• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

AFK # 37. Як виглядає ідеальна воронка продажів? Автоматизація маркетингу і бізнесу

Тунель продажів - це шлях клієнта від знайомства з вами і вашим товаром до моменту оплати вашого продукту. Тут я не буду говорити про такі моменти як залученість, залучення клієнта і так далі, я спробую схематично описати, як виглядає ідеальна воронка продажів і її нюанси.

Тут я не буду говорити про такі моменти як залученість, залучення клієнта і так далі, я спробую схематично описати, як виглядає ідеальна воронка продажів і її нюанси

Безкоштовний майстер-клас Секрети таргетингу в Facebook пройде зовсім скоро! Встигніть зареєструватися по синій кнопці нижче

Воронка починається з товару або послуги, яку ви збираєтеся просувати. Перед тим, як ви почнете просувати свій продукт, потрібно визначитися з методом продажу. Якщо ви продаєте інформаційний продукт, то методом продажу може виступати вебінар, консультація або продаж в лоб. Останній метод має місце бути на недорогих продуктах. При цьому такі методи продажів можна застосувати і до певних товарів, на тому ж вебінарі можна показати, як застосовується цей товар, після чого запропонувати його купити.

Для того, щоб продати ваш продукт потрібно використовувати певні сервіси. Що це означає? Крім сервісу проведення, який так само називається методом продажів, потрібно використовувати сервіс оплати, сервіси розсилки, такі як email маркетинг або чатбот , Можливо також використання інших сервісів, наприклад конструктор сайту.

Безкоштовний майстер-клас Секрети таргетингу в Facebook пройде зовсім скоро! Встигніть зареєструватися по синій кнопці нижче

Сполучною ланкою в цьому процесі є трафік. Не важливо, які сервіси і методи продажу ви використовуєте, тому що продукт не може існувати без трафіку і навпаки. Під трафіком я маю на увазі Facebook і Instagram . Трафік також може бути з інших соц. мереж або з Google, але якщо мова йде про інформаційні продукти, то перші два варіанти для цього підійдуть краще за всіх. Трафік - це кровоносна система будь-якого виду бізнесу, тому якщо у вас є продукт, але немає трафіку, то і клієнтів відповідно теж немає.

Ви можете змінювати цю воронку будь-яким способом, але я назвав вам 4 класичні складові ідеальної воронки продажів. У моїй воронці існують і додаткові елементи, але на цих чотирьох заснований будь-який бізнес, і якщо у вас немає цього базису, то і продавати вам щось ще рано, раніше додайте все 4 елементи. При цьому не треба все ускладнювати, якщо я говорю «сервіс оплати», то це може бути ваша кредитна карта, на яку буде надходити оплата товару.

Що це означає?
Новости