• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Ворожіння на картах Таро

 1. Ви зіткнулися з ситуацією в житті, і не можете розгледіти, для чого це сталося? Яка була причина її...
 2. варіанти роботи
 3. Володимир:
 4. Анна Ландарь
 5. Уляна Самігуллін
 6. Гульназ Абілева
 7. Марина Горбунова
 8. Ольга Корецька
 9. Оксана Зарічна
 10. Анна Лугова
 11. Юля Танцова
 12. Юля Мілєєв а
 13. Хочете отримати детальний і ясну відповідь на Свій Питання і Ви? Замовляйте розклад карт Таро прямо зараз:

Ви зіткнулися з ситуацією в житті, і не можете розгледіти, для чого це сталося

Ви зіткнулися з ситуацією в житті, і не можете розгледіти, для чого це сталося? Яка була причина її виникнення?

Чого ж хоче від вас Всесвіт ?!

Розклад за допомогою карт Таро покаже це наочно. Я максимально докладно передам інформацію від Системи для Вас. Ви зможете поглянути по-новому на ситуацію і побачити багато моментів, які залишалися в тіні. Ви так само отримаєте рекомендації по її опрацювання.

Дуже наочно це сказано у відомого автора:
«Тому якщо ви знаходите алгоритм, тобто визначаєте в якій частині сектора перебуваєте, розумієте в який бік в цьому секторі треба рухатися, яка якість треба напрацьовувати, якщо ви починаєте рухатися, тобто не тільки розумієте, але ще і щось робите, то тоді ці удари припадають на порожні місця, туди, де вас вже немає. Якщо ви починаєте відпрацьовувати події з потрібним темпом і напрацьовувати ту якість, яку зараз потрібно, то тоді ваше життя ставати не такою сумною в сенсі подій і виникають в ній ситуацій. »
Моносов Борис Мойсейович «Карма і реінкарнація»

Людина володіє тим, що називається свобода волі, і в механіці ця штука називається словом люфт. Це означає, що у кожного з нас в будь-якій ситуації існує якийсь вибір. Тобто у нас весь час є якийсь люфт, який ми ласкаво називаємо свободою вибору.
Моносов Борис Мойсейович «Карма і реінкарнація»

варіанти роботи

Короткий розклад на 3 карти - 900 руб або 300 грн
Розклад по великому аркані - 1500 руб або 500 грн
Розклад і вплив на ситуацію за допомогою карт Таро - 2400 руб або 800 грн

Володимир:

Висловлюю подяку Сергію за виконану роботу!

Звертався до нього з кількома питаннями по 3-йому варіанту роботи і з одним питанням по 4-му варіанту роботи. Отримав на всі питання докладні відповіді. Розібрали питання з моєї поточної роботою, що підтвердило розклад, зроблений моєю одногрупницею 2 місяці тому. Розібрали варто інвестувати в одного і як він на мене впливає. Подивилися ситуацію з моїм боржником і що у нього в голові, провели спільну роботу щодо її зміни - початковий імпульс зроблений. Отримав в бонус розклад на долю Звертався до нього з кількома питаннями по 3-йому варіанту роботи і з одним питанням по 4-му варіанту роботи . У розкладі було видно мій життєвий шлях за останній рік і до чого мені треба йти, що робити і чого не слід робити.

Хочу зазначити, що Сергій якісно виконує свою роботу, по максимум вкладається, робить додаткові розклади, щоб перевірити і більш тонко відчути вирішуване питання, приділяє опрацювання і поясненню кожного питання, що вирішується стільки часу, скільки вам потрібно для його осмислення Хочу зазначити, що Сергій якісно виконує свою роботу, по максимум вкладається, робить додаткові розклади, щоб перевірити і більш тонко відчути вирішуване питання, приділяє опрацювання і поясненню кожного питання, що вирішується стільки часу, скільки вам потрібно для його осмислення . Крім основних питань, з якими я до нього звертався, Сергій дав корисні поради на життєві ситуації, в яких я сам не знав що робити або як на них правильніше реагувати, відповів на питання, що виникли у мене в навчанні.

