• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Замість ворожіння на кавовій гущі - візуалізація бажань і афірмації

 1. Що таке візуалізація
 2. щоденник бажань
 3. Афірмації - кожен день
 4. Придбати цю книгу
 5. До теми про фотосесію вечері :)
 6. РЯТУВАТИ АБО РЯТУВАТИСЯ? Як позбутися від бажання постійно опікуватися інших і почати думати про себе?
 7. 5 запаморочливих способів, якими ваш мозок користується, щоб постійно брехати вам
 8. Запрошуємо на Онлайн жінок 30-45 років опитування проблеми шлунково-кишкового тракту (з 7-12 серпня...
 9. Карта МРІЇ і Бажань.
 10. Проблеми навалилися скопом ...
 11. осіннє
 12. Коли виконуються бажання?
 13. льняна мука
 14. Фотоконкурс "Привіт, малюк! Під яким знаком ти народився?"
 15. Oвуляціонние тести - ворожіння на кавовій гущі ...
 16. У кого перші дні вагітності болів живіт як перед М.
 17. мазь або крем?
 18. я була у ворожки
 19. Правда, що РАК не болить?
 20. Ворожіння на кавовій гущі
 21. знову аденоїди
 22. Ворожіння на кавовій гущі
 23. Гель або молочко

зміст:

На Новий рік прийнято загадувати бажання (і тепер ми знаємо, як це робити правильно ), А на - гадати. Але сучасні жінки все рідше сподіваються на милість кавовій гущі: здійснення бажань треба брати в свої руки! Психолог Наталя Правдіна розповідає, які візуалізації і афірмації сприяють, наприклад, залучення грошей .

Бажання - це один з найважливіших ключиків до справжнього щастя, успіху і достатку. Сила бажань настільки ж велика, наскільки неосяжно уяву. Чи знаєте ви, що найвідоміші чарівні речі - такі як чарівна паличка, килим-літак, скатертина-самобранка, чоботи-скороходи і багато інших, - це лише метафоричне зображення нескінченних можливостей наших бажань ?!

Так-так, не дивуйтеся! Наприклад, чоботи-скороходи - це уособлення того, як далеко може завести нас усвідомлене, цілеспрямоване бажання, і наскільки воно прискорює хід подій, сприятливих змін в нашому житті. А скатертина-самобранка - це образ нашої підсвідомості, яке під впливом бажання здатне буквально з нізвідки створювати сприятливі можливості, щасливі збіги обставин, доленосні зустрічі ...

Але скоро казка мовиться, та не швидко діло робиться. Кожен з вас напевно стикався - і не раз! - з ситуацією нереалізованого бажання. Передбачаю резонне питання: якщо сила бажань так велика, то чому ж не всі бажання збуваються? Цьому є кілька причин.

Навколо енергії бажань, як і навколо енергії грошей, склалося багато шкідливих стереотипів і негативних мислеформ. «Хочеться - перехочеться», «Багато хочеш, та хіба отримаєш», «розкатали губу» ... Знайомі фрази, чи не так? На жаль, дуже часто люди ставляться до своїх бажань як до чогось ганебному.

Зазвичай в основі такого ставлення лежить цілий комплекс стереотипів:

 • любов до себе - це егоїзм;
 • гроші - це бруд;
 • робота - це важка праця;
 • життя це боротьба...

Людина з таким світосприйняттям відмовляє собі в реалізації власних бажань. А в результаті відмовляється і від самого себе, і від виконання своєї високої місії на землі!

Запам'ятайте: ваші бажання і мрії з'являються саме тоді, коли вони вже готові до реалізації. Якби це було не так, подібні думки просто не прийшли б вам в голову. Все, що з'являється у вашій свідомості, - можливо здійснити!

Чим більше ви настроюєтеся на своє бажання, думаєте про нього, визуализируете прекрасні картини вашого благодатного майбутнього, тим більша ймовірність, що вас може осяяти вдала ідея, несподівана підказка чи може відбутися зустріч з дуже корисним і потрібною людиною.

Постарайтеся не просто зрозуміти цю ідею розумом, але відчути всім єством: варто вам на чомусь сконцентруватися - і нескінченний мислячий океан енергії навколо відразу відгукується! Однак просто уявити і пофантазувати - недостатньо! Потрібно думати цілеспрямовано, системно, наполегливо.

