• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Небезпечні ознаки нестачі сексу

Про те, що секс певним чином впливає на фізичне самопочуття і душевний стан людей, нагадав журнал Social Psychological and Personality Science.Завдяки дев'ятимісячного експерименту за участю 370 чоловік медики мали можливість краще вивчити природу сексуальних контактів і сформулювати ознаки їх явного дефіциту.

симптоми нестачі сексу симптоми нестачі сексу


Так, на думку вчених, недостатньо регулярне статеве життя мимоволі сприяє більш високому ризику простатиту і перш за все розвитку так званого хронічного простатиту. Що стосується зв'язку між тривалим утриманням і розвитком раку передміхурової залози, то багато дослідників стверджують, що нерегулярний секс впливає і на ймовірність розвитку раку простати. Ризик онкології знижується тільки завдяки ефекту регулярних еякуляцій, що сприяють оновленню клітин передміхурової залози.

Іншим симптомом дефіциту сексу можуть бути проблеми з серцем. Вчені встановили, що чоловіки, які займалися сексом мінімум двічі в тиждень, рідше вмирали від серцево-судинних захворювань в порівнянні з тими, чия статеве життя обмежувалася одним актом на місяць.

Хворобливі менструації і проблеми зі шкірою також увійшли до списку небезпечних ознак надто низькою сексуальної активності. Регулярна інтимна близькість перешкоджає застою крові в органах малого таза та сприяє підвищенню рівня ендорфінів - її відсутність провокує зворотні процеси, які й провокують хворобливі відчуття і погіршення стану шкіри.

Крім цього, серйозними симптомами дефіциту сексу лікарі назвали зниження імунітету і працездатності, хронічну втому. Дослідження показують, що існує зв'язок між регулярним сексом (не менше разу на тиждень) і рівнем імуноглобуліну А, який активує вироблення антитіл для боротьби організму з вірусами.

Коментуючи проблему дефіциту сексу, доцент Гарвардської школи медицини Ян Шифр ​​зауважив:
- Не існує будь-яких норм в цьому відношенні. Все залежить від партнерів і їх лібідо. Якщо хтось один незадоволений інтимним життям, це треба обговорювати, а не робити вигляд, що все в порядку.

( ЧИТАТИ ДАЛІ )

Новости