• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

У Миколаївській області запрацювала найпотужніша вітроенергетична установка

У Березанському районі Миколаївської області був здійснений запуск другої черги Тузловському вітроелектростанції, найпотужнішою в Україні вітроенергетичної установки.

Про це повідомляє прес-служба Березанської РДА.

В рамках реалізації другої черги проекту, що реалізується компанією "УК Вітряні парки України", був створений і введений в експлуатацію новий вітрогенератор потужністю 3,2 МВт.

За даними прес-служби Березанської РДА, на сьогоднішній день він є найпотужнішою вітроенергетичної установкою в Україні.

За даними прес-служби Березанської РДА, на сьогоднішній день він є найпотужнішою вітроенергетичної установкою в Україні

Вітропарк "Причорноморський" почав свою роботу в жовтні 2016 року. Зараз загальна потужність вітроенергетичних установок парку становить 5 МВт, проте, в цілому він розрахований на вироблення 30 МВт електроенергії.

Відзначається, що більшість компонентів вітрогенераторів "УК Вітряні парки України" проектуються і створюються в Україні на потужностях Краматорського заводу "Фурлендер Віндтехнолоджі".

Крім того, до створення вітроелектростанцій в Миколаївській області активно залучаються і представники регіонального бізнесу. Так, миколаївське підприємство "Еста ЛТД" виробляє ряд високотехнологічних композитних елементів зі склопластику для вітрогенераторів, серед яких: кабіни гондол для турбін і кожухи маточин. Монтажні та будівельні роботи при створенні нових генеруючих потужностей виконувала також миколаївська компанія "СК Житлопромбуд-8".

Нагадаємо, за шість місяців 2017 року Україні було побудовано 79 нових об'єктів відновлюваної енергетики загальною потужністю 182,7 МВт.

За підсумками 2017 року загальні потужності об'єктів відновлюваної енергетики в Україні можуть досягти рівня 1,9 ГВт, що складе більше 4,3% в загальному енергобалансі.

економічна правда

Новости