• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

омагнічування води

2019 г. "Здравіє". Мобільна версія сайту.

Намагнічена вода широко застосовується в народній медицині, при профілактиці і лікуванні багатьох хвороб. Вона легше засвоюється організмом людини, покращує обмін речовин, очищає стінки кровоносних судин, сприяє розчиненню і виведенню дрібних каменів з нирок.
// Якщо відомо, за результатами досліджень, що ниркові камені вже великі - не займайтеся самолікуванням, звертайтеся до лікаря, тому що навіть на часткове розчинення каменів (в залежності від їх типу) знадобиться БАГАТО ЧАСУ, місяці або роки. Всі ці народні методи (соки цитрусових, морси, трав'яні чаї, омагніченная в о д а) досить ефективні тільки при їх регулярному застосуванні, розпочатому з 20-30-річного віку.
Найпростіший спосіб омагнічування води: на великий постійний кільцевої керамічний магніт ставиться порцеляновий або невелика скляний посуд з чистою прісною водою (тепла або гаряча, з хорошого фільтра). Ось і весь пристрій.
Вода інтенсивно перемішується, за часом - до хвилини. Рух чайної ложки, при розмішуванні, має йти по діаметру, тобто Хрестом силових ліній (через центр магніту, з турбулентністю в рідини). Після активації, не залишати рідина нерухомою на активаторі, довше ніж на півхвилини. Її треба відразу прибирати з цієї магнітної підставки, інакше, в стоячій воді - ефект буде зворотний (швидко почнуть кристалізуватися і випадати в осад розчинені речовини - корисні солі і мікроелементи). Використовується протягом півгодини (довго не зберігається, так як, з часом, протягом доби, релаксує, губляться, придбані в процесі обробки, корисні властивості - молекули води знову збираються в масивні кластери). Невелика кількість розчиненої куховарської або кам'яної солі (до 0.5 грам на літр) - підсилює і продовжують позитивний ефект.
Якщо, після перемішування - залишити постояти спокійно, на магніті, ще кілька секунд (приблизно, 10 с.), То покращиться здатність розчиняти ниркові камені. Непотрібні кластерні осередки і згустки, за ці миті, не встигнуть утворитися в великій кількості.
Тривалість і кратність прийому омагниченной води (для дорослої людини): 4-8 склянок протягом дня, на порожній шлунок і під час їжі. Обов'язково, вранці, після пробудження, до сніданку - випивати 1-2 склянки. Курс водолікування - місяць-півтора, як рекомендував професор В.І. Классен
Не рекомендується використовувати великі неодимові магніти. З багатьох причин, завжди краще звичайні, стандартні ферритові, ніж, так звані, "залізні", тому що для омагнічування води досить індукції від 0.05 до 0.2 Тесла (що, власне, і дають недорогі, широко распростанённие і повсюдно використовуються кільцеві феромагніти). Подальше збільшення сили магніту (в цьому випадку, ціна саморобки стає порівнянної з магазинним приладом) - не набагато підсилює ефект активізації рідини, але створює додаткові проблеми - випадково залишена на підставці, без руху, вода - буде набагато швидше втрачати корисні напрацьовані властивості, а якщо біля неї буде пластикова картка або інші магнітні носії інформації, то вони можуть розмагнітитися. До того ж, неодимові магнітики - досить крихкі, мають невисоку корозійну стійкість і при нагріванні до температури вище 80 ° C - їх індукція зменшується, а перегрів понад 120 градусів - викликає розмагнічування. Для отримання потрібної конфігурації силових ліній і їх дальнодействия - потрібен магніт великого діаметру.
Ефект (розмелювання, подрібнення кластерів) від омагнічування починається приблизно з 20-30 міллітесла, але робоче поле (найбільш оптимальне для швидкої обробки), приблизно - від 100 мТл і більше, тобто - над ферритом з індукцією в 150 міллітесл, робоча зона буде на відстані в перші сантиметри від площини магніту, над його центральною частиною. Дальність дії і корисний об'єм - зростають при збільшенні лінійних розмірів муздрамтеатру і про розмір магніту. Турбулентний рух води (вихрові потоки - Вортекс, Vortex) - підсилює ефект її омагнічування (дроблення кластерів-асоціатів). Полярність (на який полюс ставити) може бути будь-яка, тому що рух в рідині різноспрямований, а індукція пристрої - перевищує геомагнітне поле Землі в тисячі разів.
Для зручності використання, і поліпшення зовнішнього вигляду і дизайну - пристрій може бути розміщено в підходить за розміром, досить міцної немагнітної (картонній або зробленої з пластику) коробці з тонкими стінками. При цьому, полюс муздрамтеатру - повинен щільно прилягати до верхньої частини корпусу (в місці, куди ставиться ємність з водою для омагнічування), для чого, до нижньої частини, підбирається підставка потрібної висоти.
За допомогою цього пристрою можна очищати і сиру водопровідну воду. Якщо її перемішувати, а дати постояти на підставці протягом декількох хвилин (на досить великий магніт, силою від 50 мТл і вище) - на дні випаде в осад якась частина забруднюючих речовин і солей жорсткості. Після цього, треба акуратно вилити частину вмісту (НЕ збовтуючи муть з дна) - очищену, відстояну рідину, в чистий посуд. Потім знову залити в ємність (попередньо її сполоснути, помити), поставити на активатор і хвилину перемішувати ложкою. Прибрати, поставити на кілька хвилин, щоб відстоялася, і після цього можна вживати.
Пристрій (магнітотверді феррит) має високу надійність, не споживає електроенергії, може працювати автономно (при стаціонарній установці на трубі або шлангу), необмежено довго і без ремонту, при температурах нагріву - до 200 ° C.
Переваги конструкції:
- компактність, невеликий розмір;
- зовнішнє розміщення феромагніти дозволяє регулювати, вибирати потрібний рівень індукції і конфігурацію силових ліній - змінюючи відстань і розташування;
- розуміння принципу роботи - допоможе легко зібрати омагнічівающее пристрій з підручних матеріалів.
Термін придатності: ресурс експлуатації виробу - необмежений, т.к величина розмагнічування чорних керамічних магнітів, протягом багатьох десятиліть - невелика і ніяк не вплине на ефективність роботи апарату. Значно зменшити силу феромагніти - може тільки його руйнування або сильне і дуже різке механічний вплив. Ламатися там нічому і розбирати-то в ньому нічого - прилад, майже, "вічний". Його ремонт, з часом, швидше за все, не буде потрібно, хіба що - коробку оновлювати.
Заходи безпеки: не рекомендується розташовувати ближче 10 см від магнітоактіватора - механічний годинник і інші точні прилади, електромеханічні вироби, пластикові карти та інші носії інформації (вони можуть розмагнітитися), будь-які електроприлади, в тому числі, телевізор, ЕПТ-монітор, щоб, бува , не пошкодити їх.
Побутові водні активатори, що продаються в магазинах, мають обмеження по силі, встановлених в апаратах магнітів, що пов'язано з нормами - офіційно дозволеними Міністерством охорони здоров'я РФ умовами для застосування магнітних полів громадянами, без контролю лікаря, в домашніх умовах. Але, навіть при індукції в центрі робочої області дорівнює 30 міллітесла, можна отримати досить високий ступінь омагнічування, збільшивши час впливу - до двох хвилин, або, якщо використовується магнітна воронка - пропускаючи через неї кілька разів.