Анна Ландарь

Питання: Чи варто допомагати цій людині?
Карти показую, що сама людина пасивно ставитися до реалізації своєї мети. Чекає допомоги від вас і навіть дуже на неї розраховує, вважаючи, що ви вирішите його долю, і що в майбутньому його чекає просто щось надзвичайне. Намагається використовувати всі можливі зв'язки в ваших стосунках. Можливо, навіть хитро маніпулюючи. Якщо ви прийміть рішення йому допомогти, то дійсно він отримає результат. Швидше за все, не настільки як він очікував, але він їм буде задоволений. Подивився, навіщо це може бути корисно вам. Карти показали, що так ви можете посилити якості в собі. З початку вміння контролювати і вирішувати ситуації і створювати нові можливості. А в майбутньому як духовного лідера. Людини допомагає іншим знайти в собі духовне начало і відкрити свою кращу сторону.
Схоже, що раніше ви комусь вже відмовили в подібній прохання і тепер ви переживаєте ще і з цієї старої ситуації.

Підсумок: допомагати йому заради нього самого - малоефективно. У той же час, якщо ви це будете більше розглядати як вашу напрацювання і набуття досвіду незалежно від результату і подяки підопічного. Це піде вам на користь.

Вражена ... спасибі. буду продовжувати звертатися до вас! всіх благ!

Уляна Самігуллін

Питання: Що ви можете сказати про мене і чоловіка?
Ваші відносини мають міцну зв'язок. Вас притягує один до одного. Відносини досить пристрасні. У той же час ви бачите один в одному і фінансово-матеріально вигідного партнера.
Ваші стосунки склалися, коли ви спільно вирішили складну життєву задачу. І будуть зміцнюватися з кожним разом, коли ви разом долаєте перешкода. Це як фундамент ваших відносин.
Ви в стосунках з чоловіком впливаєте не відкрито. Чи готуєте грунт і дуже вміло використовуєте жіночність. Ви здавалося б віддали верховенство в родині чоловіка, а насправді у вас можливостей спрямовувати розвиток ваших відносин набагато більше ніж у нього.
У той же ж час ваш чоловік спантеличений в основному забезпеченням достатку в родині і можливо навіть більше. У зв'язку ж він просто довіряє вам і Системі.
Сама ж Система спокійно ставитися до ваших стосунків. Вона дає вам вибір самим їх або посилювати і створювати міцну і щасливу сім'ю або розбігтися.
Карти показують, що ви вкладаєте у відносини енергію і навіть хочете більшого, але просто немає можливості.
Образ думок в цих відносинах: у вас спрямований на розуміння і логічний аналіз, а у чоловіка на повний контроль на ситуацією. Тут ви добре доповнюєте один одного.
Ви вкладаєте у відносини енергію привабливості і потужно притягує чоловіка як магніт. Він же відчуває, що ви саме та людина, яку він шукав (схоже, цей зв'язок з попередніх втілень).
Його з вами утримує так само те, що ви допомагаєте йому зібрати всі воєдино, діяти осмислено. У свою ж чергу вам зручно, що ви доручаете йому діяти, залишаючи собі не явно направляти його.
Є ще рекомендації. Можуть бути складні ситуації, коли ваш чоловік буде відчувати, що виходу з неї немає і тут вам необхідно прийти на допомогу. Підтримати його і можливо навіть направити. Вам же в свою чергу необхідно уберегтися від минулих відносин для того що б ці розвивалися гармонійно.

Підсумок: відносини міцні і якщо продовжувати в тому ж дусі, будуть дуже тривалими, і навіть через багато років буде горіти вогонь пристрасті і любові. Ви підходите, один одному, так як там де сильніший один, є прогалина в іншого. Ви доповнюєте один одного. Важливо використовувати ваші сильні сторони на благо вашої родини.

Спасибі вам велике Сергійку))) це все дійсно правда))))) ви молодець))))

Гульназ Абілева

Запит на ворожіння: Чому не можу влаштуватися? Освіта є. Коли я влаштуюся хорошу високооплачувану роботу і куди?

