• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Жінка-Рак і Терези-чоловік - сумісність

 1. Жінка-Рак і Терези-чоловік - сумісність Відносини в цій парі непрості, але цікаві: спочатку партнери...
 2. Сумісність жінка-Рак - чоловік-Терези - МІНУСИ
 3. Гороскоп Рак-Терези - сумісність і гармонія
 4. Як жінці-Раку завоювати чоловіка-Терези
 5. Сумісність жінки-Рак і чоловіки-Терези в дружбі
 6. Сумісність жінки-Рак і Терези-чоловіки в діловій сфері
 7. Жінка-Рак і Терези-чоловік - сумісність
 8. Сумісність жінка-Рак - чоловік-Терези - ПЛЮСИ
 9. Сумісність жінка-Рак - чоловік-Терези - МІНУСИ
 10. Гороскоп Рак-Терези - сумісність і гармонія
 11. Як жінці-Раку завоювати чоловіка-Терези
 12. Сумісність жінки-Рак і чоловіки-Терези в дружбі
 13. Сумісність жінки-Рак і Терези-чоловіки в діловій сфері
 14. Жінка-Рак і Терези-чоловік - сумісність
 15. Сумісність жінка-Рак - чоловік-Терези - ПЛЮСИ
 16. Сумісність жінка-Рак - чоловік-Терези - МІНУСИ
 17. Гороскоп Рак-Терези - сумісність і гармонія
 18. Як жінці-Раку завоювати чоловіка-Терези
 19. Сумісність жінки-Рак і чоловіки-Терези в дружбі
 20. Сумісність жінки-Рак і Терези-чоловіки в діловій сфері

Жінка-Рак і Терези-чоловік - сумісність

Жінка-Рак і Терези-чоловік - сумісність

Відносини в цій парі непрості, але цікаві: спочатку партнери довго і болісно вчаться розуміти один одного, що не так просто, як здається. Потім їх союз набуває дивну гармонію.

За сумісності жінки-Рака і Терезів-чоловіки - в цьому союзі партнери багато в чому схожі, і це є і його гідністю, і його недоліком. Чоловік-Терези і жінка-Рак - емоційні і вдумливі натури, і можуть довго ходити коло та навколо, перш ніж прийняти якесь важливе рішення. Саме тому період залицяння в цій парі може затягнутися на місяці, а то й на роки.

У спільному житті пари Рака-Терезів все зазвичай просувається такими ж черепашачими темпами, але зате грунтовно: спочатку вони можуть довго зустрічатися, потім довго жити разом з батьками. Зате, якщо вже їх відносини почалися, то вони, як правило, тривають довгі роки, якщо не все життя. У побуті у них дуже рідкісні сварки і бурхливі з'ясування стосунків: чоловік-Терези воліє обговорювати проблеми, а жінка-Рак переживає їх мовчки . Чоловік-Терези більш емоційний і іноді, в поганому настрої, здатний довести жінку-Рака до сліз, проте вона вміє гасити конфлікти в самому зародку.

Крім того, у них прекрасна сексуальна сумісність, а їхній будинок, завдяки хазяйновитість жінки-Рака, зазвичай є зразком сімейного затишку і комфорту.

Сумісність жінка-Рак - чоловік-Терези - ПЛЮСИ

Ідеальна пара жінка-Рак - чоловік-Терези та, яка змогла подолати труднощі і навчитися поважати один одного. Вони не прагнуть перевиховувати партнера, а приймають його таким, яким він є і бачать позитивні сторони в його «недоліки». Жінка-Рак і чоловік-Терези дуже різні, але у них вийшов досить гармонійний і незвичайний союз, повний романтики і ніжних почуттів один до одного. Чоловік-Терези завжди знає, як порадувати свою партнерку, він балує її квітами, цукерками, квитками на концерт - тим, що сам вважає приємними і гідними подарунками. Жінка-Рак, в ідеальній парі, чи не ревнує свого коханого, повністю йому довіряє і вміє відпускати, тому що знає, що чоловік-Терези дорожить своєю свободою і з повагою ставляться до свободи партнера.

