• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

В Англії запущена найбільша офшорна вітряна електростанція потужністю 659 МВт

Вчора в Англії офіційно відкрили найбільшу в світі офшорну вітряну електростанцію - Walney Extension. Офшорними називаються ті електростанції, турбіни яких розміщуються в прибережних зонах. В даному випадку турбіни розташовуються в Ірландському морі приблизно в 19 км від узбережжя острова Уолні. Площа об'єкта - 145 км2, потужність - 659 МВт, чого достатньо для забезпечення енергією приблизно 600 000 домогосподарств Великобританії. Вчора в Англії офіційно відкрили найбільшу в світі офшорну вітряну електростанцію - Walney Extension

Крім того, сказано, що це перший подібний проект, який реалізований силами двох компаній. В даному випадку ферма складається з 87 турбін: 40 турбін Siemens Gamesa потужністю по 7 МВт і 47 турбін MHI Vestas по 8 МВт. Турбіни підносяться над рівнем моря на 188-195 м. Кожне лезо важить 28 або 34 тонни в залежності від виробника.

Сам об'єкт на 50% належить компанії Ørsted, а ще 50% порівну поділено між датськими пенсійними фондами PKA і PFA. Вартість проекту, на жаль, не названа.

До слова, Walney Extension недовго буде найбільшою офшорною вітряної електростанцією. Вже будуються ферми East Anglia One потужністю 714 МВт і Hornsea Project One потужністю 1,2 ГВт, які будуть запущені в експлуатацію в 2020 році. А в 2022 році запустять Hornsea Project Two потужністю 1,4 ГВт.

Новости