• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Що робити, якщо у ваших стосунках немає сексу

  1. Немає близькості, але є проблема?
  2. З яких причин чоловіки та жінки можуть відмовитися від сексу?
  3. Чим небезпечні відносини без сексу?

Секс без любові буває - в цьому не сумнівається ніхто. А чи буває зворотна ситуація: справжні платонічні відносини? Що приховує і до чого призводить відсутність сексу у відносинах? І чи може союз двох дорослих людей бути щасливим без фізичної близькості?

У ваших стосунках немає сексу? Сьогодні це не така вже й рідкість. Платонічні союзи властиві не тільки людям похилого парам, які прожили разом кілька десятиліть і можуть більше не відчувати потреби в сексі або мають проблеми зі здоров'ям.
Тисячі запитів в пошукових системах говорять про те, що багато пар у віці від 30 до 50 років займаються сексом всього кілька разів на рік або рідше. Що ж робити, якщо у відносинах немає фізичної близькості?

По-перше, пам'ятайте, що секс є лише частиною спільного життя, важливою, проте далеко не єдиною. На відміну від харчування, сну або дихання, сексуальна функція не є життєво необхідною - це факт.
Часто буває, що обидва партнери домовилися про платонічні відносини і щасливі разом. У такому разі не можна говорити, що з ними щось не в порядку, адже це вибір, який підходить їм обом. Всі ми різні, і на нашу потребу в сексі впливає безліч факторів: стан здоров'я, виховання, релігійні переконання , Темперамент і настрій. Не існує точних вказівок, скільки саме сексу повинно бути в відносинах.

Звичайно, сучасний світ диктує нам, що чим більше сексу, тим краще. У такі моменти важливо не втратити зв'язок з собою і зі своїми істинними бажаннями. Якщо вас і вашого партнера дійсно влаштовують відносини без фізичної близькості, то не варто озиратися на інших.

Читайте також: Сексуальне життя в різних країнах.

Немає близькості, але є проблема?

Інша справа, якщо відмова від сексу стався через якийсь час після початку відносин і склався як ніби сам собою, а не був результатом свідомого вибору обох партнерів. Якщо так, то, швидше за все, у ваших стосунках виникли проблеми, які один з партнерів намагається таким чином приховати.

Є тільки один ключ до успіху - спілкування. Дуже важливо дістатися до істини і зрозуміти, що стало причиною такого вибору коханої людини. Тема делікатна, тому не починайте розмову з обвинувачень і претензій. Скажіть, що вас турбує ситуація, що склалася і ви хочете повернутися до колишніх відносин, які приносили вам велике задоволення. Акуратно запитаєте, в чому причина стриманості і чи можете ви якось допомогти. Не забудьте сказати, що завжди насолоджувалися сексуальним аспектом вашої близькості і не хочете втрачати цього задоволення.

І пам'ятайте: серйозні відносини - це союз двох людей, тому будь-яке рішення всередині пари повинно прийматися спільно. Ви маєте право знати, чому партнер змінив свою поведінку, що не обговоривши рішення з вами. Тільки розуміючи, в чому справжня причина, ви зможете допомогти партнеру і зрозуміти, що робити далі.

Тільки розуміючи, в чому справжня причина, ви зможете допомогти партнеру і зрозуміти, що робити далі

З яких причин чоловіки та жінки можуть відмовитися від сексу?


Причин для відмови від фізичної близькості може бути багато. Наприклад, філософ і автор книги «Як думати більше про секс» Аллан де Боттон вважає, що, не дивлячись на всю користь сексу для душі і тіла, наш час не дуже сприяє фізичної близькості. Коли з кожного джерела інформації ми отримуємо величезну кількість подробиць про секс, то створюється відчуття, що все їм займаються більше і краще нас. Така підвищена сексуализация всього навколо може стати причиною комплексів, фрустрацій і, в кінцевому підсумку, привести до відмови від сексу.

Жіночий відмова: причини

Жінки можуть «зав'язати» з інтимним життям через хворобливого досвіду в минулому (важкі пологи, захворювання, операції), який викликає підсвідомий страх завагітніти або захворіти і пережити страждання знову. Надмірний стрес вдома і виховання дітей , Одноманітна обстановка, пропаганда культу молодості і краси також можуть негативно впливати на жіноче бажання близькості.

Чоловік відмову: причини

У нашому суспільстві частіше прийнято жартувати про жіночу «головного болю», через яку вони відмовляють партнерам в сексі. Однак чоловіки вибирають відносини без сексу не рідше. Найчастіше причини можна знайти в дитинстві. Наприклад, чоловіки, які виросли в неповній сім'ї і були виховані жінками, або виросли в повній сім'ї з дуже авторитарною жіночою частиною, часто відчувають меншу потребу в сексі, ніж інші представники своєї статі. У книзі «Роль батька в процесі розвитку дитини» професора Кембриджського університету стверджують, що чоловіки, які проводять занадто багато часу з матір'ю (або з бабусею або іншими родичками), перестають бачити протилежну стать як щось цікаве і привабливе. Жінки стають для них надто зрозумілими, «своїми в дошку». А з представниками своєї статі не хочеться займатися сексом. Надмірний стрес на роботі також є однією з основних причин відмови від сексу серед чоловіків. Прийом антидепресантів, як один із способів впоратися зі стресом, призводить до зниження бажання і проблем в сексуальній сфері.

Відмова від сексу може трапитися, якщо у відносинах виникли проблеми: сильні образи і відсутність духовної близькості змушує як чоловіків, так і жінок відмовлятися від інтимної близькості.

Читайте також: Як впоратися з образою?

Чим небезпечні відносини без сексу?

Вибрали ви відмова від сексу свідомо і добровільно, або вам довелося змиритися з вибором партнера, однак подумайте про це: відсутність сексу у відносинах є найчастішою причиною зрад - як серед чоловіків, так і серед жінок. Більш того, сімейні психологи безпосередньо пов'язують відмову від сексу з високою кількістю розлучень , А відсутність інтимного життя у відносинах - одна з найпоширеніших причин звернення за допомогою.

Тривале утримання небезпечно і з іншої причини. Чим довше пара живе разом без сексу, тим більше їх відносини стають схожі на відносини брата з сестрою або союз кращих друзів . Звикаючи не займатися сексом, партнери перестають сприймати один одного як сексуальний об'єкт, тому повернутися до інтимного життя їм буває зовсім не просто.
У більшості випадків, правильний діалог між партнерами і допомогу психолога можуть вирішити багато проблем. Секс - природна частина життя дорослих людей.

Читайте також: Секс без зобов'язань і наслідків.

Немає близькості, але є проблема?
З яких причин чоловіки та жінки можуть відмовитися від сексу?
Чим небезпечні відносини без сексу?
А чи буває зворотна ситуація: справжні платонічні відносини?
Що приховує і до чого призводить відсутність сексу у відносинах?
І чи може союз двох дорослих людей бути щасливим без фізичної близькості?
У ваших стосунках немає сексу?
Що ж робити, якщо у відносинах немає фізичної близькості?
Немає близькості, але є проблема?
З яких причин чоловіки та жінки можуть відмовитися від сексу?
Новости