Як правило, у цієї пари красивий, упорядкований будинок, куди Ваги прагнуть повертатися. Зрозуміло, під час облаштування не обійшлося без легких конфліктів: чоловік-Терези, безсумнівно, насамперед хотів новітнє обладнання і найдорожчу побутову техніку, а Рак вважала такі витрати марними . Але, врешті-решт, вони змогли домовитися так, що їх обох влаштовує.

Інтереси в сумісності Рак-Терези часто різні, тому будинок для них - це щось на зразок тихої гавані, де є тільки вони, трохи романтики, гумору і відпочинку від метушливого зовнішнього світу.

Сумісність жінка-Рак - чоловік-Терези - МІНУСИ

У парі жінка-Рак - чоловік-Терези дуже багато складнощів. Чоловік-Терези надмірно товариський, і дуже багато часу приділяє зовнішньому світу. Жінка-Рак ревнує його до всіх його численним друзям і нескінченної роботі. Чоловік-Терези спочатку затримується на роботі, потім йде допомагати друзям, друзям друзів, а потім і всім людям на планеті Земля. Природно власниці - Раку дістається часу набагато менше, ніж вона хотіла б. Але, чим більше вона намагається обмежити свободу чоловіки-Терези, тим частіше він іде з дому.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Рака-Терезів в тому, що, якщо жінка-Рак більше живе своїм внутрішнім світом, то чоловік-Терези віддають перевагу веселощам і розвага в світських компаніях. Акліматизація, звикання і пристосованість до цього спільного союзу, варто турбот і турбот не менше ніж «сорок мішків», а важких праць - не злічити. Недолік терпіння і доброї волі часто притупляє почуття, охолоджує домашній мікроклімат, заважає взаєморозумінню. І сімейне життя часто виглядає таким чином, що чоловік-Терези проводить весь час у суспільстві, де він, безумовно, душа компанії, де може петушиться «до упаду», то долею жінки-Рак залишається тільки будинок, кухня і діти. Правда, тут панує і розпоряджається тільки вона.

Часто виникають в цій парі суперечки через гроші. Чоловік-Терези любить шикарні жести , Незаплановані витрати, шикарні сюрпризи. Він, не замислюючись, може витратити місячну зарплату на гарячу путівку в якусь екзотичну країну, а господарська жінка-Рак мало того, що цього не зрадіє, так ще й прийде в жах. Адже на ці гроші можна було зробити ремонт або купити нову пральну машинку. Зрозуміло, всі спроби «навчити» чоловіка-Терези дбайливіше відноситься до грошей, сприймаються в багнети.

Жінка-Рак дуже уразлива і це теж приносить чимало проблем в даний союз. Вона чутлива і може прийняти близько до серця деякі слова Терезів, причому він навіть не зрозуміє, що такого образливого сказав.

Також на початку відносин можливі деякі коливання з боку Терезів. В цьому випадку, якщо Ви твердо впевнені в почуттях Вашого обранця, буде доречно злегка натиснути на нього - мабуть, єдиний випадок, коли Терезів потрібно підштовхнути.

Гороскоп Рак-Терези - сумісність і гармонія

За сумісності гороскопів Рака-Терезів - незважаючи на те, що складнощів в цьому союзі достатньо - всі вони переборні, якщо ви щиро зацікавлені в гармонійному існуванні своєї сім'ї. По-перше вам обом, і в першу чергу жінці-Рак, треба прийняти те, що партнер на вас зовсім не схожий, і ставитися до цього як до даності. Звичайно краще буде, якщо жінка-Рак і чоловік-Терези зустрінуть один одного у віці «трохи за тридцять». Як правило, до цього часу в обох вже є достатньо мудрості і кой-який капітал, завдяки цьому їм легше домовитися. Але, в будь-якому випадку, жінці-Рак варто запам'ятати як аксіому: на Терезів не можна тиснути і намагатися ними маніпулювати ні за яких обставин. Єдине, що ви тут можете зробити, так це в спокійній обстановці разом розглянути всі плюси і мінуси цієї затії. Чоловік-Терези все зважить, подумає і зробить так, як правильно, а не так, як хочеться.

