• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Магніт для зупинки лічильника електроенергії

  1. Де купують магніти?
  2. важливі особливості

Неодимові магніти повсюдно використовуються для зупинки приладів контролю і обліку води, електроенергії та газу Неодимові магніти повсюдно використовуються для зупинки приладів контролю і обліку води, електроенергії та газу. Наскільки це етично і правомірно, викликає дискусії. Але те, що українці іспользуютнеодімовий магніт для зупинки лічильника води, газу, електроенергіідля зниження сум оплати по комуналці, має місце бути.

Де купують магніти?

Якщо ви задалися питанням, де купити неодимовий магніт в Україні, то ми можемо запропонувати і рекомендувати пользователямкупіть неодимовий магніт дешево в Україні http://neodimmag.com.ua/ для пристроїв, які здійснюють облік енергоресурсів. Але звертаємо увагу, що це особиста справа кожного споживача, а наш ресурс не несе правової відповідальності за втручання в функціонування пристроїв контролю: водомірів і лічильників електроенергії та газу. У нас також можна пріобрестіпоісковий магніт, який успішно застосовується археологами, шукачами скарбів, збирачами металобрухту.

Особливості в зупинці лічильника електроенергії Неодимовий магніт на лічильник електрики   http://neodimmag Особливості в зупинці лічильника електроенергії Неодимовий магніт на лічильник електрики http://neodimmag.com.ua/magnit_na_electroschetchik -невелике пристосування, яке встановлюється на корпус приладу контролю. Але не всі прилади підлягають впливу магніту. Електронні лічильники не мають магнітних елементів і обертових частин. Отже, немає сенсу встановлювати неодимовий магніт на цей прилад. Це даремно витрачені гроші.

Лічильники електричні, попередники електронних, що мають елементи з металу, можуть взаємодіяти магнітним полем неодимового магніта.Неодімовий магніт на лічильник води електроенергії закріплюється на корпусі контрольного приладу. Сила тяжіння магніту впливає на обороти диска. Його обертання сповільнюється, аж до повної зупинки.

важливі особливості

Магніт на електролічильник, як інеодімовий магніт на лічильник газу, буде корисний і дасть необхідний результат, якщо споживач знає конструкційні особливості контрольного пристрою. Не потрібно забувати про полярності неодимового і основного магніту в контрольному приладі. Близьке їх розташування викличе протидію по відношенню один до одного (відштовхувати), а ефективність установки магніту буде відсутній.

До яких електролічильників можна застосувати неодимовий магніт?

Електронні моделі електролічильників не підлягають зупинці. Якщо у вас в будинку «почесний пенсіонер з СРСР» то магніт буде максимально ефективний. Інші моделі, які можуть піддаватися впливу магніту - невелика кількість індукційних і індукційно-електронних моделей в сучасному виконанні: «Нева», «СОЛО», «Енергоміра» і «Меркурій».

Де купують магніти?
Де купують магніти?
До яких електролічильників можна застосувати неодимовий магніт?
Новости