• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Розширені можливості аналізу і візуалізації даних в Microsoft Excel 2016/2013


Цю Програму підвищення кваліфікації
в нашому Центрі успішно закінчили
1340 осіб!

Пройшовши комплексну програму «Розширені можливості аналізу і візуалізації даних в Microsoft Excel 2019/2016», Ви зможете ефективно працювати з великими обсягами даних, виробляти їх складний аналіз, використовувати вбудовані функції MS Excel і наочно візуалізувати інформацію.

Програма буде цікава менеджерам і офісним працівникам всіх рівнів, керівників, секретарям, помічникам керівників, бухгалтерам, економістам, аналітикам, логіста і багатьом іншим фахівцям, які володіють впевненими знаннями Microsoft Excel рівня 1 і хотіли б розширити свої знання для виконання найбільш часто використовуваних завдань в програмі Excel.

Пройшовши навчання, Ви освоїте безліч корисних функцій, які полегшать роботу з даними. Ви навчитеся порівнювати таблиці, використовувати функцію ВПР для підстановки даних з однієї таблиці в іншу, здійснювати різні обчислення як з простими, так і складними умовами. Ви зможете створювати нестандартні складні діаграми, проводити регресійний аналіз, робити швидкий прогноз з використанням листа прогнозу, створювати запити з використанням Microsoft Query і мн. інше.

На заняттях буде розглянуто як потужний функціонал версій Microsoft Excel 2016, так і нові можливості MS Excel 2019. Курси читають тільки сертифіковані тренери Microsoft! Після закінчення навчання Ви отримаєте свідоцтво центру «Спеціаліст» та сертифікат Microsoft, а також посвідчення про підвищення кваліфікації.

Хочете професійно працювати в Excel і навчитися сучасним методам візуалізації і аналізу даних? Тоді ця програма для Вас!

Центр «Спеціаліст» при МДТУ ім. Н.е. Баумана - це гарантована якість знань за доступною ціною, сертифіковані викладачі-практики і понад 1000 курсів по 20-ти напрямках навчання для початківців і професіоналів. Вибираючи курси у нас, Ви вибираєте успіх! Ставайте професіоналом в «Фахівці»!


- Програма підвищення кваліфікації - Записатися

* «Ціна від" - мінімальна можлива ціна на даний курс, залежить від формату, виду навчання, обраного часу занять і вказана з урахуванням діючих акцій і спеціальних пропозицій. Точну ціну на конкретну групу Ви можете дізнатися за тел. +7 (495) 232-3216.

Для юридичних осіб (організацій) вказана мінімальна ціна, що діє при повній передоплаті.

** Знижка діє тільки при одноразовій оплаті всієї комплексної програми

Залежно від програми навчання видаються наступні документи:


посвідчення *


свідоцтво

* Для отримання посвідчення вам необхідно надати копію диплома про вищу або середню професійну освіту.

Після закінчення кожного окремого курсу, що входить до Програми підвищення кваліфікації, в вашому особистому кабінеті формуються електронні сертифікати про навчання за кожним окремим курсом. Після закінчення навчання за Програмою підвищення кваліфікації ви отримуєте Посвідчення про підвищення кваліфікації за цією програмою. Якщо ви проходили курси, що входять до Програми підвищення кваліфікації, окремо, то ви отримаєте Посвідчення за кожен пройдений курс.

Обов'язково уточнюйте перед укладенням договору, який документ Вам буде виданий після закінчення навчання!

Всі документи Центру Хочете професійно працювати в Excel і навчитися сучасним методам візуалізації і аналізу даних?
Новости