Жінка-Рак досить-таки образлива і чоловік-Терези часто навіть не розуміє, за що на нього образилися. Чи не збираєте в собі образи, краще м'яко, тактовно, але чесно висловити всі претензії.

Ще одна проблема для жінки-Рака - це перевантаженість контактами і друзями її обранця. Не обмежуйте свободу чоловіка-Терези, від цього буде тільки гірше. Проявіть жіночу хитрість. Стати найкращою для своїх Терезів. Краще друзів, краще жінок, що намагаються спокусити Вашого обранця - адже Терези завжди вибирають краще.

Як жінці-Раку завоювати чоловіка-Терези

Чоловік-Терези приваблює жінок своєю чарівністю, романтичністю, відкритістю і оптимізмом. І якщо ви вирішили завоювати чоловіка-Терези, то поборіть свою сором'язливість і підійдіть першої. Чоловік-Терези весь час сумнівається, все зважує, тому в жінок шукає надійність і визначеність. Цього чоловіка приваблюють красиві, стильні, розумні та впевнені в собі жінки.

Хлопця-Терезів приверне дівчина-Рак своєю спокійною манерою поведінки, ненав'язливим делкатним почуттям гумору і відсутністю агресії.

У чоловік-Терези і жінки-Рак відмінна сексуальна сумісність: тут присутній чуттєвий секс, повний романтики, і обережні, але захоплюючі експерименти.

Сумісність жінки-Рак і чоловіки-Терези в дружбі

Чоловік-Терези і жінка-Рак завжди хороші друзі. Дуже часто вони навіть сприймають один одного як брата і сестру. Незважаючи на всі розбіжності і різницю в поглядах, у них дивне відчуття спорідненості, схоже почуття гумору. Обидва люблять неактивний, мирний відпочинок, цінують гармонію, відсутність конфліктів та безпеку. Жінці-Рак поруч з чоловіком-Терези спокійно. Вона мало кому довіряє, але Терези мають у своєму розпорядженні своїми манерами і мирним характером, ніж заслуговують її довіру. Також, чоловік-Терези в дружбі дуже м'який і не демонструє традиційних «чоловічих» рис.

Зради своїм «половинкам» в таких дружніх парах бувають дуже рідко. Чоловік-Терези не любить створювати собі труднощів, що, звичайно, трапиться при інтрижку. А жінка-Рак вірна, і вважає зради зрадою.

Сумісність жінки-Рак і Терези-чоловіки в діловій сфері

Поєднання чоловік-Терези - жінка-Рак дуже гарне для роботи. Обидва мають чудовим почуттям такту, м'яким гумором, чим створюють хороший психологічний клімат для роботи. Також, вони досить консервативні і вважають за краще сім разів відміряти, ніж потім довго і болісно виправляти помилки після неправильних дій.

Коли жінка-Рак і чоловік-Діва колеги або партнери - хороший діловий союз. Між чоловіком-Терези і жінкою-Рак відразу встановлюються хороші стосунки. Їм дуже приємно працювати разом навіть не стільки через цікавого проекту, скільки через спільної роботи над ним. Вони дивляться в одному напрямку, подають свої ідеї м'яко і грамотно. Тут практично ніколи не спостерігається підлості і підстави.

Коли жінка-Рак - начальник, а чоловік-Терези - підлеглий - непогане поєднання. Єдине, що може засмучувати начальницю-Рак, так це непунктуальність Терезів і затримка з термінами виконання роботи. Але, в цілому, жінка-Рак задоволена.

Коли жінка-Рак - підпорядкована, а чоловік-Терези - начальник - найкращий варіант ділового союзу. Рак відчуває себе комфортно, працюючи під керівництвом людини, яка знає свою справу, з повагою ставиться до підлеглих і підтримує приємну атмосферу в колективі.

Жінка-Рак і Терези-чоловік - сумісність

Жінка-Рак і Терези-чоловік - сумісність

Відносини в цій парі непрості, але цікаві: спочатку партнери довго і болісно вчаться розуміти один одного, що не так просто, як здається. Потім їх союз набуває дивну гармонію.

