• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

У Литві заробив потужний вітропарк за 100 млн євро

  1. Орфографічна помилка в тексті:

15 травня 2016, 1:12 Переглядів: 15 травня 2016, 1:12 Переглядів:   Литва почала використовувати потужний вітропарк

Литва почала використовувати потужний вітропарк. Фото: Pixabay.

Естонська Nelja Energia AS, що працює в сфері альтернативної енергетики, ввела в експлуатацію вітряний парк в литовській Шилуте, загальний обсяг інвестиції в який склав 100 млн євро .

Парк складається з 24 вітрогенераторів загальною потужністю 60 МВт, що становить 12% загального виробництва вітрової енергії в Литві.

"Усі будівельні та електричні роботи на даний момент завершені, ми підключаємо вітряк за вітряком в електромережу", - заявив директор UAB 4energia (дочірнє підприємство Nelja Energia) Тадас Навіцкас.

Прогнозована річна вироблення вітропарку складе 230 ГВт.ч електроенергії.

"У Шилуте кращі в Балтійських країнах вітрові умови. Цей фактор, а також використання вітрогенераторів нового покоління - з великими роторами і більш високими щоглами - дозволить виробляти майже наполовину більше енергії в порівнянні з технологією минулого покоління", - зазначив голова правління групи Nelja Energia матрін Круус.

Висота щогл вітрогенераторів парку становить 110 метрів.

Nelja Energia (бренд - 4energia) - найбільший виробник вітряної енергії в країнах Балтії. Компанією володіють скандинавська Vardar Eurus (60%), Європейський банк реконструкції і розвитку (11%) і естонські інвестори (29%). У свою чергу, акціонерами Vardar Eurus є група Vardar (Норвегія, 90%) і Nordic Environment Finance Corporation (NEFCO, Північна екологічна фінансова корпорація, 10%).

У Балтійських країнах компанії належать вітропарки загальною потужністю 280 МВт. Останні проекти Nelja Energia - вітропарк в Шилуте в Литві, когенераційна станція і завод з виробництва пелет в Латвії (розмір інвестицій - 30 млн євро) і розширення вітропарку Тоом в Естонії (розмір інвестицій - 11,5 млн євро).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У Литві заробив потужний вітропарк за 100 млн євро". інші Новини економіки дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Новости