• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Сумісність Діви і Терезів: в любовних відносинах, секс, шлюб, роботі та бізнесі

 1. Гороскоп любовної сумісності: Діва й Терези
 2. Сумісність в сексі
 3. Сумісність у роботі
 4. Сумісність в бізнесі
 5. Сумісність в дружбі
 6. Начальниця Ваги підлеглий Діва
 7. Начальник Діва підпорядкована Ваги
 8. Начальник Ваги підпорядкована Діва
 9. Начальниця Діва підлеглий Ваги
 10. Які бувають складності в союзі у чоловіків-Дев і жінок-Терезів
 11. Які бувають складності в союзі у жінок-Дев і чоловіків-Терезів
 12. Як зберегти мир в домі чоловіка-Діву і жінці-Терезам?
 13. Як зберегти мир в домі жінці-Діві і чоловікові-Терезам?
 14. Як виглядає ідеальна пара чоловік-Діва - жінка-Терези
 15. Як виглядає ідеальна пара жінка-Діва - чоловік-Терези


Гороскоп любовної сумісності: Діва й Терези

Прагнення до порядку, гармонії, краси - ось що об'єднує двох представників цих знаків Прагнення до порядку, гармонії, краси - ось що об'єднує двох представників цих знаків. Це міцний і успішний союз, який пророкує їм гороскоп Діви, любовні почуття до якої зазнали Терези. Потреби Діви-чоловіки полягають в пізнанні навколишнього світу, прагнення до розвитку і інтерес до всього що відбувається навколо. Саме так Ваги і живуть. Але все-таки почуття ритму і краси у Терезів може стати приводом для сварки, так як Діви здатні почати критикувати стійке поняття Терезів про естетику. А цього Терези не потерплять. Адже якщо у них вже склалася своя думка, то намагатися їх у чомусь переконувати не варто. І це єдиний випадок, коли Ваги готові захищати свої переконання, які не приміряючи на себе позицію співрозмовника. Щоб союз був довгим, Діві доведеться поступатися в думках Терезам, особливо коли мова йде про красу або, навпаки, неподобство. При такій поведінці виграють обидва: Ваги отримають право самим вирішувати, що красиво, а що потворно, а Діви зможуть повчитися у Терезів витонченості і витонченості.


Сумісність в сексі

Любляче серце Терезів наштовхується на прохолодні аналітичні манери Діви. Діва дуже критична і підриває самовпевненість Терезів. Фривольність Терезів, що виникає часом, також не радує Діву, нестерпну до нескромності.

Сумісність у роботі

Сумісність Діви і Терезів в ділових відносинах за всіма прогнозами непогана. Діви будуть «заражати» Терезів своєю працьовитістю та цілеспрямованістю. Крім того, в них досить практичності і відповідальності, що теж так необхідно Терезам. Головне, щоб вони працювали в тій сфері, яка цікава обом.

Сумісність в бізнесі

Бізнес відносини між Дівою і Терезами найкраще, якщо ці двоє мають однакові права. Сумісність має особливості, їх особисті контакти повинні бути обмежені, в такому випадку бізнес відносини будуються краще.

Сумісність в дружбі

Дружба хороша, адже між ними багато спільного в характері. Вони не звикли дуже бурхливо виражати свої почуття, тому відносяться до всього з гумором і скептицизму.

Начальниця Ваги підлеглий Діва

Ваги - це один з найгірших варіантів начальства, а Діва по визначенню підлеглий. Ваги делікатні, що не зачеплять самолюбство образливою Діви, не раз їдко розповідаючи анекдоти про блондинок, сама Діва навряд чи проявить таку ж тактовність.

Начальник Діва підпорядкована Ваги

Навіть витримці і неконфліктності Терезів є межа. Діва має всі шанси його перейти. Такий начальник не вестиме себе по-джентльменськи. Часто він починає мучити Терезів дрібними нездійсненними дорученнями.

Начальник Ваги підпорядкована Діва

Прекрасно для роботи. На роботі, де начальником Діви є людина, народжена під знаком Терезів, відчуває себе комфортно, тому що такий начальник ніколи не критикує без приводу, не чіпляється до дрібниць, вважає за краще вникнути і вирішити будь-яку проблему на її початковій стадії, а також відзначає працьовитість, старанність і відповідальність Діви.

Начальниця Діва підлеглий Ваги

Не погано. Рівні, спокійні робочі відносини. Підлеглий поважає начальницю, вона - його. Правда, можуть здорово зіпсувати загальну картину запізнення, настільки улюблені Терезами.

Які бувають складності в союзі у чоловіків-Дев і жінок-Терезів

Чоловік-Діва уїдливий і буде часто робити зауваження, причому в зовсім не "чоловічих» сферах - про те, як жінка веде господарство, про її одязі, косметиці та інше. Ваги завжди шукають компроміс. Тому вони враховують його зауваження і прислухатимуться до слів свого чоловіка. Але навряд чи Діва хоч коли-небудь виявиться всім задоволена і перестане критикувати і чіплятися.

Які бувають складності в союзі у жінок-Дев і чоловіків-Терезів

Діва обов'язково зробить зауваження, там, де Ваги тактовно промовчать. Воно буде гранично справедливим і об'єктивним, але все одно це подразнюючу зауваження. Ваги терпіти не можуть зауважень і тих, хто їх робить. Ні, вони, звичайно, будуть дуже вдячні, але все одно спочатку образяться. Також можуть виникнути розбіжності і на фінансовому ґрунті.

Як зберегти мир в домі чоловіка-Діву і жінці-Терезам?

Діва критикує тому, що це - манера спілкування такого чоловіка. І жінка-Терези починає звертати на критику мало уваги, адже її власний характер дозволяє не зациклюватися на якихось словах.

Як зберегти мир в домі жінці-Діві і чоловікові-Терезам?

Велика кількість критики - основний ворог цього союзу, Дівам не варто про це забувати. Все ж критикувати варто тактовно і не так часто. Терпіння і такт дозволять вирішити будь-які проблеми, що виникають. Терези люблять вести богемний спосіб життя, в той час як Діва любить проводити вечори вдома, в колі сім'ї, приділяючи вільний час чоловікові, дітям і хобі.

Як виглядає ідеальна пара чоловік-Діва - жінка-Терези

В ідеальній парі Ваги і Діва прислухаються один до одного в цих питаннях, а з часом і самі виробляють у себе бажані риси. Чоловік дає своїй партнерці розумні поради, а жінка, не дає йому хвилюватися через дрібниці, додає вишукані «родзинки» в холодноватийбит Діви.

Як виглядає ідеальна пара жінка-Діва - чоловік-Терези

Жінка-Діва і чоловіки-Терези - досить незвичайне поєднання. Це спокійна пара. Тут раціоналізм і практицизм Діви стримує прагнення Терезів до змін, створює надійний фундамент для сімейного життя. Цій парі ніколи не буває нудно один з одним, Подружжя інтелектуали, їм приємно проводити час разом. До тих пір, поки Діва не почне читати нотації. Проблема буде вирішена як тільки чоловік-Терези улибнётс. Чоловік-Терези привносить у відносини чуттєвість і емоційність, яких так не вистачає Діві.


<< Повернутися назад

| Характеристика знаку Діва

Як зберегти мир в домі жінці-Діві і чоловікові-Терезам?
Як зберегти мир в домі чоловіка-Діву і жінці-Терезам?
Як зберегти мир в домі жінці-Діві і чоловікові-Терезам?
Новости