• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

1С-Бітрікс - Звіти, воронка продажів

 1. Типові звіти
 2. Звіти - воронка продажів
 3. Нові, свої звіти
 4. Призначені для користувача поля у звітах

Типові звіти

Типові звіти

Звіти

- одне з найважливіших ланок CRM-системи, оскільки саме звіти дозволяють проаналізувати ефективність всієї роботи з клієнтами і скорегувати її на певних етапах. В CRM працює майстер створення звітів по всім сутностей з угрупованням і перетинами. Будуються графіки по всіх звітів.
CRM містить типові звіти. Ви можете відразу ж використовувати в роботі ці готові звіти або взяти їх за основу - як шаблони при конструюванні власних звітів.

Типові звіти:

 • Обсяг угод по менеджерам. Звіт показує загальний обсяг угод, над якими працювали менеджери в звітний проміжок часу, частку виграних і провалених угод, а також дохід, отриманий менеджерами від виграних угод. Звіт дозволяє порівняти роботу менеджерів по загальній прибутковості і по ефективності роботи по операціях. Звіт призначений для керівників відділів.
 • Обсяг угод по контактам. Звіт показує загальний обсяг угод, що здійснювалися по контактам за звітний період, частку виграних і провалених угод, а також отриманий дохід від виграних угод. Звіт дозволяє виділити найбільш цінні контакти для роботи і призначений для менеджерів (аналізу своїх контактів) та їх керівників (аналіз всіх контактів, з якими працює їх відділ).
 • Прибутковість по компаніям. Звіт показує загальний дохід, який був отриманий від укладення угод з компаніями за вказаний звітний період. Звіт дозволяє виділити найбільш цінні компанії для подальшої роботи і призначений для менеджерів для аналізу своїх компаній і їх керівників для аналізу всіх компаній, з якими працюють їхні відділи.
 • Обсяг угод по компаніям. Звіт показує загальний обсяг угод, що здійснювалися за компаніями за звітний період, частку виграних і провалених угод, а також отриманий дохід від виграних угод. Звіт дозволяє виділити найбільш цінні компанії для роботи і призначений для менеджерів для аналізу своїх компаній і їх керівників для аналізу всіх компаній, з якими працюють їхні відділи.
 • Виграні угоди. Звіт показує список успішно завершених угод за звітний період.
 • Прострочені угоди. Звіт показує список угод, обробка яких повинна була вже за планом завершитися, але не була завершена з якихось причин. Звіт дозволяє відстежувати прострочені угоди для стимулювання зусиль менеджерів, відповідальних за них. Звіт призначений для менеджерів (відстеження своїх прострочених угод) і для їх керівників (відстеження загальної картини з простроченими угодами по відділу і можливості вжити заходів).
 • Очікувані продажу. Звіт показує список угод, які перебувають на даний момент у незавершеній стадії і які повинні завершиться в недалекому майбутньому. Звіт дозволяє оцінити очікуваний дохід в розрізі угод різного типу, різної ймовірності успішного завершення, різних клієнтів і відповідальних. Даний звіт призначений для керівництва для оцінки ймовірного доходу.
 • Розподіл незавершених угод із стадій. Звіт показує розподіл відкритих угод по стадіях і дозволяє оцінити поточний стан портфеля за цією ознакою. Звіт призначений для керівників для оцінки кількості і часткою угод, які перебувають в різних стадіях.
 • Прибутковість по товарах. Звіт показує скільки, на яку суму і якого товару було продано за звітний період. Звіт дозволяє виділити найбільш продавані товари і призначений для керівників.

Фільтри в звітах

У звітах працюють фільтри, за допомогою яких дані в звіті конкретизуються і уточнюються. Наприклад, у звіті «Виграні угоди» в фільтрі задається період для звіту, сума угоди і її тип, вибираються відповідальні і компанія. У підсумку на даному звіті можна побачити, що конкретно продав менеджер, або що конкретно купили клієнти - які угоди при цьому уклали.