До змісту

Що таке візуалізація

Візуалізація - найпотужніший інструмент впливу на свою підсвідомість і навіювання собі нових установок. Щоб візуалізації були не просто вашими фантазіями, а почали діяти, запам'ятайте кілька основних правил.

 1. Ви повинні чітко уявляти, чого хочете. Наприклад, вам необхідна конкретна сума грошей для отримання освіти або для поїздки на Канари. Відмовтеся від загальних картинок, в яких ви просто бачите себе в променях багатства. Чим точніше ви уявляєте своє бажання, тим більш реальним воно стає.
 2. Візуалізація працює тільки при постійному повторенні. Звертатися до неї варто до тих пір, поки мета не буде досягнута. Звичайно, змушувати себе насильно виконувати візуалізацію не варто. Вона повинна доставляти вам радість, інакше всі старання будуть марними.
 3. Вкладайте в візуалізацію силу своїх емоцій. Якщо представляти картинки багатства, не вкладаючи в них свої почуття, то ефект візуалізації буде мінімальним.
 4. Зосереджуйте свої думки на кінцевому результаті. Уявляйте, що ви вже отримали те, що хочете.
 5. Навіть якщо відразу у вашому житті нічого не змінюється, не впадайте у відчай. Повторюйте візуалізації і уважно стежте за знаками, які посилає вам Всесвіт. Незабаром ви досягнете своєї мети.

Незабаром ви досягнете своєї мети

До змісту

щоденник бажань

Щоб повірити в силу мрії, потрібно для початку її хоча б зафіксувати. Ця вправа допоможе вам зрозуміти, що ваше грошове бажання реально і може бути здійснено.

 1. Заведіть блокнот або зошит - окремо для кожного важливого грошового бажання (але не більше трьох, щоб не розпорошувати цінну енергію). Думаю, зайве нагадувати, що ваш щоденник виконання бажання повинен бути новим і повинен вам подобатися!
 2. На останньому аркуші щоденника запишіть своє бажання. Сформулюйте його найбільш точно і повно, ємко і однозначно. Це - кінцевий пункт вашої подорожі. А самого процесу виконання будуть присвячені сторінки від першої до останньої! Всі події, всі думки, плани, відкриття і емоції, пов'язані з бажанням і процесом його виконання, регулярно заносите в свій щоденник.
 3. Найкраще, якщо ви будете приділяти щоденника кілька хвилин ввечері, записуючи всі події протягом дня, які так чи інакше наближали вас до виконання мрії.
 4. Коли ви будете записувати на останній сторінці щоденника своє бажання, рекомендую формулювати його як можна більш конкретно і, звичайно, позитивно. Нехай воно буде схоже на аффирмацию. Тільки це має бути не загальне формулювання, а дуже індивідуальна, чітка і точна формула. Намагайтеся замість загальних слів (процвітання, достаток) вживати конкретні поняття. Саме те, що хочете отримати.

Наприклад, у випадку з новою роботою бажання-афірмація може звучати так: «Я приймаю високооплачувану творчу, вільну роботу з друзями-однодумцями!».

До змісту

Афірмації - кожен день

Отже, створіть своє власне «заклинання» - своєрідну формулу успіху, що підтримує переконання, яке буде налаштовувати вас на виконання бажання. Почніть, наприклад, з цього: «Я стаю багатшим з кожним днем!».

Повторюйте цю афірмації якомога частіше: кожен раз, коли згадуєте про своє бажання, а також увечері перед сном і вранці, в напівдрімоті. Свідомість в цей час дрімає - і ваша формула успіху впливає на підсвідомість безпосередньо.

Крім формули успіху рекомендую знайти для кожного бажання певний матеріальний символ: монетку, гудзик, колечко ... Носіть цей символ з собою, частіше беріть його в руки, повторюючи афірмації.

А коли бажання здійсниться, обов'язково подякуйте йому і збережіть, щоб він нагадував вам про те, що всі мрії збуваються, а бажання - виконуються!

Автор

Наталія Правдіна

Авторська стаття

Придбати цю книгу

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Обговорення

Прикольна стаття!

.

