• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

11 розумних гаджетів, про існування яких ви не знали

 1. Пояс-сонограмма для вагітних жінок
 2. Браслет-проектор
 3. Праску, який освітлює волосся
 4. Тактильний словник Touch-Hear
 5. Стимулятор мозкової активності
 6. Фен для моментальної укладання
 7. Маска Neutrogena Light Therapy
 8. Маска від безсоння
 9. Брелок, на який можна зателефонувати
 10. Розумний бюстгальтер, який діагностує рак грудей на ранніх стадіях
 11. Мініатюрний вакуумний насос

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Щороку на ринок виходить все більше дивовижних і неймовірно корисних пристроїв, здатних зробити наше життя простіше і заощадити багато часу.

Саме про таких винаходів сьогодні розповість вам AdMe.ru.

Пояс-сонограмма для вагітних жінок

електронний пристрій PreVue з гнучким дисплеєм надівається на живіт за допомогою м'якого бандажа і дозволяє спостерігати за дитиною всередині. Майбутні батьки зможуть в режимі реального часу спостерігати, як малюк росте, дрімає, рухається і реагує на різні звуки, ще до його народження.

Браслет-проектор

компанія Cicret пропонує браслет, завдяки якому ваша рука перетворюється планшет. У ньому є міні-проектор і сенсори, а екран смартфона проектується прямо на руку. Скролл і давати інші команди можна прямо на шкірі.

Праску, який освітлює волосся

Тепер стати звабливою блондинкою ще простіше. У американського бренду Pravana з'явився праску, який освітлить волосся за кілька хвилин. І що найважливіше - це навіть безпечніше, ніж звична нам фарба для волосся.

Тактильний словник Touch-Hear

Тактильний словник Touch-Hear

В Університеті Сінгапуру створили тактильний словник Touch-Hear . Він складається з двох частин: невеликого сенсора, який кріпиться до подушечці пальця, і спікера (маленький навушник), який поміщається на вухо. Варто торкнутися сканером якогось слова, надрукованого в книзі, як тут же можна почути його значення. При цьому пристрій абсолютно не заважає оточуючим - його чуєте тільки ви.

Стимулятор мозкової активності

Thync - геніальний винахід, яке за допомогою електричних імпульсів допоможе зняти стрес, розслабити після важкого дня або навпаки, підбадьорити. У пристрої є безліч режимів: «Мотивація», «Відпочинок», «Дзен», «На добраніч» і навіть «Блаженство», схоже зі станом легкого сп'яніння.

Фен для моментальної укладання

Виробник обіцяє, що фен буде абсолютно нешкідливим для волосся. Він постійно відстежує температуру і не дозволяє їй піднятися вище 150 ° C. Крім того, через балансу температурних режимів і потужності волосся набувають потрібної форми без засобів для укладки і всіляких хитрощів.

Маска Neutrogena Light Therapy

ця чарівна маска позбавить вас від безпосереднього нанесення масок на обличчя. Усередині її розміщуються LED-лампочки: сині від бактерій і червоні для зменшення запалення. Одягати маску потрібно кожен день на 10 хвилин як мінімум протягом місяця.

Маска від безсоння

Маска від безсоння

Виробники цього пристрою обіцяють вирішити проблеми тих, хто підлягає ворушиться і не може заснути, відчуваючи занепокоєння, обдумуючи проблеми і відволікаючись на зовнішні подразники. Світлодіоди в масці виділяють пульсуюче світло, який під час засипання буде нагадувати західні промені, а при пробудженні - м'яке блакитне сяйво.

Брелок, на який можна зателефонувати

Напевно практично кожен, хто хоч раз втрачав ключі від квартири, думав як же шкода, що не можна подзвонити на ключі. тепер з'явився брелок , З яким знайти ключі простіше простого - на нього можна зателефонувати зі смартфона. Прикріпити можна до чого завгодно, будь то нашийник для собаки, рюкзак, та хоч пульт від телевізора.

Розумний бюстгальтер, який діагностує рак грудей на ранніх стадіях

На створення «розумного» бюстгальтера юнака з Мексики надихнула власна мати, яка ледь не розлучилася з життям через неправильно поставлений діагноз. Пристрій EVA оснащено датчиками, які відстежують температуру і вагу грудей. Зміна цих параметрів означає, що до них йде великий приплив крові, а це значить, судини «живлять» щось ще - можливо, один з видів раку. Зібрані дані пристрій передає в спеціальний додаток, яке можна завантажити на смартфон або комп'ютер.

Мініатюрний вакуумний насос

Мініатюрний вакуумний насос

При відсмоктуванні отрути з ранок, ротом необхідне розрідження створити досить важко. Ось винахідник А. Емерлі і пропонує скористатися більш досконалим засобом. Експерименти показали, що за допомогою такого насоса, можна видалити з ранок майже всю отруту.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Новости