• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Жінка-Терези і Овен-чоловік - сумісність

  1. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен - ПЛЮСИ
  2. Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен - МІНУСИ
  3. Гороскоп Ваги-Овен - сумісність і гармонія
  4. Як жінці-Терези завоювати чоловіка-Овна
  5. Сумісність жінки-Терези і чоловіки-Овна в дружбі
  6. Сумісність жінки-Терези і Овна-чоловіки в діловій сфері

За сумісності жінки-Терезів і Овна-чоловіки - вони дуже часто зачаровуються один одним з перших хвилин знайомства

За сумісності жінки-Терезів і Овна-чоловіки - вони дуже часто зачаровуються один одним з перших хвилин знайомства. У цьому союзі чоловік-Овен зустрічається зі своїм антиподом з протилежного знака Зодіаку Терезів.

Незважаючи на те, що обидва партнери по своїм душевним складом абсолютно різні, що у них існують ґрунтовні протиріччя в багатьох сферах і галузях життя, з найрізноманітніших питань і проблем, вони, як це підтверджує статистика багатьох країн світу, дуже часто вступають в шлюбний союз .

Відносини цієї пари - вічна боротьба: любов-битва, любов-протистояння. У них все з надлишком, всього через край - і пристрасті, і амбіцій, і суперництва, і бажання бути першим. Безумовно, з боку вони здаються більш ніж дивними і не справляють враження стійких, проте не можна забувати і про те, що багато бурхливі шлюби в результаті виявляються довговічніше звичайних. І самовпевненому чоловікові-Овна, і суперечливою жінці-Терезам ці яскраві емоції просто життєво необхідні. У відносинах один з одним вони потрапляють в звичну для себе бурхливу середу, і яка різниця, що говорять про це інші?

У створенні пари Овен-Терези беруть участь планети, що символізують чоловічу і жіночу суть - Марс і Венера. До тих пір, поки у партнерів зберігається сексуальний інтерес один до одного, пару не зможуть розбити ніякі життєві бурі.

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен - ПЛЮСИ

В ідеальній парі жінка-Терези - чоловік-Овен існує чіткий поділ підлог. Жінка-Терези із задоволенням передає всю відповідальність і право на помилки свого чоловіка-Овна, а сама організовує затишний і надійний тил. У цій парі обидва партнери до самих похилого віку зберігають сексуальний інтерес один до одного. Скільки б років не була ця пара разом, чоловік-Овен завжди залишається сміливим лицарем, а жінка-Терези - його Прекрасною Дамою, якої ніколи не доведеться турбуватися, що вона стала менш бажаною. Чоловік-Овен з перших днів знайомства захоплений красою і елегантністю Терезів і буде нею захоплюватися все своє життя.

У парі Ваги-Овен сумісності в молодому віці вони не потребують ще в будь - якому спілкуванні і вважають за краще весь час проводити удвох ,. У зрілому ж віці, їх можна зустріти в різних компаніях, так як з роками приходить мудрість, і вони розуміють, що свіжість і новизну відчуттів треба підтримувати. Багато часу пара жінка-Терези і чоловік-Овен воліють проводити в подорожах.

Сумісність жінка-Терези - чоловік-Овен - МІНУСИ

Проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів і Овна в тому, вони по-різному дивляться на соціальні норми і поведінку в суспільстві. У цій сфері у цієї пари часто виникають сварки і розбіжності. Як правило, жінка-Терези має витончений, вишуканий смак і хороші манери поведінки. Навіть на дружніх «гулянках» вона дотримується правил хорошого тону. Жінка-Терези із задоволенням відвідує різні світські розваги. А чоловік-Овен - прямолінійний, щирий і безпосередній у спілкуванні. Тому, їй частенько доводиться червоніти і відчувати незручність за поведінку свого чоловіка, з яким зовсім не подобаються світські манери.

Чоловік-Овен, в цій парі може ображатися, що його жінка приділяє увагу комусь крім нього, і ревнувати її, тоді як її миле поведінка - лише данина хорошому вихованню.

Гороскоп Ваги-Овен - сумісність і гармонія

За сумісності гороскопів Терезів і Овна - їх союз може бути і забавним і повним сили і життя, але тільки за умови, що вони обидва навчаться приборкувати негативні властивості і якості свого характеру і вдачі. Чоловікові-Овна притаманне діяти, наступати, атакувати, все гнути і згинати, ламати і зривати, руйнувати все старе і прокладати шлях-доріжку до всього нового, ще незвіданого. Жінці-Терезам необхідно все згладжувати й вирівнювати, по всіх усюдах вносити гармонію, так як вони надають великого значення і хорошому вихованню, і вмінню поводитися в суспільстві і т. П.

Також, жінці-Терезам, щоб в її родині була гармонія, необхідно усвідомити, що переробляти чоловіка-Овна в жодному разі не можна. Справа в тому, що у Овнів планета-покровитель - Марс і ревнощі - одне з його основних якостей. Тому, якщо ви відучіть Овна ревнувати , То одночасно послабити і інші марсові риси чоловіки-Овна. Такі як: хоробрість, сміливість, витривалість, вміння постояти за себе і своїх близьких. Слідом за цим послідує розчарування. Поруч з вами буде вже не той чоловік, якого ви полюбили.