За сумісності жінки-Рака і Терезів-чоловіки - в цьому союзі партнери багато в чому схожі, і це є і його гідністю, і його недоліком. Чоловік-Терези і жінка-Рак - емоційні і вдумливі натури, і можуть довго ходити коло та навколо, перш ніж прийняти якесь важливе рішення. Саме тому період залицяння в цій парі може затягнутися на місяці, а то й на роки.

У спільному житті пари Рака-Терезів все зазвичай просувається такими ж черепашачими темпами, але зате грунтовно: спочатку вони можуть довго зустрічатися, потім довго жити разом з батьками. Зате, якщо вже їх відносини почалися, то вони, як правило, тривають довгі роки, якщо не все життя. У побуті у них дуже рідкісні сварки і бурхливі з'ясування стосунків: чоловік-Терези воліє обговорювати проблеми, а жінка-Рак переживає їх мовчки . Чоловік-Терези більш емоційний і іноді, в поганому настрої, здатний довести жінку-Рака до сліз, проте вона вміє гасити конфлікти в самому зародку.

Крім того, у них прекрасна сексуальна сумісність, а їхній будинок, завдяки хазяйновитість жінки-Рака, зазвичай є зразком сімейного затишку і комфорту.

Сумісність жінка-Рак - чоловік-Терези - ПЛЮСИ

Ідеальна пара жінка-Рак - чоловік-Терези та, яка змогла подолати труднощі і навчитися поважати один одного. Вони не прагнуть перевиховувати партнера, а приймають його таким, яким він є і бачать позитивні сторони в його «недоліки». Жінка-Рак і чоловік-Терези дуже різні, але у них вийшов досить гармонійний і незвичайний союз, повний романтики і ніжних почуттів один до одного. Чоловік-Терези завжди знає, як порадувати свою партнерку, він балує її квітами, цукерками, квитками на концерт - тим, що сам вважає приємними і гідними подарунками. Жінка-Рак, в ідеальній парі, чи не ревнує свого коханого, повністю йому довіряє і вміє відпускати, тому що знає, що чоловік-Терези дорожить своєю свободою і з повагою ставляться до свободи партнера.

Як правило, у цієї пари красивий, упорядкований будинок, куди Ваги прагнуть повертатися. Зрозуміло, під час облаштування не обійшлося без легких конфліктів: чоловік-Терези, безсумнівно, насамперед хотів новітнє обладнання і найдорожчу побутову техніку, а Рак вважала такі витрати марними . Але, врешті-решт, вони змогли домовитися так, що їх обох влаштовує.

Інтереси в сумісності Рак-Терези часто різні, тому будинок для них - це щось на зразок тихої гавані, де є тільки вони, трохи романтики, гумору і відпочинку від метушливого зовнішнього світу.

Сумісність жінка-Рак - чоловік-Терези - МІНУСИ

У парі жінка-Рак - чоловік-Терези дуже багато складнощів. Чоловік-Терези надмірно товариський, і дуже багато часу приділяє зовнішньому світу. Жінка-Рак ревнує його до всіх його численним друзям і нескінченної роботі. Чоловік-Терези спочатку затримується на роботі, потім йде допомагати друзям, друзям друзів, а потім і всім людям на планеті Земля. Природно власниці - Раку дістається часу набагато менше, ніж вона хотіла б. Але, чим більше вона намагається обмежити свободу чоловіки-Терези, тим частіше він іде з дому.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Рака-Терезів в тому, що, якщо жінка-Рак більше живе своїм внутрішнім світом, то чоловік-Терези віддають перевагу веселощам і розвага в світських компаніях. Акліматизація, звикання і пристосованість до цього спільного союзу, варто турбот і турбот не менше ніж «сорок мішків», а важких праць - не злічити. Недолік терпіння і доброї волі часто притупляє почуття, охолоджує домашній мікроклімат, заважає взаєморозумінню. І сімейне життя часто виглядає таким чином, що чоловік-Терези проводить весь час у суспільстві, де він, безумовно, душа компанії, де може петушиться «до упаду», то долею жінки-Рак залишається тільки будинок, кухня і діти. Правда, тут панує і розпоряджається тільки вона.