Для глибокого розуміння причин ситуації зробив для вас розклад на Долю, період півроку.
В першу чергу Система ставить перед вами завдання розвитку свідомості і духовного зростання. Допомагає вам в цьому ваша віра. В ісламі є велика прагнення до щастя. Довіртеся світу. Відчуйте стан щастя і уявіть, що в майбутньому вас чекає тільки найкраще, що ви можете собі уявити. Поділіться нею з оточуючими. І цей досвід допоможе вам стати більш самодостатньою особистістю. Тоді ви виконаєте урок, який підготувала для вас Система.
І в той же час бажано залишити на цей період думки про заміжжя, так як це буде відводити вас від досягнення задуманого Системою плану.
Так само карти показую, що саме ставлення до грошей і матеріальних благ у вас не досить відпрацьований. Вам ще належить навчитися позитивно ставитися до самої енергії грошей, усвідомити, як вона пов'язує людей між собою. І тоді це допоможе вам поліпшити ваше матеріальне становище. У той же час сильної вашої стороною є активне підсвідомість. Спирайтеся на вашу інтуїцію, і вона допоможе вам зробити правильний вибір. Коли ви в гарному настрої, ваші думки стають матеріальними. Продовжуйте використовувати цю здатність розумно і не втрачайте її в негативних емоціях.
За розкладу видно, що на тонкому плані вас охороняють духи ваших рідних, послані вам долею як ангели охоронці. Можливо, ви вже помічали їх допомогу, і зможете розраховувати на неї, в найближчі півроку.
Причина ваших ситуацій пов'язана ще з тим, що вас обтяжує смерть близької людини. Ви вважаєте, що це не справедливо, і не відпускаєте його. Але це зробити необхідно найближчим часом.
Тепер ближче до ситуації прямо зараз і більше побутової.
У цей період у вас було б достатньо енергії, якби ви визначилися між двома обранцями. Так як тривалий стан вибору забирає енергію. З фінансів протягом півроку ситуація кардинально не зміниться в кращу сторону. Так як ви продовжуєте дивитися на фінансове благополуччя як на щось далеке і недосяжне для вас. Не дивлячись на те, що ви багато працюєте і докладаєте зусиль. У вас є якийсь фінансовий лицар, який допомагає вам. Але для зміни ситуації вам необхідно змінити ставлення до грошима і впустити у ваше життя благополуччя. Карти показую, що у вас є для цього можливості, сили і вміння. Емоційно в цей період ви будете задоволені своїми результатами, і все ж впевненості в тому, що все так же буде добре в майбутньому, вам буде не вистачати.
Підсумок: ви можете взяти ситуацію в свої руки і продовживши так само наполегливо пошук роботи і паралельно створіть образ бажаної роботи і рівень оплати. Відчуйте, що матеріальний достаток доступний вам і є нагородою за ваші зусилля.
Відпустіть все, що вас обтяжує, і довіртеся світу, очікуйте від майбутнього позитивних подій.

Сприятливий період для отримання роботи 15-28.07.
Постарайтеся до цього часу прислухатися до моїх рекомендація.

Дуже дякую. Багато що збігається. Особливо про заміжжя. Сподіваюся все буде добре. Ще раз дякую

Марина Горбунова

Питання Марини. Що з моїм здоров'ям?

Карти показую, що за родом вам дано хороше здоров'я і можливість самій далі його розвивати. Ви були на коні. Ставилися до цього як до даності і робили все, що вважали за потрібне. Рідні вас намагалися вберегти і попередити. Не так давно ситуація змінилася. Був порушений баланс. І почав працювати закон справедливості. Він нагадує вам, що гарне тіло у вас через дбайливого ставлення до нього в минулих втіленнях. Кредит довіри закінчується.
Зараз ви в роздумах, як бути далі зі здоров'ям. І в той же час у вас є молода людина, що пропонує вам весело провести час. Явно не з користю для здоров'я. Якщо ви не зміните ставлення до турботи про своє тіло, то в майбутньому може бути ситуація з його важким відновленням.
Підсумок: зверніть увагу на здоров'я. Займіться йогою, цигун і т.п. Це допоможе вам сконцентрувати на турботі про своє тіло і гармонії всередині.
Якщо коротко в минулому СПОКУСИ і СПОКУСИ, в цьому ПЕРЕРОДЖЕННЯ і тоді в майбутньому гармонія ЖИТТЯ.
Спасибі, що правда то правда