У Терезів дуже сильна планета Сатурн, що відповідає за все правила і закони саме тому, жінка-Терези так чудово поводиться в суспільстві, інтуїтивно відчуваючи ці закони. А ось у Овна з Сатурном проблеми, він сприймає його спотворено. Якщо змусити його підкорятися правилам, він з часом перетвориться на солдафона. Теж не дуже хороший варіант.

Що ж робити, щоб в сім'ї жінки-Терезів і чоловіки-Овна була гармонія? Доведеться жінці-Терезам шукати компроміс. Наприклад, вона може задовольняти свою потребу в доброму товаристві, спілкуючись в жіночому клубі. І чоловіки-Овна з його недоречним поведінкою поруч не буде, і не буде приводів для його ревнощів.

Як жінці-Терези завоювати чоловіка-Овна

Чоловіка-Овна завжди притягає зовнішня краса жінки-Терези, а жінку-Терези - сміливість і хоробрість, рішучість і бойовий дух чоловіки-Овна.

Щоб завоювати хлопця-Овна, дівчині-Терезам необхідно бути гранично жіночною. Навіть одяг, зачіска, макіяж все повинно бути м'яких тонів і без складних супердізайнерсіх надлишків, які тільки відлякають чоловіка-Овна. Не варто в присутності Овна розповідати про ваші ділові якості, успіхи в кар'єрі і самостійності. Чоловікові-Овна потрібна м'яка, пристрасна, ніжна жінка-Богиня, - уособлення краси і гармонії.

Ні в якому разі не допускайте насмішок над мужністю чоловіки-Овна, до того ж він не виносить обговорення за його спиною і брехня. Зате він обов'язково оцінить щирість, особливо щире захоплення його достоїнствами.

Сумісність жінки-Терези і чоловіки-Овна в дружбі

Жінка-Терези і чоловік-Овен ніколи не дружать. У них завжди сильне фізичне тяжіння один до одного. Їхні стосунки практично завжди переростають в любовний роман. Дружити можуть тільки родичі. Тоді чоловік-Овен із задоволенням піклується про сестричці-Терези, а та, в свою чергу може в будь-який момент може розраховувати на підтримку брата - Овна. У всіх інших випадках, мають місце бути любовні стосунки. Якщо партнери розстаються, то друзями вони теж не можуть бути - розбігаються в різні боки.

Половинкам чоловіки-Овна і жінки-Терези варто побоюватися зради. Сильне потяг цих двох знаків часто веде до любовному трикутнику.

Сумісність жінки-Терези і Овна-чоловіки в діловій сфері

У діловій сфері у жінки-Терезів і чоловіки-Овна відносини можуть скластися по-різному. Ваги і Овен - знаки-протилежності. Вони будуть або конкурувати один з одним, або доповнювати один одного. Якщо жінка-Терези працює в парі з чоловіком-Овном, то їй крім своїх ділових якостей, доведеться застосовувати і жіночі хитрощі, чарівність і м'якість, лагідність. Чоловік-Овен звик вважати себе «центром Всесвіту» і мало звертає увагу на оточуючих його людей і їхні потреби. Тому, жінці-Терезам доведеться вчитися обходити гострі кути, найчастіше - за допомогою чарівності і жіночого вміння не роздувати конфлікт. Великий плюс, що чоловік-Овен не любить інтриги і його дії прямо і відкриті.

Коли жінка-Терези і чоловік-Овен колеги або партнери. У цієї пари може вийде відмінний ділове співробітництво, але, якщо вони відразу розподілять обов'язки. Чоловік-Овен і жінка-Терези можуть відмінно доповнювати один одного. Для чоловіка-Овна дуже важлива дія, причому негайне. А для жінки-Терезів головне - знайти взаємозв'язок нових подій в системі вже сформованих раніше обставин, розставити все по своїх місцях. Якщо жінка-Терези буде обдумувати і задавати напрямок, а чоловік-Овен - робити, то такий діловий союз виявиться дуже успішним.

Коли жінка-Терези - начальник, а чоловік-Овен - підлеглий - складні стосунки. Чоловік-Овен не любить підкорятися, тим більш жінці. Тому в глибині вуха він ніколи не визнає жінку-Терези справжнім начальником. А жінка-Терези часто вважає чоловіка-Овна недалеким і не дає робити йому кар'єру. Єдиний виняток, коли начальниця-Терези задоволена своїм підлеглим-Овном, це коли робота вимагає проявляти чисто чоловічі якості. Наприклад, охорона.

Коли жінка-Терези - підпорядкована, а чоловік-Овен - начальник - непогане поєднання. Жінка-Терези дивиться на свого начальника як на дитину. Він розгнівався, потопав ногами, постукав кулаком по столу і охолов. Він цінує милу посмішку жінки-Терези, і конфлікт сходить нанівець.

У відносинах один з одним вони потрапляють в звичну для себе бурхливу середу, і яка різниця, що говорять про це інші?
Що ж робити, щоб в сім'ї жінки-Терезів і чоловіки-Овна була гармонія?
Новости