Часто виникають в цій парі суперечки через гроші. Чоловік-Терези любить шикарні жести , Незаплановані витрати, шикарні сюрпризи. Він, не замислюючись, може витратити місячну зарплату на гарячу путівку в якусь екзотичну країну, а господарська жінка-Рак мало того, що цього не зрадіє, так ще й прийде в жах. Адже на ці гроші можна було зробити ремонт або купити нову пральну машинку. Зрозуміло, всі спроби «навчити» чоловіка-Терези дбайливіше відноситься до грошей, сприймаються в багнети.

Жінка-Рак дуже уразлива і це теж приносить чимало проблем в даний союз. Вона чутлива і може прийняти близько до серця деякі слова Терезів, причому він навіть не зрозуміє, що такого образливого сказав.

Також на початку відносин можливі деякі коливання з боку Терезів. В цьому випадку, якщо Ви твердо впевнені в почуттях Вашого обранця, буде доречно злегка натиснути на нього - мабуть, єдиний випадок, коли Терезів потрібно підштовхнути.

Гороскоп Рак-Терези - сумісність і гармонія

За сумісності гороскопів Рака-Терезів - незважаючи на те, що складнощів в цьому союзі достатньо - всі вони переборні, якщо ви щиро зацікавлені в гармонійному існуванні своєї сім'ї. По-перше вам обом, і в першу чергу жінці-Рак, треба прийняти те, що партнер на вас зовсім не схожий, і ставитися до цього як до даності. Звичайно краще буде, якщо жінка-Рак і чоловік-Терези зустрінуть один одного у віці «трохи за тридцять». Як правило, до цього часу в обох вже є достатньо мудрості і кой-який капітал, завдяки цьому їм легше домовитися. Але, в будь-якому випадку, жінці-Рак варто запам'ятати як аксіому: на Терезів не можна тиснути і намагатися ними маніпулювати ні за яких обставин. Єдине, що ви тут можете зробити, так це в спокійній обстановці разом розглянути всі плюси і мінуси цієї затії. Чоловік-Терези все зважить, подумає і зробить так, як правильно, а не так, як хочеться.

Жінка-Рак досить-таки образлива і чоловік-Терези часто навіть не розуміє, за що на нього образилися. Чи не збираєте в собі образи, краще м'яко, тактовно, але чесно висловити всі претензії.

Ще одна проблема для жінки-Рака - це перевантаженість контактами і друзями її обранця. Не обмежуйте свободу чоловіка-Терези, від цього буде тільки гірше. Проявіть жіночу хитрість. Стати найкращою для своїх Терезів. Краще друзів, краще жінок, що намагаються спокусити Вашого обранця - адже Терези завжди вибирають краще.

Як жінці-Раку завоювати чоловіка-Терези

Чоловік-Терези приваблює жінок своєю чарівністю, романтичністю, відкритістю і оптимізмом. І якщо ви вирішили завоювати чоловіка-Терези, то поборіть свою сором'язливість і підійдіть першої. Чоловік-Терези весь час сумнівається, все зважує, тому в жінок шукає надійність і визначеність. Цього чоловіка приваблюють красиві, стильні, розумні та впевнені в собі жінки.

Хлопця-Терезів приверне дівчина-Рак своєю спокійною манерою поведінки, ненав'язливим делкатним почуттям гумору і відсутністю агресії.

У чоловік-Терези і жінки-Рак відмінна сексуальна сумісність: тут присутній чуттєвий секс, повний романтики, і обережні, але захоплюючі експерименти.

Сумісність жінки-Рак і чоловіки-Терези в дружбі

Чоловік-Терези і жінка-Рак завжди хороші друзі. Дуже часто вони навіть сприймають один одного як брата і сестру. Незважаючи на всі розбіжності і різницю в поглядах, у них дивне відчуття спорідненості, схоже почуття гумору. Обидва люблять неактивний, мирний відпочинок, цінують гармонію, відсутність конфліктів та безпеку. Жінці-Рак поруч з чоловіком-Терези спокійно. Вона мало кому довіряє, але Терези мають у своєму розпорядженні своїми манерами і мирним характером, ніж заслуговують її довіру. Також, чоловік-Терези в дружбі дуже м'який і не демонструє традиційних «чоловічих» рис.

