• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Чи можна вагітним ... Ноутбук, мікрохвильовка і інша побутова техніка

 1. Піти з "поля"
 2. орієнтири
 3. Чи можна вагітним користуватися мікрохвильовкою і іншими електроприладами?
 4. Чи шкідливий комп'ютер при вагітності?
 5. ВООЗ проти зв'язку. Шкода мобільного телефону
 6. знайти джерело
 7. Побутова техніка Candy By Julia Vysotskaya: духові шафи і варильні поверхні
 8. Преміальна вбудована побутова техніка LG: виглядає чудово - готує з розумом
 9. Запитай рада. Гепатит у тата, небезпека для дитини?
 10. Чи небезпечний Wi-Fi для дітей
 11. Зроблено будинку. Шинка.
 12. Бібліоночь в Лабіринті - доп. знижка 18%, на видавництво Азбука -28%
 13. Придивіться уважніше. Знижки на звукові книги
 14. Чи справді реклама нерухомості в газетах безкоштовних оголошень марна?
 15. Чи потрібно в наш час читати?
 16. Преміальна побутова техніка від Samsung
 17. Знижка 555р.
 18. Добридень!
 19. Дистанційне вивчення математики
 20. Про домашній телефон
 21. Все про виведення плям (Частина 1) З →
 22. При вході в під'їзд необхідна обережність - 5.
 23. Пріглашаeм до спільноти!
 24. Запрошуємо учасників
 25. Робота на дому або "домашня робота" ст. №1
 26. куплю Продам

зміст:

Чайник, мікрохвильова пічка, стільниковий телефон ... Як впливає побутова техніка і електроніка на організм майбутньої мами і малюка і як захиститися від шкідливого електромагнітного випромінювання?

До змісту

Піти з "поля"

Сучасне життя неможливо уявити без побутових приладів. Кожен день ми користуємося "чудесами техніки". Сушимо волосся, гладимо речі, кип'ятимо воду, розігріваємо обід на швидку руку, дивимося телевізор. Ми завжди на зв'язку завдяки стільниковим телефонам, а Інтернет нам допомагає залишатися в курсі подій. Яка зворотна сторона медалі у такий мобільного життя? Вона, як відомо, існує завжди.

Наші "друзі і помічники" випромінюють електромагнітні хвилі. Їх вплив на організм майбутньої мами і малюка добре вивчено. Російський учений Данилевський 115 років тому встановив, що нервова система реагує на дію електромагнітного поля, як антена біля радіоприймача. Придушуються ендокринна, репродуктивна і імунна системи. Діти на всіх стадіях свого розвитку, включаючи внутрішньоутробний, особливо чутливі до хвиль "нехорошого" поля.

До змісту

орієнтири

Часте взаємодія майбутньої мами з предметами техніки і електроніки робить її млявою, дратівливою. Можуть загостритися простудні захворювання, порушитися сон. А в період очікування малюка так потрібні сили для двох. Не відмовляйтеся від використання звичних речей, просто будьте пильні і зведіть до мінімуму "спілкування" з телефонами та микроволновками. Візьміть за орієнтир рекомендації ВООЗ: допустимий рівень сили електромагнітного поля дорівнює 0,3-0,4 мікротесла (мкТл). Така "хвиля" відноситься до канцерогенів класу 2В - дуже концентроване поле. Але, наприклад, праска співвідносити з цими даними буде неправильно. А ось гуляти з маленькою дитиною поблизу лінії електропередач навіть в парку не можна!

До змісту

Чи можна вагітним користуватися мікрохвильовкою і іншими електроприладами?