Коментувати можут "Замість ворожіння на кавовій гущі - візуалізація бажань і афірмації"

До теми про фотосесію вечері :)

а я одяг розглядала - у неї світшоти молодіжний і в написі щось про "grandma", мабуть внуки подарували, так мило :-) 20.01.2017 18:40:49, sacha. Це ворожіння на кавовій гущі ІМХО. Вони>.

РЯТУВАТИ АБО РЯТУВАТИСЯ? Як позбутися від бажання постійно опікуватися інших і почати думати про себе?

Якщо ви живете проблемами близької людини ... Якщо постійно прагнете контролювати його життя ... Якщо ви відчуваєте, що розчиняється в іншому, забувши про себе ... Значить ви схильні до співзалежності та ця книга - для вас. Автор книги Мелоді Бітті вперше пояснила, що таке «співзалежність», і це виявилося співзвучно величезній кількості людей. Адже у всіх є залежні відносини, головне - вчасно зрозуміти і оцінити ступінь цієї залежності. Уривки з книги "РЯТУВАТИ АБО РЯТУВАТИСЯ? Як позбутися ...

5 запаморочливих способів, якими ваш мозок користується, щоб постійно брехати вам

Ми звикли залежати від наших п'яти основних почуттів і зовсім забули, що і вони іноді можуть брехати: різні частини головного мозку в сукупності формують наше уявлення про реальність, але часто це йде врозріз зі здоровим глуздом - наше сіра речовина має ряд істотних недоліків. Наприклад: 1. Ваші очі можуть змусити вас почути слова. Коли ви чуєте, що хтось говорить, то все на перший погляд досить просто: рот іншої людини породжує звук, який чують ваші вуха. Начебто...

Запрошуємо на Онлайн жінок 30-45 років опитування проблеми шлунково-кишкового тракту (з 7-12 серпня виключаючи вихідні дні

Запрошуємо жінок 30-45 років (наявність дітей не строго різні) взяти участь в опитуванні на тему проблеми шлунково-кишкового тракту (свої препарати) - активні користувачі інтернет записатися поштою [email protected] ПІБ, вік, контакти, освіту й неабиякою ( місце роботи) Винагорода за участь високу від 2000 рублів Дата опитування з 7-12 серпня (участі будні виключаючи вихідні дні) Пишіть якщо є питання, не участь в опитуваннях від 6 міс

Карта МРІЇ і Бажань.

Ось вам мій обіцяний подарунок, - лікнеп по реалізації ваших бажань :)) Насправді про карту бажань написано вже чимало. Кажуть, такі карти, зроблені в тому чи іншому вигляді, мали багато видатних особистостей світу. Можливо, багато в чому завдяки цьому вони і досягли своїх вершин. Чому б і нам не спробувати ?;) Для початку дістаємо наш заповітний список з "хотєлками". Тепер вирішуємо, де вам буде зручніше творити: на комп'ютері або на аркуші картону? Для першого варіанту можна використовувати будь-яку ...

Проблеми навалилися скопом ...

1. Суп не виписується з моєї квартири ... Обіцяв до 1 жовтня, вже 10-е число, на мої питання "чому і коли ?!" відповідає "виникли складнощі, скоро" Знайшла зразок позову про визнання таким, що втратив право користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку, якщо до понеділка НЕ ​​випишеться, звернуся до суду ... 2. Після переїзду марамойкі в наш будинок мама відмовилася до нас приходити .. . Каже, що боїться не стриматися при зустрічі, оттаскать марамойку за волосся, плюне супу в обличчя ... Тепер ...

осіннє

День сьогодні в Москві, звичайно, нефотографіческій :), але хочеться вже показати сезонні вироби. Тим більше Таніта рекомендувала більше хвалитися (або це не мене стосувалося?) :) Отже, подушка якраз для таких ось деньків: забратися в крісло, витягнути з-за спини журнал, прилаштувати поряд чашку з чимось ароматним і будувати-будувати рукодільні плани. :) Ось ця тканина в клітинку льон + бавовна з Тригірка, але переплетена цілком рівненько, так що три ниточки на три вийшли ...

Коли виконуються бажання?

Коли виконуються бажання? Може бажання виконуються, якщо їх згадати в новорічну ніч? Або може для виконання бажання варто виконати якийсь таємний ритуал? А може треба, як описують в різних книгах про щастя і виконуються бажання, загадуючи бажання продумувати все дрібниці і складові бажаного, визуализируя своє бажання, читати афірмації і мантри?

