• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Шкода стільникових телефонів для дітей

  1. Чим небезпечний мобільний телефон для дитини?
  2. Як зменшити шкоду стільникових телефонів?

Сьогодні мало хто може уявити своє життя без мобільного пристрою Сьогодні мало хто може уявити своє життя без мобільного пристрою. Особливо зручно з його допомогою контролювати дитину. Але не кожен знає про шкоду стільникових телефонів для дітей і про те, як саме їх застосування може вплинути на здоров'я.

Чим небезпечний мобільний телефон для дитини?

Використання стільникових телефонів шкодить не тільки дітям, а й дорослим людям. Однак для зростаючого організму небезпеку мобільників ще вище. Кістки черепа у дітей набагато тонше, ніж у дорослих, тому кістковий мозок дитини поглинає в 10 разів більше електромагнітних випромінювань.

Стільникові телефони здатні генерувати електромагнітні поля, тому їх випромінювання негативно впливає на імунну та нервову системи. Діти, що часто користуються мобільними пристроями, стають неуважними і примхливими. У них погіршується пам'ять, слух, зір, і з'являються головні болі.

Електромагнітні хвилі випромінюють також комп'ютери, телевізори і мікрохвильові печі. Однак всі ці прилади знаходяться від нас на досить великій відстані, в той час як з мобільниками діти не розлучаються протягом цілого дня.

Як зменшити шкоду стільникових телефонів?

Щоб використання мобільного пристрою не було таким небезпечним для дитини, необхідно дотримуватися таких правил:

  • По телефону можна говорити не більше 2-3 хвилин за один раз;
  • Краще користуватися безпровідною гарнітурою або гучним зв'язком;
  • Мобільник повинен лежати на відстані не більше ніж 50 см від дитини. Носити його потрібно в сумці і ні в якому разі не класти поруч з ліжком в нічний час;
  • Як можна рідше телефонуйте по стільниковому телефону в приміщенні і не користуйтеся ним в місцях поганого прийому зв'язку (в транспорті, ліфті, метро). У цих випадках випромінювання посилюється.

Якщо ви даєте мобільний телефон дитині, включайте режим літака, щоб знизити шкоду пристрою. Не дозволяйте дітям гратися в гри на телефоні , Оскільки це псує зір. Школярам молодше 12 років краще купувати звичайний телефон, який буде застосовуватися тільки для дзвінків. На думку вчених, дітям до 8 років не рекомендується користуватися стільниковими телефонами, так як у них великий ризик появи пухлини мозку через електромагнітних перешкод.

Вирішивши купити мобільник своєму чаду, оціните негативні і позитивні сторони такої покупки, не забуваючи про те, наскільки велика шкода стільникових телефонів для дітей. Якщо ж без телефону дитині не обійтися, стежте за тим, щоб він використовував пристрій якомога рідше і тримав його якнайдалі від себе.

Чим небезпечний мобільний телефон для дитини?
Як зменшити шкоду стільникових телефонів?
Чим небезпечний мобільний телефон для дитини?
Як зменшити шкоду стільникових телефонів?
Новости