На фото - саморобний побутовий активатор (найпростіша конструкція апарату, який можна зробити, нічого, особливо, не розбираючи і не ламаючи) для омагнічування води, з магнітом від звичайного динаміка (динамічна головка гучномовця, потужністю до декількох ват)
На фото - саморобний побутовий активатор (найпростіша конструкція "апарату", який можна зробити, нічого, особливо, не розбираючи і не ламаючи) для омагнічування води, з магнітом від звичайного динаміка (динамічна головка гучномовця, потужністю до декількох ват). На відстані в кілька сантиметрів від нього - магнітна індукція не перевищує 30 мТл.
Для отримання великих обсягів омагниченной води (для лікувальних, мінеральних ванн, температурою 35-36 градусів за Цельсієм, тривалістю до 15 хвилин, через 1-2 дня), на пластикову трубу або підвідний гумовий шланг - надягають і надійно кріпляться кілька постійних керамічних кільцевих магнітів , через п'ять-десять сантиметрів, по реверсивної схемою (відштовхуються, полярність їх збирання: N-SS-NN-SS-N ...) При необхідності, перед активатором приєднується пристосування для розчинення морської або кам'яної солі. Чим більше розчинено солей (концентрація до 8 грам на літр), тим сильніше змінюються фізико-хімічні властивості води, і її лікувальну дію по нормалізації підвищеного артеріального тиску і нічного сну.
За твердженням доктора медичних наук Е.В.Утехіна: "Вода, що пройшла обробку магнітним полем, напруга якого не перевищує 200 міллітесла, відповідає прийнятим санітарним нормам ... стає біологічно активної і тому може надавати терапевтичну дію".

Перед застосуванням будь-якої нової, для вас, методики - радьтеся з лікуючим лікарем.


магнітотерапія >>


магнітотерапія >>


Побутові активатори води.

Новости