Електропіч працює на енергії мікрохвиль. Це випромінювання саме небажане для нашого організму. На відстані 30 см вона створює поле до 8 мкТл. Вибирайте прилади із спеціальним захистом у вигляді екранування. Не стійте близько працюючої мікрохвильовки. Включений електричний чайник може бути небезпечним вже на відстані витягнутої руки. Так що знаходитися поряд з ним в очікуванні кип'яченої води теж не слід. У сучасних пилососів дуже високе випромінювання - 100 мкТл. Але воно компенсується довжиною шланга. У будь-якому випадку краще зайвий раз пройтися по підлозі вологим віником або ганчіркою, ніж гучним прибиральником.

У плити витримуйте дистанцію в один крок. При цьому випромінювання в усій кухні становить 0,1 - 0,15 мкТл.

При цьому випромінювання в усій кухні становить 0,1 - 0,15 мкТл

Найнебезпечнішими для майбутньої мами і малюка вважаються телевізор і кондиціонер. Так що в період очікування дитини захистите себе від частого перегляду передач і не зловживайте повітронагрівачем.

Шкода електромагнітного випромінювання. тримаємо дистанцію
Електрочайник - 25 см
Електроплита - 30 см
Мікрохвильова піч - 50 см
Пилосос - 60 см
Холодильник - від 30 см до 1,5 м (для системи no-frost)
Пральна машина - від 60 см до 1,5 м
Кондиціонер - 1,5 м
Телевізор - від 1,5 м (при екрані більше 29 дюймів - від 2 м)

До змісту

Чи шкідливий комп'ютер при вагітності?

Багато майбутніх мам працюють в офісах до настання декретної відпустки , А хтось і вдома продовжує працювати за комп'ютером. Постарайтеся знизити до мінімуму його використання. Основні джерела випромінювання - монітор і системний блок. Екран вибирайте рідкокристалічний. Слідкуйте, щоб відстань до очей становило не менше 50-80 см. Блок по можливості відсувайте подалі. Будучи на роботі, перевірте, чи не перебуваєте ви в зоні випромінювання сусідніх комп'ютерів. Безпечна відстань - 1,5-2 м. Слідкуйте, щоб задня частина монітора колеги не розташовувалася занадто близько. І обов'язково робіть перерву в роботі - чверть години через кожні 45-50 хвилин.

Ноутбук і планшет, незважаючи на свої компактні розміри, випромінюють не менш, ніж комп'ютер. Вони мають Wi-Fi передавач, який створює поле високої інтенсивності. Не ставте пристрій собі на коліна. Чи не кладіть ноут на живіт! У житлових будинках звичним стало встановлювати мережі Wi-Fi. У квартирах можна нарахувати до півсотні сусідських мереж. Для маленьких дітей близькість з такою "електромагнітної павутиною" теж небажана.

Для маленьких дітей близькість з такою електромагнітної павутиною теж небажана

До змісту

ВООЗ проти зв'язку. Шкода мобільного телефону

Стільниковий телефон - найбільш шкідливий джерело випромінювання через близькість до головного мозку. Коли трубка розташована біля вуха, частина випромінюваної електромагнітної енергії поглинається головою. Наш мозок сприймає ці сигнали вже через 30 секунд. ВООЗ рекомендує майбутнім мамам, так само як і дітям до 18 років відмовитися від послуг стільникового зв'язку. Це не означає, що вам треба завести поштових голубів. Але все-таки постарайтеся максимально скоротити час розмови - не більше 3-4 хвилин на один дзвінок.

Пристрої hands-free зменшують шкідливий вплив, а від функції Bluetooth краще відмовитися. Не використовуйте мобільний телефон замість будильника, не кладіть поруч з подушкою і не носіть в кишені. При покупці віддайте перевагу моделі з меншим набором функцій і меншої потужності. Радіотелефон вибирайте з невеликим радіусом дії, він випромінює слабкіше. Найбезпечніші моделі - стаціонарні.

