• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

БУЛГАРСЬКО-АМЕРИКАНСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРНОЇ НАСЛІДКИ БОЛГАРІЇ З ЧИКАГО \ t

7 січня 2009 року
БОЛГАРСЬКО-АМЕРИКАНСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРНОГО НАСЛІДКА
Зустріч Болгарії з Чикаго

Навіть ті, хто скептично дивився на Болгаро-американський центр культурної спадщини, чи є це чи ні, довели, що він існує. І все ж, як! Він робить концерти, запрошує і приймає гостей, хоча сам у нього немає дому ... Але люди, які є там, мають серця.
Так ми змогли зустрітися напередодні Різдва представників Державного агентства болгар за кордоном, коханих усіма - актриса Віолета Гіндєва і композитора Хайгашхота Агасяна.
Для багатьох стало зрозумілим, що робить Державне агентство з болгар за кордоном Державне агентство у справах біженців, після того як посланці відвідали всі болгарські школи в Чикаго, зустрілися з болгарською громадськістю і відвідали низку закладів.
Це сталося, коли діти готували свої святкування Різдва. Ось чому це був справжній досвід. Перш за все, наші друзі з Болгарії передали багато нагород та дипломів дітям, які брали участь у всесвітніх конкурсах Державного агентства у справах біженців та календарів з їхніми малюнками.
Марія Гарева презентувала свою книгу, яку вона редагувала, з болгарськими прислів'ями та загадками, перекладеними дітьми в США на англійську мову.
Вперше в Чикаго гості з Болгарії з Державного агентства з болгар за кордон приїхали в грудні як справжній Дід Мороз, з повними мішками книжок і призами для наших дітей, навіть з капетами, але не для холоду, а для нашого фольклорного ансамблю " Horo, "не боячись зимових хуртовини в нашому" Вітряному місті "...
Але найважливіше, що державне агентство повинне було зробити - це пояснити нову державну політику щодо болгар, які проживають за кордоном. Це завдання було покладено на адвоката агентства Галину Ганчеву, яка детально розповіла про проект закону та положення про громадян Болгарії за кордоном.
Ініціатором та експертом проекту є Державне агентство у справах біженців, а також інші болгарські установи, а також представники з-за кордону.
Тиждень обіцяв наповнитися цікавими подіями. Вже в п'ятницю почалася презентація фільму Віолети Гіндєвої "Весілля Джона Ассена". Показ відбувся в Чиказькому університеті за підтримки Болгарського студентського клубу, зокрема Сабіни Георгієвої та її сестри Марії. У заході також взяли участь консул Олександр Пейчев, студенти та болгари, які прагнули почати скринінг.
На цій зустрічі Віолета Гіндєва прочитала привітання та пропозицію головного редактора журналу "Орфей" та засновника фонду "Детев" Йордана Детева. Як промоутер болгарської культурної та духовної спадщини, він пропонує стати ініціаторами організації фестивалю болгарського, історичного та археологічного фільму в Чикаго. Засновник і керівник цієї ідеї, він вважає, що давньогрецька болгарська історія не заслуговує того, щоб її забули, а інші народи повинні дізнатися про неї.

