• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Візуалізація в досягненні цілей

Свідомість є потужним механізмом, всі здібності якого ще не до кінця відомі навіть самим передовим ученим сучасності Свідомість є потужним механізмом, всі здібності якого ще не до кінця відомі навіть самим передовим ученим сучасності. Однак багато хто з них сходяться на думці, що за допомогою даного механізму ми можемо цілком успішно впливати на наші емоції .

Що таке візуалізація?

Це одна з технік, використання якої здатне допомогти в досягненні наших цілей , В здійсненні найзаповітніших бажань. Візуалізація, використовуючи нашу свідомість, допомагає нам побачити і зрозуміти те, чого ми так чекаємо насправді.

Коли ми визуализируем свої побажання, ми тим самим сприяємо їх здійсненню. Одним з основних переваг візуалізації є те, що вона доступна всім - її техніки може використовувати будь-яка людина, що прагне до втілення своїх життєвих цілей.

Як використовувати візуалізацію

Головне правило візуалізації - чітко уявляти собі, що ваші цілі вже виконані, і ви вже маєте те, про що мрієте . Коли ваша свідомість чітко представить результат виконаної мети, то воно буде сильніше мотивувати вас до здійснення цієї мети. Спочатку добре зрозумієте, чого ж саме ви бажаєте досягти. Відзначають, що краще і результативніше працює візуалізація, коли ми концентруємося на якійсь одній меті. Причина проста - зосереджуючись на чомусь одному, найголовнішому, ми просто не витрачаємо сили і час на несуттєві для нас речі.

Візуалізація схожа на медитацію

Процес візуалізації починається з повного очищення свідомості від сторонніх думок. Необхідна умова - зосередьте всю свою увагу на тій конкретної мети, яку ви поставили перед собою. Займатися краще в відокремленому тихому місці, де ніщо і ніхто не зможе відвернути вас від цього процесу.

Увімкніть уяву

Чітко уявіть собі, який стала ваше життя , Якби ви вже досягли цієї самої мети. Наприклад, якщо ви хочете придбати новий будинок, то постарайтеся побачити себе в ньому. Як ви ходите по його кімнатах, який його інтер'єр, які вази стоять на полицях, або як виглядає диван в вітальні. Відчуйте запах чистоти і свіжості, постарайтеся «доторкнутися» до стін, вікна, спробуйте включити світло, відкрити двері, вийти в інші кімнати. Відчуйте, що вам дуже добре і комфортно перебувати в цьому будинку. Можливо, ви почуєте тихо грає музику, відчуєте легкий вітерець, що дме з відкритого вами вікна. Чим конкретніше і реалістичніше деталі візуалізації, тим краще ви будете представляти свою мету і спосіб її досягнення.

повторюйте візуалізацію

Чим частіше будете здійснювати процес візуалізації, тим краще будуть її результати. Це допоможе залишатися мотивувати до виконання вашої мрії і дозволить не звертати з потрібного курсу. Ви також можете замалювати вашу візуалізацію і зовсім не важливо, що ви погано малюєте. Головне, щоб малюнок вам нагадував про вашу мрію і містив ключові елементи. Можна зробити аплікацію, вирізавши з журналів зображення, які характеризують результат вашої мети, і наклеївши їх на великий аркуш ватману. Додайте ваш малюнок або аплікацію на видному місці.

Вірте в досягнення вашої мети

Одна з обов'язкових умов при проведенні візуалізації - повна залученість концентрація. Ви повинні вірити в вашу мрію всім серцем. Уявний результат повинен бути максимально деталізований і наближений до реальної дійсності.

Як вважають фахівці, людська свідомість не розрізняє сьогодення і уявне. Тому при проведенні візуалізації ми здатні програмувати нашу свідомість, якщо будемо створювати образи того, як ніби ми вже володіємо тим, чого бажаємо. Як тільки ви досягнете такого стану, ви відразу ж відчуєте позитивний настрій, сили і рішучість для здійснення вашої мрії.

Що таке візуалізація?
Новости