До змісту

знайти джерело

Увімкніть звичайний радіоприймач. Виберіть будь-яку середню або довгу хвилю, без будь-якої станції, де немає музики і передач. З цим "сищиком" підходите по черзі до працюючих побутових приладів - телевізору, мікрохвильовці, пилососа, холодильника. Приймач почне реагувати на рівень магнітних хвиль. Якщо з динаміка ви почуєте сильний шум, тріск - значить, поруч з ним "негативний" електроприлад. І на час очікування дитини вам краще максимально обмежити його застосування в побуті.

розумний підхід

 1. Натиснувши кнопку "старт" на пральній машині, підіть в іншу кімнату.
 2. Не вмикайте відразу кілька побутових приладів і не змушуйте їх працювати вхолосту.
 3. Не використовуйте телевізор як фон.
 4. Слідкуйте, щоб диван не розташовувався у тій же стіни, що і холодильник в кухні. Дотримуйтеся вимог безпечну відстань.
 5. По можливості розташовуйте велику побутову техніку задньої випромінює поверхнею до зовнішніх і глухих стін.
 6. Слідкуйте, щоб дверцята СВЧ-печі щільно прилягала, а на склі не було мікротріщин, інакше мікрохвилі можуть потрапити в кімнату.
 7. Не купуйте без видимої причини потужні електроприлади.
 8. Як можна рідше використовуйте подовжувачі. Проводи не повинні згортатися в петлі.

Експерт: Олег Григор'єв, Російський національний комітет із захисту від неіонізуючих випромінювань

Авторська стаття

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Коментувати можут "Чи можна вагітним ... Ноутбук, мікрохвильовка і інша побутова техніка"

Побутова техніка Candy By Julia Vysotskaya: духові шафи і варильні поверхні

Компанія Candy у співпраці з Юлією Висоцькою оголошує про запуск нової серії авторської побутової техніки Candy by Julia Vysotskaya! Нова лімітована колекція вбудованої техніки представлена ​​духовими шафами, газовими та електричними поверхнями для приготування їжі. При створенні нових моделей фахівці інженерного бюро компанії Candy прислухалися до думки Юлії Висоцької. У кулінарних студіях вимоги до техніки дуже високі: під час майстер-класів важливо, щоб все було максимально ...

Преміальна вбудована побутова техніка LG: виглядає чудово - готує з розумом

LG Electronics (LG) анонсувала преміальну лінійку побутової техніки, для російського ринку, що втілює ідеальне поєднання дизайну і функціональності, так необхідних при сучасному ритмі і способі життя. Всі продукти нового сімейства спеціально розроблені і виготовлені, щоб бути складовою частиною повного набору кухонної техніки, який включає в себе все необхідне як для тривалого збереження свіжості продуктів, так і для приготування найвишуканіших страв ...

Запитай рада. Гепатит у тата, небезпека для дитини?

Питання від учасниці групи: «Якщо у мами є гепатит, то зрозуміло, що і дитина може заразиться внутрішньоутробно. Але як бути, якщо гепатит є у тата, мама здорова, то наскільки ймовірним є зараження дитини? »Питання до групи приймаються на пошту [email protected] Будемо завжди раді допомогти! Активно беремо участь, обговорюємо, кому-то може стати в нагоді саме Ваш досвід! Нужен совет доктора? [Посилання-1] Питання і коментарі існують для пізнавальних і роз'яснювальних цілей, і не повинні ...

Чи небезпечний Wi-Fi для дітей

Минулого тижня ряд ЗМІ опублікували новину, що схвилював громадськість. У журналі Science Direct було приведено дослідження під назвою «Чому діти більш сприйнятливі до мікрохвильового випромінювання, ніж дорослі». Спираючись на аналізи інших дослідників, автори стверджують, що діти і підлітки значно більше схильні до ризику захворювання на рак через пристроїв, які випромінюють мікрохвилі. Це відбувається у зв'язку з тим, що самі по собі діти менше, їх черепа тонше, і їх тканини ...

Зроблено будинку. Шинка.