Зради своїм «половинкам» в таких дружніх парах бувають дуже рідко. Чоловік-Терези не любить створювати собі труднощів, що, звичайно, трапиться при інтрижку. А жінка-Рак вірна, і вважає зради зрадою.

Сумісність жінки-Рак і Терези-чоловіки в діловій сфері

Поєднання чоловік-Терези - жінка-Рак дуже гарне для роботи. Обидва мають чудовим почуттям такту, м'яким гумором, чим створюють хороший психологічний клімат для роботи. Також, вони досить консервативні і вважають за краще сім разів відміряти, ніж потім довго і болісно виправляти помилки після неправильних дій.

Коли жінка-Рак і чоловік-Діва колеги або партнери - хороший діловий союз. Між чоловіком-Терези і жінкою-Рак відразу встановлюються хороші стосунки. Їм дуже приємно працювати разом навіть не стільки через цікавого проекту, скільки через спільної роботи над ним. Вони дивляться в одному напрямку, подають свої ідеї м'яко і грамотно. Тут практично ніколи не спостерігається підлості і підстави.

Коли жінка-Рак - начальник, а чоловік-Терези - підлеглий - непогане поєднання. Єдине, що може засмучувати начальницю-Рак, так це непунктуальність Терезів і затримка з термінами виконання роботи. Але, в цілому, жінка-Рак задоволена.

Коли жінка-Рак - підпорядкована, а чоловік-Терези - начальник - найкращий варіант ділового союзу. Рак відчуває себе комфортно, працюючи під керівництвом людини, яка знає свою справу, з повагою ставиться до підлеглих і підтримує приємну атмосферу в колективі.

Жінка-Рак і Терези-чоловік - сумісність

Жінка-Рак і Терези-чоловік - сумісність

Відносини в цій парі непрості, але цікаві: спочатку партнери довго і болісно вчаться розуміти один одного, що не так просто, як здається. Потім їх союз набуває дивну гармонію.

За сумісності жінки-Рака і Терезів-чоловіки - в цьому союзі партнери багато в чому схожі, і це є і його гідністю, і його недоліком. Чоловік-Терези і жінка-Рак - емоційні і вдумливі натури, і можуть довго ходити коло та навколо, перш ніж прийняти якесь важливе рішення. Саме тому період залицяння в цій парі може затягнутися на місяці, а то й на роки.

У спільному житті пари Рака-Терезів все зазвичай просувається такими ж черепашачими темпами, але зате грунтовно: спочатку вони можуть довго зустрічатися, потім довго жити разом з батьками. Зате, якщо вже їх відносини почалися, то вони, як правило, тривають довгі роки, якщо не все життя. У побуті у них дуже рідкісні сварки і бурхливі з'ясування стосунків: чоловік-Терези воліє обговорювати проблеми, а жінка-Рак переживає їх мовчки . Чоловік-Терези більш емоційний і іноді, в поганому настрої, здатний довести жінку-Рака до сліз, проте вона вміє гасити конфлікти в самому зародку.

Крім того, у них прекрасна сексуальна сумісність, а їхній будинок, завдяки хазяйновитість жінки-Рака, зазвичай є зразком сімейного затишку і комфорту.

Сумісність жінка-Рак - чоловік-Терези - ПЛЮСИ

Ідеальна пара жінка-Рак - чоловік-Терези та, яка змогла подолати труднощі і навчитися поважати один одного. Вони не прагнуть перевиховувати партнера, а приймають його таким, яким він є і бачать позитивні сторони в його «недоліки». Жінка-Рак і чоловік-Терези дуже різні, але у них вийшов досить гармонійний і незвичайний союз, повний романтики і ніжних почуттів один до одного. Чоловік-Терези завжди знає, як порадувати свою партнерку, він балує її квітами, цукерками, квитками на концерт - тим, що сам вважає приємними і гідними подарунками. Жінка-Рак, в ідеальній парі, чи не ревнує свого коханого, повністю йому довіряє і вміє відпускати, тому що знає, що чоловік-Терези дорожить своєю свободою і з повагою ставляться до свободи партнера.