нові звіти
Ви можете створити новий звіт для CRM «з нуля» за допомогою конструктора. Або скопіювати один з готових звітів, взявши його за основу для власного.
CRM інтегрована з Універсальним конструктором звітів . За допомогою конструктора ви можете самостійно створювати різноманітні звіти для аналізу угод в CRM. Детальніше У звітах працюють фільтри, за допомогою яких дані в звіті конкретизуються і уточнюються
Доступ до звітів
Бачать звіти, можуть їх правити і додавати співробітники з відповідними ролями в CRM, наділеними певними правами доступу. Звичайний менеджер будує звіт тільки за своїми операціями, контактам і т.д. Керівники підрозділів - звіти по всім менеджерам, які знаходяться в їхньому віданні. Директор - бачить все, в будь-якому розрізі, починаючи від співробітника і відділів до всієї компанії. Вся робота в CRM «на увазі» у керівництва.

Звіти - «зворотний зв'язок»

Керівнику потрібно знати, що відбувається в компанії, і точно так же співробітникам важливо знати, що їх роботу оцінили, помітили, як добре вона виконана. Аналіз звітів допоможе керівнику оцінити «вузькі» місця в CRM, наприклад, визначити де завдання по операціях виконуються з низькою якістю і встановити причини цього. Таким чином, звіти дозволяють не тільки контролювати виконання і досягнення менеджерів, але і виявляти ті сторони роботи, які потребують розвитку.

Звіти змінюються в реальному часі, в залежності від ходу обробки операцій. Так, кожен менеджер бачить, скільки всього на ньому угод, скільки з них знаходиться в роботі, виконується або прострочено. І кожен може може сам оцінити, наскільки ефективно він справляється з роботою. Головне те, що менеджер, глянувши на побудовані ним же звіти, бачить свої показники, прагне їх підвищувати, розуміє, як стати ефективніше і корисніше для компанії.

Воронка продажів

Звіти - воронка продажів

Воронка продажів - це звіт, який наочно відображає кількісне співвідношення всіх угод на різних стадіях. У вашому розпорядженні для аналізу - таблиці-звіти двох видів угод.

Угоди, які укладені або потенційно прагнуть до цього:

Угоди в роботі
Угоди в роботі


Угоди, які завершилися невдачею:

невдалі угоди
невдалі угоди


Поглянувши на воронку продажів, ви відразу побачите і скільки угод в обробці, і скільки з них на стадіях уточнення інформації та комерційних пропозицій, і скільки знаходиться в процесі переговорів, і, нарешті, скільки угод вже укладено. Кожен з етапів відображається візуально у вигляді кольорових смуг, довжина яких відповідає кількісному і процентному співвідношенню угод на цих етапах. Для кожного з етапів також відображається сума угод в рублях.

свої звіти

Нові, свої звіти

CRM інтегрована з Універсальним конструктором звітів . За допомогою конструктора ви можете самостійно створювати різноманітні звіти для аналізу угод в CRM.
Скопіювати і змінити!
Стандартні звіти в CRM можна змінити. Але їх можна скопіювати і створити свої власні, індивідуальні звіти.

Універсальний конструктор звітів  Це зручний інструмент, що дозволяє оцінити ефективність, трудомісткість і тимчасові витрати компанії Універсальний конструктор звітів
Це зручний інструмент, що дозволяє оцінити ефективність, трудомісткість і тимчасові витрати компанії. Інструмент дозволяє співробітникам самим конструювати звіти для різних об'єктів. Створені звіти заповнюються автоматично і оновлюються в реальному часі. Детальніше

Призначені для користувача поля у звітах

Нові звіти зі своїми полями

Поля, додані при індивідуальній настройці форм в CRM, можна буде також використовувати при формуванні звітів.

Індивідуальний інтерфейс документів CRM  Будь-який документ CRM ви можете кастомизировать під індивідуальні вимоги компанії Індивідуальний інтерфейс документів CRM
Будь-який документ CRM ви можете кастомизировать під індивідуальні вимоги компанії. Документи будуть містити ті поля, які необхідні саме вашому бізнесу. Ви самі вирішуєте, яка інформація і в якому порядку повинна бути представлена ​​в документі. Детальніше

Продати слона?Легко!

Будуйте звіти за тими даними, які важливі для вашого бізнесу. Ваші власні нові поля позначаться і на діаграмах, побудованих за звітами.
Будуйте звіти за тими даними, які важливі для вашого бізнесу

Новости