Якщо я чимось захопилася, зупинити мене практично неможливо :) Все винен сайт Хлебопечка, з очманілими ручками дівчаток. Тепер на черзі домашня шинка, угощайтесь! Для довідки рецепт і корисні поради брала тут: [посилання-1] і тут: [посилання-2] і трохи тут: [посилання-3] Склад: У мене було приблизно 400 грам індички, і 700 грам свинини. Лід 40 гр., Спеції - мускатний горіх, сіль - 8гр, цукор-4 гр, коньяк. Скажу відразу, що після проби дружно вирішили що солі треба було в три рази більше і ...

Бібліоночь в Лабіринті - доп. знижка 18%, на видавництво Азбука -28%

Лабіринт Бібліоночь: Акція почнеться в п'ятницю 24 квітня, о 13:00 МСК, і триватиме до 24:00 МСК 30 квітня включно. Доп. знижка 18% буде діяти на всі книги протягом шести днів! тобто max 33% Також в Лабіринті на видавництва Азбука і Иностранка c 13.00 МСК 24 квітня до 27 квітня-доп. знижка 28%, тобто max 43%

Придивіться уважніше. Знижки на звукові книги

Хочу поділитися з вами інформацією: знижена ціна на звукові книжки від Азбукварик !! Книжки диво! Для прикладу ціна на ці ж книги в Озон [посилання-1]

Чи справді реклама нерухомості в газетах безкоштовних оголошень марна?

Що потрібно зробити, щоб продати свою нерухомість? Звичайно ж, сповістити про це максимальне число потенційних покупців. Найчастіше, перше, що в даному випадку роблять продавці - намагаються знайти покупців серед своїх знайомих або знайомих знайомих. Завжди хочеться продати просто і відразу, та ще й своїм. Якщо ж таким чином продаж не виходить, доводиться подавати оголошення про продаж нерухомості в спеціалізовані видання. Довгий час на ринку найпопулярнішим джерелом ...

Чи потрібно в наш час читати?

У нашому складному світі, де все не тільки біжить, а мчить, не повинен стояти питання про те, що потрібно читати в наш час. Звичайно, потрібно. Ще з дитинства, з перших кроків, дитина тягнеться до знань. Коли він не вміє читати, то його залучають книги з кольоровими картинками. Потім він складає з кубиків слова, потім вчиться читати. Мені здається, що будь-яка прочитана книга все одно залишить у свідомості якийсь слід своєї думки, переживання, радості. Світ, який оточує нас, не стоїть на місці ...

Преміальна побутова техніка від Samsung

В рамках кінофестивалю Samsung Art of House була представлена ​​нова лінійка преміальної побутової техніки. Захід пройшов в Театральному центрі «На Страсному» в стилі церемонії вручення кінонагород. Ведучою вечора стала російська актриса Валерія Ланська. Показали дев'ять короткометражних фільмів початківців російських режисерів, почерпнувшего натхнення в особливостях побутової техніки Samsung. Роботи учасників фестивалю можна подивитися тут. Була представлена ​​нова преміальна ...

Знижка 555р.

Магазин - 003 Термін до 23.02 Промо-код: 003-email-feb555 Плюс до 2 березня на ноутбуки, планшети, телефони та велику побутову техніку діє БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА! Встигніть зробити вдалу покупку до свята! Подробиці: [посилання-1]

Добридень!

Добридень! Підкажіть будь ласка, чи не небезпечно видаляти бородавки в домашніх умовах? І які на сьогоднішній день існують сильні і перевірені медициною способи видалення будинку?

Дистанційне вивчення математики

Чи не розумієте математику? Тоді ми зараз вам швиденько все пояснимо. Знаком такий підхід? Цей підхід дуже схожий на «латання дірок». У такому підході немає фундаментальності. Хоча він теж корисний, якщо необхідно саме зараз одноразово вирішити якесь завдання і потім назавжди її забути. Інакше справа йде з фундаментальними знаннями, до яких відноситься математика. Знання повинні бути такими, щоб було зрозуміло, для чого вони виходили Заняття математикою мають бути не тільки корисними ...