Як правило, у цієї пари красивий, упорядкований будинок, куди Ваги прагнуть повертатися. Зрозуміло, під час облаштування не обійшлося без легких конфліктів: чоловік-Терези, безсумнівно, насамперед хотів новітнє обладнання і найдорожчу побутову техніку, а Рак вважала такі витрати марними . Але, врешті-решт, вони змогли домовитися так, що їх обох влаштовує.

Інтереси в сумісності Рак-Терези часто різні, тому будинок для них - це щось на зразок тихої гавані, де є тільки вони, трохи романтики, гумору і відпочинку від метушливого зовнішнього світу.

Сумісність жінка-Рак - чоловік-Терези - МІНУСИ

У парі жінка-Рак - чоловік-Терези дуже багато складнощів. Чоловік-Терези надмірно товариський, і дуже багато часу приділяє зовнішньому світу. Жінка-Рак ревнує його до всіх його численним друзям і нескінченної роботі. Чоловік-Терези спочатку затримується на роботі, потім йде допомагати друзям, друзям друзів, а потім і всім людям на планеті Земля. Природно власниці - Раку дістається часу набагато менше, ніж вона хотіла б. Але, чим більше вона намагається обмежити свободу чоловіки-Терези, тим частіше він іде з дому.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Рака-Терезів в тому, що, якщо жінка-Рак більше живе своїм внутрішнім світом, то чоловік-Терези віддають перевагу веселощам і розвага в світських компаніях. Акліматизація, звикання і пристосованість до цього спільного союзу, варто турбот і турбот не менше ніж «сорок мішків», а важких праць - не злічити. Недолік терпіння і доброї волі часто притупляє почуття, охолоджує домашній мікроклімат, заважає взаєморозумінню. І сімейне життя часто виглядає таким чином, що чоловік-Терези проводить весь час у суспільстві, де він, безумовно, душа компанії, де може петушиться «до упаду», то долею жінки-Рак залишається тільки будинок, кухня і діти. Правда, тут панує і розпоряджається тільки вона.

Часто виникають в цій парі суперечки через гроші. Чоловік-Терези любить шикарні жести , Незаплановані витрати, шикарні сюрпризи. Він, не замислюючись, може витратити місячну зарплату на гарячу путівку в якусь екзотичну країну, а господарська жінка-Рак мало того, що цього не зрадіє, так ще й прийде в жах. Адже на ці гроші можна було зробити ремонт або купити нову пральну машинку. Зрозуміло, всі спроби «навчити» чоловіка-Терези дбайливіше відноситься до грошей, сприймаються в багнети.

Жінка-Рак дуже уразлива і це теж приносить чимало проблем в даний союз. Вона чутлива і може прийняти близько до серця деякі слова Терезів, причому він навіть не зрозуміє, що такого образливого сказав.

Також на початку відносин можливі деякі коливання з боку Терезів. В цьому випадку, якщо Ви твердо впевнені в почуттях Вашого обранця, буде доречно злегка натиснути на нього - мабуть, єдиний випадок, коли Терезів потрібно підштовхнути.

Гороскоп Рак-Терези - сумісність і гармонія

За сумісності гороскопів Рака-Терезів - незважаючи на те, що складнощів в цьому союзі достатньо - всі вони переборні, якщо ви щиро зацікавлені в гармонійному існуванні своєї сім'ї. По-перше вам обом, і в першу чергу жінці-Рак, треба прийняти те, що партнер на вас зовсім не схожий, і ставитися до цього як до даності. Звичайно краще буде, якщо жінка-Рак і чоловік-Терези зустрінуть один одного у віці «трохи за тридцять». Як правило, до цього часу в обох вже є достатньо мудрості і кой-який капітал, завдяки цьому їм легше домовитися. Але, в будь-якому випадку, жінці-Рак варто запам'ятати як аксіому: на Терезів не можна тиснути і намагатися ними маніпулювати ні за яких обставин. Єдине, що ви тут можете зробити, так це в спокійній обстановці разом розглянути всі плюси і мінуси цієї затії. Чоловік-Терези все зважить, подумає і зробить так, як правильно, а не так, як хочеться.

