• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Розумні китайські ваги Yunmai Balance

Заплутався я з цими розумними вагами. Десь прочитав про розумні ваги Xiaomi Mi Smart Scale. Дай, думаю, замовлю, повивчати. Пошукав на Ali. Там вже друга версія є, нова. називається Original Xiaomi Yunmai Mini 2 Body Fat Scale , Міжнародна версія і все таке. З логотипом Mi і так далі. Замовив. Два тижні чекаю, місяць чекаю - не їде. Поліз в замовлення. А там типу як почали доставляти, а потім продавець скасував доставку. Ну фіг з ними, зажадав повернення грошей - повернули, без проблем.

Пішов дивитися на "Амазон". Там буде дорожче, але зате приїдуть завтра. На "Амазон" на цей запит видають Yunmai Mini 2. Без згадок Xiaomi. Але на Алі Yunmai теж фігурує. Замовив, привезли. Причому вже під назвою Yunmai Balance Ось вони.

Завантажив додаток в смартфон, додаток ваги саме виявило, підключилося. Зважує швидко і міряє аж десять параметрів. Ні, відсоток жиру і м'язів, вага кісток і раніше ваги міряли. А тут типу як вісцеральний жир ще вимірюють, вік тіла (я думав, дадуть тридцять п'ять, аж ні, визначили майже точно), кількість води і протеїнів в організмі.

Я не знаю, яким чином вони це визначають, але в додатку видали всякі циферки.

Воно все зберігає в хмарі, будує всякі графіки, може вести різні профілі - краса.

Однак з'ясувалася дуже дивна річ. Якщо зважуєшся в той момент, коли на смартфоні відкрито додаток - дані заносяться. Однак якщо у телефону вимкнений екран (і додаток запущено), ваги тобі вага покажуть, а інформація в хмара не потрапить.

Кілька разів перевіряв. Не влучає. У додатку не записував. Що дико дивно. А нафіга тоді, питається? Кожен раз при зважуванні відкривати на смартфоні вікно програми? Дурість якась.

У мене насправді ще з 2012 року працюють ваги Withings ( мій обзорчик ). Працюють, як годинник. Підключені до мережі Wi-Fi, при будь-якому зважуванні інформація тут же зливається в хмару, самі розрізняють, хто зважується - дружина, дитина або я.

Так що ці-то я замовив тільки для того, щоб подивитися, наскільки в цій справі гаджети пішли вперед (про Xiaomi я читав, що вони в Samsung Health вміють безпосередньо дані заливати), а виходить, що вимірюють нові ваги більше, а ось банально в хмару без танців з бубном не заливати?

Ну в топку тоді, завтра їх поверну, благо з "Амазон" це робиться на раз.

І у мене питання. Так це ті ж ваги, які продаються під брендом Xiaomi? Або ваги від Xiaomi все-таки інші?

А нафіга тоді, питається?
Кожен раз при зважуванні відкривати на смартфоні вікно програми?
Так це ті ж ваги, які продаються під брендом Xiaomi?
Або ваги від Xiaomi все-таки інші?
Новости