Ольга Корецька

Питання: Чи варто мені найближчим часом міняти роботу, заради того щоб спокійно піти в декрет?
Переглянув ситуацію на вашій роботі зараз.
У минулому доводилося багато важко працювати. Можливо навіть на вулиці на холоді. Втомлювалися дуже, і не було емоційної та фінансової віддачі.
Зараз ситуація на роботі така, що ви просто готові закрити руками обличчя і можливо навіть навертаються сльози. Ви відчуваєте що ця робота невдалий результат. Ви розгублені. І хвилюєтеся за те що вас і вашої дитини чекає.
І все ж в майбутньому у вас є можливо виправити все. Якщо ви знайдете в собі сили заради дитини. Займете впевнену сидить позицію. Розберетеся з інтригами проти вас. Для цього необхідно так само зрозуміти причини дій цих людей. І самі почнете не відкрито впливати на ситуацію на роботі.
Варіант 2 . Якщо ви йдете на іншу роботу.
Карти показують, що є людина, яка вас або вже запрошує, запрошував або є у кого таку роботу попросити. Там ви зможете себе набагато краще відчувати і готуватися стати майбутньою мамою. І все ж сама ця робота в майбутньому не матиме перспективи. Вона або закрита, або чекає обман.
Карти радять. Бережливо розпоряджатися з грошима (що схоже ви вже і робите). Посилити вашу зв'язок з чоловіком. Очікування і народження дитини може вас дуже об'єднати і зміцнити сім'ю і що важливо, якщо ви будете діяти вміло по жіночому і надихати і підтримувати вашого чоловіка, у нього підуть дуже успішно справи. Так як заради вас і дітей він буде дуже старанним і цілеспрямованим. Він буде правда дуже зайнятий роботою і мало часу залишатиметься на сім'ю і все ж ваше матеріальне становище набагато покращитися.
Що дозволить вам не переживати за вашу роботу.
Підсумок: якою б ви варіант не вибрали, зосередьтеся на самому цінному - на вашій родині.

Велика подяка за вашу відповідь! Багато що збігається! А також за поради!

Оксана Зарічна

Питання: аналіз відносин з молодою людиною.
Карти показали, що основна атмосфера цих відносин дуже позитивна, ви обидва прагнете до щастя і радості. Ось тільки уявлення про це і образ дій різний. Ви в даний момент переживаєте і прагнете до сімейного щастя (улюблений, дім, дітки) у нього ж все думки про фінанси. Гроші у нього є, але він не впевнений, що і в майбутньому зможе їх отримати і утримати. У цих відносини ви намагаєтеся створити довірчу і душевну обстановку. Де ви виступаєте в ролі духовного лідера. Молода людина ж поводиться досить пасивно. Швидше чекаючи, що хтось за нього і для нього все зробить.
Інтерес Системи до ваших відносини не великий і ви самі можете вибирати долю їх подальшого розвитку.
Ваші плани на майбутнє.
Грошей мало необхідно їх утримувати і якщо витрачати, то ощадливо. Можливо це так само пов'язано з тим, що в образі дій ви спираєтесь на зовнішню підтримку. І даєте вашому молодій людині вибирати для вас шлях. А так як він сам ще не визначився і у нього в образі дій безлад і не розуміння шляху. А в думках тільки бажання цілі і очікування, що хтось подасть на тарілочці. Те це і створює ваші переживання про подальше фінансове благополуччя вашої родини.
У ваші відносини вкладено не велика кількість енергії. І її було б там більше, якби не періодичні засмучення і можливо навіть образи.
Вас пов'язує велика емоційний зв'язок. Можливо, коли ви познайомилися, відбулася подія, яка подарувала вам велику кількість позитивних емоцій.
Ви пов'язуєте і утримуєте ці відносини планами на спільне облаштування. Як ви разом добуваєте фінанси для вашого будинку і благополуччя.
Він же в більше спирається на підтримку вищих сил і вірить в те, що все скластися чудово, так як Система прихильна до нього.
Чого не варто робити вам - це чекати поки ситуація змінитися сама собою. Так як тільки активні дії і вкладення енергії з вашого боку посилять ваші відносини.
Вашій другій половині варто бути уважним при міркуванні про минуле. Зациклення на минулих подіях не дає зосередитися в сьогоденні.
Підсумок: в цих відносинах у вас більше сили впливу на майбутнє їх розвиток. Рекомендую поговорити між собою в довірчому тоні. Знайти порозуміння в планах на майбутнє. І вибудувати чіткий план дій. Я думаю у вас цей план вже є, постарайтеся донести його ненав'язливо до своєї другої половини. Швидше захоплюючи і описуючи, як буде все чудово. Таким чином, у нього з'явиться ясність в дії.

