• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

ArchiCAD 21

 1. Нововведення, поліпшення ARCHICAD 21
 2. Класифікація Елементів
 3. IFC-зв'язку
 4. виявлення Колізій
 5. Про виробника

У ARCHICAD 21 компанія GRAPHISOFT представляє абсолютно новий Інструмент Сходи, що підтримує запатентовану технологію Прогнозованого Проектування. Крім того, безліч важливих удосконалень в області візуалізації, взаємодії OPEN BIM і продуктивності роблять ARCHICAD 21 однією з найсильніших версій в історії GRAPHISOFT.

Нововведення, поліпшення ARCHICAD 21

 • інструмент Сходи
  Проектування сходів є однією з найскладніших архітектурних завдань. Новий Інструмент Сходи, що з'явився в ARCHICAD 21, автоматично враховує тисячі можливих рішень і пропонує найбільш підходящі в конкретній ситуації варіанти.
 • інструмент Огорожа
  Новий Інструмент Огорожа можна застосовувати для створення складних огорож, пов'язаних зі сходів, перекриттів, дахів і 3D-сітками.

візуалізація

Вбудований в ARCHICAD 21 механізм візуалізації CineRender, заснований на механізмі MAXON Cinema 4D 18, дає можливість архітекторам створювати високоякісні фотореалістичні візуалізації BIM-проектів.

Класифікація Елементів

Модель ARCHICAD можна розглядати як централізовану базу даних, що містить всю BIM-інформацію і забезпечує взаємодію всіх учасників проектування.

IFC-зв'язку

Зовнішні конструктивні або інженерні IFC-моделі, створені суміжними спеціалістами, можна імпортувати в проекти ARCHICAD 21 в вигляді захищених від редагування зв'язків.

виявлення Колізій

У міру розвитку BIM-проектування підвищується обсяг інформації, одержуваної архітекторами від суміжних фахівців.

ArchiCAD RUS (російська версія) - повна комерційна мультиплатформенна версія ArchiCAD (працює під MAC і під Windows) з прив'язкою до USB ключу.


ARСHICAD 20 RUS (навчальна російська версія) доступна для вільного скачування після реєстрації на сайті https://www.myarchicad.com/

ArchiCAD SC RUS (російська версія) - повна комерційна мультиплатформенна версія ArchiCAD (працює під MAC і під Windows) з прив'язкою до USB ключу. Доступна тільки при придбанні річного сервіс-контракту (придбання позиції "Щорічний платіж" обов'язково).


Про виробника
У ARCHICAD 21 компанія GRAPHISOFT представляє абсолютно новий Інструмент Сходи, що підтримує запатентовану технологію Прогнозованого Проектування

Компанія GRAPHISOFT® в 1984 році зробила BIM революцію, розробивши ArchiCAD® - перше в індустрії САПР BIM-рішення для архітекторів.

Про компанію , Всі продукти

Новости