогою ви можете легко формувати звіти і публікувати їх в сервісі Power BI.

Power BI Report Server

Сервер звітів Power BI тепер підтримує розгортання і поширення інтерактивних звітів Power BI, а також класичних багатосторінкових звітів, в межах мережі організації, обмеженою брандмауером.

Flow Microsoft Flow

Автоматизуйте всі завдання, інтегруючи обрані програми з Microsoft Flow. Спростіть виконання завдань, що повторюються за допомогою засобів автоматизації робочих процесів.

PowerApps PowerApps

PowerApps - це платформа, яка дозволяє швидко створювати і розгортати бізнес-додатки в веб-середовищі і на мобільних пристроях. Ви можете швидко додавати елементи автоматизації і нові функції, що розширюють можливості Office 365, Dynamics 365 або сторонніх додатків, а також більш активно працювати з даними.

Отримайте максимум від використання Windows Server

Реалізувати будь-яку стратегію розвитку вашої організації допоможе Windows Server 2019 - операційна система, яка об'єднує локальні середовища з сервісами Azure, підтримує гібридні сценарії і дозволяє отримати максимальну вигоду з існуючих інвестицій.

СКУШТУВАТИ ЗАРАЗ

Дізнайтеся, як продукти Microsoft допомагають компаніям розвиватися

Наші історії клієнтів починаються з необхідності поліпшити бізнес-процеси компанії і закінчуються надійним рішенням, яке інтегрує все пристрій і сервіси. Вивчіть найпопулярніші історії клієнтів, які допоможуть вам ознайомитися з нашим підходом і зрозуміти, які переваги співпрацю з нами дасть вашому бізнесу.

PROMSVYAZBANK / ПРОМСВЯЗЬБАНК

SQL Server 2014

«Промсвязьбанк» протягом кількох років успішно розвиває сховище даних на платформі Microsoft SQL Server.

ЧИТАТИ ІСТОРІЮ

EMS

System Center 2012

Московська фінансово-юридична академія (МФЮА) - недержавний акредитований вуз, який займає лідируюче місце в рейтингу з 2003 року.

ЧИТАТИ ІСТОРІЮ

IPhoto Service

Azure

Автоматизація бізнес-процесів за допомогою хмари Azure

ЧИТАТИ ІСТОРІЮ

MidUral Group

Office 365

Група компаній MidUral перейшла на Microsoft Office 365 з поштового онлайн-сервісу

ЧИТАТИ ІСТОРІЮ

стратегії

Microsoft 365

Отримати останні оновлення. Microsoft 365 - це комплексне інтелектуальне рішення, до складу якого входять Office 365, Windows 10 і Enterprise Mobility + Security. З його допомогою співробітники можуть розкрити свій творчий потенціал і безпечно працювати разом над спільними проектами.

ДИВИТИСЯ СТРАТЕГІЮ

Azure

У міру розвитку платформи Azure ми хочемо тримати вас в курсі всіх новин, щоб ми разом могли спланувати її майбутнє. Ця стратегія розвитку продукту допоможе дізнатися, які нові можливості стали доступні і чого чекати надалі.

ДИВИТИСЯ СТРАТЕГІЮ

Dynamics 365 & Power Platform

Ми постійно розробляємо нові можливості для вашої цифрової трансформації. У стратегії розвитку ми розповідаємо, що буде додано в найближчих оновленнях продуктів.

ДИВИТИСЯ СТРАТЕГІЮ
Новости