Про домашній телефон

Нещодавно задумалась і зрозуміла, що міським стаціонарним телефоном будинку майже перестала користуватися. Може 1-2 рази в тиждень роблю дзвінок. А ви користуєтеся стаціонарним телефоном? Якщо так, то в яких випадках? І візьміть участь в опитуванні, плз. Опитування від користувача поле Домашній телефон є у вашій квартирі стаціонарний міський телефон? да, є немає Якщо у вас є стаціонарний телефон, як часто ви їм користуєтеся? користуюся регулярно іноді користуюся користуюся вкрай рідко ні ...

Все про виведення плям (Частина 1) З →

Все про виведення плям (Частина 1) З плямами стикаються всі - і акуратні, і не дуже. Так влаштовано все в нашій життя-обов'язково потрібно всьому вчитися, в тому числі і виводити плями. Кого-то вони вводять в стан паніки, хтось ставиться до них філософськи, адже і Сонце не без плям! Тим не менш, реальність така, що з ними все-таки доводиться боротися, а точніше - від них позбавлятися! В основному, верхній одяг зазвичай віддають в хімчистку, але, якщо на одяг потрапили випадкові плями - масло ...

При вході в під'їзд необхідна обережність - 5.

5. Часто дитина, зазвичай обережний і уважний в чужих під'їздах, підходячи до свого, розслабляється і думками знаходиться вже вдома. - Він заходить «на автоматі», йде по під'їзду «на автопілоті», що не вслухаючись, чи не вдивляючись. - При цьому сумками бувають зайняті обидві руки, або він розмовляє по телефону. - Навіть відсутність освітлення не зупиняє його, адже він вважає себе вже вдома! Хочеться побажати залишатися зібраними навіть в рідному, знайомому до останньої подряпини, під'їзді. (Продовження ...

Пріглашаeм до спільноти!

Спільнота присвячено району Теплий Стан. Вступайте і спілкуйтеся! FAQ по роботі спільнот можна прочитати тут. Задати питання по роботі спільноти можна в редакційному блозі. PS Відкрито вакансію модератора, пропонуйте кандидатури!

Запрошуємо учасників

Редакція 7і вітає вас в новому сервісі "Товариства". Це співтовариство створено для батьків дітей, народжених в 2005 році - вступайте і спілкуйтеся! FAQ по роботі спільнот можна прочитати тут. Задати питання по роботі спільноти можна в редакційному блозі. PS Відкрито вакансію модератора, пропонуйте кандидатури!

Робота на дому або "домашня робота" ст. №1

Як нам всім хочеться працювати так щоб отримувати задоволення, ну і, власне, не докладати багато зусиль. Думаю багато хто зі мною согласяться .... це неможливо, принаймні, якщо говорити про високий рівень доходу. Хоча отримувати його реально, навіть працюючи на дому. Для цього потрібно бути унікальним по собі людина, і, наприклад, щось придумати, винайти, або зайнятися яким-небудь творчістю, відмінним від інших і т.д. Але якщо ви не унікум, то вам доведеться орати навіть якщо ця робота надомна ...

куплю Продам

дитячий одяг

Чи шкідливий комп'ютер при вагітності?
Гепатит у тата, небезпека для дитини?
Чи потрібно в наш час читати?
Як впливає побутова техніка і електроніка на організм майбутньої мами і малюка і як захиститися від шкідливого електромагнітного випромінювання?
Яка зворотна сторона медалі у такий мобільного життя?
Гепатит у тата, небезпека для дитини?
Але як бути, якщо гепатит є у тата, мама здорова, то наскільки ймовірним є зараження дитини?
Нужен совет доктора?
Що потрібно зробити, щоб продати свою нерухомість?
Чи потрібно в наш час читати?
Новости