Спасибо большое, Сергій, за детальний аналіз ситуації, я постараюся зробити все можливе.

Анна Лугова

Питання: Сдам я іспит?
Карти кажуть, що в минулому ви проявили дурість і безпечність в цьому відношенні. Приділяли мало уваги цьому предмету. Насолоджуючись життям з думкою, що як нитка так все прокотить.
У підсумку ви стоїте перед вибором. І вибір цей у тому, що є завдання, квитки до яких ви готові, а є, які ви взагалі не знаєте.
І все ж шанс скласти іспит добре є. Якщо до моменту іспиту ви зберетеся і об'єднайте і знання і інтуїцію. А так же поставите мету і проявіть явний намір скласти цей іспит. Тоді і Система піде до вас на зустріч.
Підказка Системи: заспокоїтися, зосередитися, зібравши всю увагу і енергію. Зважити що для вас важливо в даний момент. І далі спокійно поглинати інформацію.
Мої рекомендації: організують і підготуйте якусь кількість завдань добре. І коли буде вибір, включайте інтуїцію. Цей квиток буде ніби як підсвічуватися. А далі не залежно від результату, діяти як свідомістю, так і підсвідомістю і ця колісниця вас витягне.
Краще звичайно готуватися заздалегідь і років через ... ви зрозумієте, що іспити це не найголовніше в житті, тому спокій і тільки спокій як говорив Карлсон.

Все вірно, спасибо большое !!! Буду сподіватися на вдалий квиток! Дякуємо !!!!!

Коли я підійшла, я помістилася в якийсь транс, і побачила саме той квиток .. Це було число 28. Уявляєте, це моє найбільше щасливе число по життю! І свій квиток я знала на 5, і здала його на 5 !!!

Юля Танцова

Питання: Чому у мене НЕ складаються Любовні стосунки?
Карті показують, что ві Досить наполеглива хочете отріматі все и відразу. І переходите в стосунках Досить форсовано на следующие етапи. Причем у вас стан, что і ще чогось недоотрімав.
В очікуваннях від Другої половини - повноцінної Фінансової ПІДТРИМКИ. Бажаєте пасивно отрімуваті фінанси. (Не всі готові до таких матеріальних відносин на ранніх етапах.) У той же час такий підхід змушує вас погоджуватися на умови від другої половини, що внутрішньо викликає дисгармонію і в кінцевому підсумку виходить через розбіжності.
В діях же ви очікуєте, підтримки покровителя і те, що Система сама вас благословить, давши вам вашу другу половину. Як показують карти, Система хоче, що б ви пропрацювали в собі ще деякі якості.
Постарайтеся правильно розподіляти фінанси. Утримуючи баланс в необхідних витратах і в покупках для душі. Навчіться керувати вашим емоційним станом, не прагніть кимось маніпулювати, але і не дозволяйте маніпулювати вашими емоціями. Так само буває, ви шукайте чогось ще, коли і так все добре і пора увагу переключити на інший напрямок. Але надавши важливість якоїсь ситуації, у вас немає сил, її відпустити, що може призводити до емоційних втрат.
Система рекомендує вам почати заробляти, можливо, навіть створити свій бізнес. Набутий досвід допоможе вибудувати фундамент для довгих, серйозних відносин.
Коли у мене будуть справжні довгі стосунки?
Навколо вас вже є люди гідні цих відносин. Вам просто необхідно відключити логіку, зір і відчути внутрішній світ чоловіків, які вас оточують. І з ким ваша душа відчуває резонанс.
Йому до душі жінка на коні, вміє керувати своїм життям, рухається до мети і легка на підйом.
Він готовий створити тривалі стосунки і надати якийсь максимум фінансового благополуччя для вашої родини.
Рекомендації: Не очікуйте відразу багато чого, створюйте основу для тривалих відносин.
Опрацюйте якість самодостатності.