Жінка-Рак досить-таки образлива і чоловік-Терези часто навіть не розуміє, за що на нього образилися. Чи не збираєте в собі образи, краще м'яко, тактовно, але чесно висловити всі претензії.

Ще одна проблема для жінки-Рака - це перевантаженість контактами і друзями її обранця. Не обмежуйте свободу чоловіка-Терези, від цього буде тільки гірше. Проявіть жіночу хитрість. Стати найкращою для своїх Терезів. Краще друзів, краще жінок, що намагаються спокусити Вашого обранця - адже Терези завжди вибирають краще.

Як жінці-Раку завоювати чоловіка-Терези

Чоловік-Терези приваблює жінок своєю чарівністю, романтичністю, відкритістю і оптимізмом. І якщо ви вирішили завоювати чоловіка-Терези, то поборіть свою сором'язливість і підійдіть першої. Чоловік-Терези весь час сумнівається, все зважує, тому в жінок шукає надійність і визначеність. Цього чоловіка приваблюють красиві, стильні, розумні та впевнені в собі жінки.

Хлопця-Терезів приверне дівчина-Рак своєю спокійною манерою поведінки, ненав'язливим делкатним почуттям гумору і відсутністю агресії.

У чоловік-Терези і жінки-Рак відмінна сексуальна сумісність: тут присутній чуттєвий секс, повний романтики, і обережні, але захоплюючі експерименти.

Сумісність жінки-Рак і чоловіки-Терези в дружбі

Чоловік-Терези і жінка-Рак завжди хороші друзі. Дуже часто вони навіть сприймають один одного як брата і сестру. Незважаючи на всі розбіжності і різницю в поглядах, у них дивне відчуття спорідненості, схоже почуття гумору. Обидва люблять неактивний, мирний відпочинок, цінують гармонію, відсутність конфліктів та безпеку. Жінці-Рак поруч з чоловіком-Терези спокійно. Вона мало кому довіряє, але Терези мають у своєму розпорядженні своїми манерами і мирним характером, ніж заслуговують її довіру. Також, чоловік-Терези в дружбі дуже м'який і не демонструє традиційних «чоловічих» рис.

Зради своїм «половинкам» в таких дружніх парах бувають дуже рідко. Чоловік-Терези не любить створювати собі труднощів, що, звичайно, трапиться при інтрижку. А жінка-Рак вірна, і вважає зради зрадою.

Сумісність жінки-Рак і Терези-чоловіки в діловій сфері

Поєднання чоловік-Терези - жінка-Рак дуже гарне для роботи. Обидва мають чудовим почуттям такту, м'яким гумором, чим створюють хороший психологічний клімат для роботи. Також, вони досить консервативні і вважають за краще сім разів відміряти, ніж потім довго і болісно виправляти помилки після неправильних дій.

Коли жінка-Рак і чоловік-Діва колеги або партнери - хороший діловий союз. Між чоловіком-Терези і жінкою-Рак відразу встановлюються хороші стосунки. Їм дуже приємно працювати разом навіть не стільки через цікавого проекту, скільки через спільної роботи над ним. Вони дивляться в одному напрямку, подають свої ідеї м'яко і грамотно. Тут практично ніколи не спостерігається підлості і підстави.

Коли жінка-Рак - начальник, а чоловік-Терези - підлеглий - непогане поєднання. Єдине, що може засмучувати начальницю-Рак, так це непунктуальність Терезів і затримка з термінами виконання роботи. Але, в цілому, жінка-Рак задоволена.

Коли жінка-Рак - підпорядкована, а чоловік-Терези - начальник - найкращий варіант ділового союзу. Рак відчуває себе комфортно, працюючи під керівництвом людини, яка знає свою справу, з повагою ставиться до підлеглих і підтримує приємну атмосферу в колективі.

Новости