льняна мука

Борошно з насіння льону ******************* Простий метод «генерального прибирання» кишечника - вирішення багатьох проблем зі здоров'ям! Відомо, що для позбавлення від багатьох захворювань досить очистити кишечник від слизу, калових каменів, паразитів. За 70 років життя через кишечник проходить 100 тонн їжі і 40 тисяч літрів рідини. Підсумок: в кишечнику накопичується більше 15 кг калових каменів, токсичних відходів життєдіяльності, отруйних кров і завдають непоправної шкоди нашому організму. Про те, що...

Фотоконкурс "Привіт, малюк! Під яким знаком ти народився?"

"Під яким знаком народиться мій малюк?". Це друге питання після "Хто ж - хлопчик чи дівчинка?". Чи правда, що зірки мають такий сильний вплив на наше життя, що при одному погляді на людину видно, хто він - "Лев" або "Риба"? На порталі 7я.ру стартував конкурс "Привіт, малюк! Під яким знаком ти народився?". Організатори очікують до участі забавні фотографії дітей до 1,5 років, на яких вказано ім'я і знак зодіаку. Особливо вітаються фотографії малюків, які яскраво відображають типові ...

Oвуляціонние тести - ворожіння на кавовій гущі ...

Схоже, що це я за тобою по п'ятах. У мене сьогодні восьмий день циклу. Минулий правда тривав 35 днів, замість покладених 30. Тест ось такий. Він досить трудомісткий.

У кого перші дні вагітності болів живіт як перед М.

Таке опитування це ворожіння на кавовій гущі) Ознаки ПМС і бер-ти суб'єктивні і схожі. Може взагалі все індивідуально протікати навіть в різні бер-ти у одній і тій же жінки.

мазь або крем?

Правда, що РАК не болить? все це ворожіння на кавовій гущі. Зараз ракові пухлини бувають дуже різні. Їх пальпаторно відрізнити від неракових не можуть навіть супердосвідчений лікарі.

я була у ворожки

У мене маман ворожить на кавовій гущі. Я продовжую не вірити в ворожіння, але, блін, збувається адже практично завжди. Замість страхів отримаєте хорошу дозу гумору, настрою і терапії. А можна ще самої взяти фотку і в напівтемній кімнаті зі свічками, хоч молитви ...

Правда, що РАК не болить?

все це ворожіння на кавовій гущі. Зараз ракові пухлини бувають дуже різні. Популярні обговорення в 2007 році. А що носити замість пакета? :-) [321] Матанов. Навіяло темою про дорогі сумки [312] У підпіллі.

Ворожіння на кавовій гущі

Ворожіння на кавовій гущі. у мене вдома відбувається. З розуму я зійду з цими дітьми :( Суть проблеми - дочерь моя, прийнята в музичну школу, хотіла грати на саксофоні на кшталт.

знову аденоїди

Я ж кажу: ворожіння на кавовій гущі. І здоровим набагато корисніше є замість картоплі - кольорову капусту, броколі, шпинат, зелений горошок, боби і кабачки, варити каші на воді без солі і цукру і не є цукерок.

Ворожіння на кавовій гущі

Ворожіння на кавовій гущі. Ну перш за все всіх з йдуть святом 8 березня! :-) Сподіваюся, все опоздравлени і задоволені :-) А питання (або опитування) ось який: чи вірите ви в ворожіння, зокрема, наприклад, на кавовій гущі.

Гель або молочко

Але все це ворожіння на кавовій гущі: ((Бажаю вгадати з першої спроби :)) 08.06.2001 23:19:54, INGA. Інга, я і сама не зрозумію, який саме тип комбінованої шкіри у мене. А що носити замість пакета?

Як позбутися від бажання постійно опікуватися інших і почати думати про себе?
Під яким знаком ти народився?
Мазь або крем?
Передбачаю резонне питання: якщо сила бажань так велика, то чому ж не всі бажання збуваються?
Знайомі фрази, чи не так?
РЯТУВАТИ АБО РЯТУВАТИСЯ?
Як позбутися від бажання постійно опікуватися інших і почати думати про себе?
Чому б і нам не спробувати ?
Тепер вирішуємо, де вам буде зручніше творити: на комп'ютері або на аркуші картону?
Новости