Все вірно, я сама по собі маніпулятор і роблю це не усвідомлено.
Велике спасибі)

Юля Мілєєв а

Питання: Чому у мене не складаються стосунки з цією людиною?
Карти показують, що загальна картина відносин не серйозна. Інтерес Системи в цих відносинах не великий. Швидше вона зацікавлена, щоб ви відпрацювали якісь дурниці і набралися досвіду для майбутніх відносин. Можливі ситуації з непередбаченим результатом. Постарайтеся ставитися до них як до завдань по отриманню досвіду.
У ваших планах на майбутнє щодо цих відносин, є бажання закласти фундамент для подальшого їх розвитку. Ви хочете жити в благополуччі і в достатку разом з ним. Він же в даний момент емоційно задоволений тим, які відносини між вами складаються. Сидить, і міняти нічого не хоче.
За образу дій в цих відносинах у вас ініціатива і ви дієте, не відкрито, але досить ефективно. Він же зайнятий постійним вирішенням насущних завдань і ситуацій. Можливо, навіть що частина з них ви йому не явно підкидаєте.
Сумарно в ці відносини вкладено досить багато вашої енергії. Це говорить або про великий тривалості або про велику кількість думок і емоцій. Відчувається, що ви якось імпульс передаєте один одному в цих відносини. То один прикладає зусилля, то інший.
У цих відносинах Система бачить напрацювання вами якості сили волі, вміння спиратися на себе.
Карти так само показують, що відносини триматися за рахунок зв'язку, в якій ви повністю контролюєте ситуацію. У вас скоріше не емоції, а тверезі міркування з приводу цих відносин. Ви зважуєте все за і проти. Обмірковуєте і прикладаєте впливу не явно для досягнення необхідного вам результату. Але у вас як би зв'язані руки і не вистачає енергії, що б маніпулювати, а як діяти по-іншому ви ще поки не бачите.
Для нього ж Системою поставлена ​​задача, навчитися досягати мети.
Основні переживання у нього зараз про непередбачені витрати. Тобто, як я відчуваю, він підсвідомо хоче хороших емоційних сімейних відносин, але не вірить, що фінансово до них готовий. І це, а так само зовнішні ситуації забирають у нього багато енергії і концентрацію на ваших відносинах.
Рекомендації: для того що б поліпшити відносини з цією людиною, вам необхідно докласти більше любові і турботи. Налаштуватися на гармонізацію відносин, а не отримання конкретного результату. Відкладіть важливість і просто радісно йдіть разом по життю. З'являться в майбутньому розвилки, де ви зможете змінити загальну картину відносин. Додайте йому віри в себе і що у нього все вийде. І він завжди зможе знайти підтримку у вашій особі.

О, дякую. Ви підказали мені вірний вихід

Хочете отримати детальний і ясну відповідь на Свій Питання і Ви?
Замовляйте розклад карт Таро прямо зараз:

Замовляйте розклад карт Таро прямо зараз:

Ви зіткнулися з ситуацією в житті, і не можете розгледіти, для чого це сталося?
Яка була причина її виникнення?
Чого ж хоче від вас Всесвіт ?
Коли я влаштуюся хорошу високооплачувану роботу і куди?
Що з моїм здоров'ям?
Коли у мене будуть справжні довгі стосунки?
Новости