У суботу вранці гості з ADAM, разом з Віолетою Гіндевою та Гайгашхотом Агассьян, почали «тур» в болгарські школи. Незабутніми будуть їхні зустрічі з дітьми, які наповнили класні кімнати і чекають їх з ентузіазмом. Чудові болгари любили і співали пісні з Хайгашхотом Агасьяном і його музикою. Дивовижний купон, де юнаки демонстрували навички та талант, а великим користувалися.
У Болгарському центрі знань «Знання» зібралися учні болгарських шкіл до Собору Святої Софії та Євангельської церкви, де Віолета Гіндєва також присудила спеціальні дипломи за свої театральні навички у присутності Генерального консула Болгарії в Чикаго. Іван Сотиров.
Це стало початком театральної ініціативи з розвитку талантів малих талантів, ініційованого Тоні Луковою з Болгаро-американського центру культурної спадщини за допомогою актриси Віолети Гіндевої.
З великим ентузіазмом і радістю святкування відзначалося в численній болгарській школі, де взяли університетський корпус, де студенти читали і співали з дорогими гостями, а також отримували сертифікати від актриси та подарунки від Державного агентства у справах біженців.
Також відбулося свято Різдва в болгарській школі в храмі св. Івана Рильського - Чудотворця, де режисер Добрі Караванев працював разом з викладачами для роботи Захарі Зографа, написаної Румяною Стайковою, і продемонстровані молодими акторами до школи. Діти захоплювалися і збирали дипломи і похвали.
Пізніше святкування тривало для «великих», кави та солодощів.

Марія Гарева, яка відповідає за ADAM для болгарських шкіл за кордоном, була дуже схвильована, що в Чикаго так багато дітей, які співають і читають чудову болгарську мову!
Директор Державного агентства у справах біженців Конні Дімітрова закликала дітей взяти участь у щорічному щорічному конкурсі дитячих малюнків "Болгарія в моїх мріях" і подарував їм календарі, в яких малюнки дітей друкувалися болгарськими дітьми з усього світу.
Цікавою подією стала також презентація журналу «ЕК» її редактором Ольгою Шурбановою. Це чудовий журнал, який летить з Болгарії в десятки країн світу, розповідає про талановитих болгар, які живуть за кордоном, нагадує нам про забуту історію і особистостей! Журнал, в якому пропонується повага до людських цінностей, зберігає вашу совість і спонукає вас позитивно. Я завжди захоплювався хорошими ідеями і пропозиціями, чудовою графікою і навіть енергією, яку ми носимо з Батьківщини!
Кульмінацією події стала суботня ніч в одному з найновіших болгарських ресторанів в Чикаго, кав'ярні Bulgari, розташованої біля Женевського озера. Його власник, Кольо Колєв, і добре підібрана команда, під керівництвом менеджера Меггі, змусили нас почувати себе комфортно і в гарному настрої. Класичні танці, організовані під керівництвом професійного танцюриста Кирила, вперше були представлені в класичних танцях, організованих "Classics". Танцювальні пари привернули увагу всіх, коли вони вийшли на сцену в темпераментному танці аргентинського танго. Христина, Велина, Євген і Кирил виявили навички вальсу та інших танців. Американські виконавці Марк і Звонімір - бас і класична гітара були королями танго, а також нашими відомими музикантами з флейтою і фортепіано - батьком і сином Руменом і Розеном Арнаудовим.
Професіоналізм у підготовці цього незабутнього класичного вечора з девізом "Bal Elegance" був, безсумнівно, завдяки театральному акторові Івану Ангелову, який зі своїми режисерськими навичками підготував вишуканий вечір, представлений вишуканою провідною Марією. Їхнім гідним партнером був також дискотека, що веде Матвія, головного винуватця пізнього танцювального марафону.
Гостями свята, окрім тих з Болгарії, були генеральний консул Іван Сотиров, який привітав болгар з Різдвом Христовим і побажав успіху та корисної діяльності Болгарського американського центру культурної спадщини, місія якої переконана. Офіційним м'ячем-донором, як завжди, був Countrywide, в особі Валентина Георгієва. Були також диригент Симфонічного оркестру Лінкольна Філіпа Сімонса, а також наші старі грецькі друзі д-р Пападопулос з дружиною, редактором грецької газети в Чикаго, Джиммі з дружиною та іншими.
Хто сказав, що немає часу для підбадьорення в Чикаго? Є до тих пір, як ви знаєте, як і з ким. Ми раділи ранньому часу, і ніхто не поспішав, тому що ми мали незабутні пісні Хайгашхота та Недялко Йорданова з захопленням Віолети Гіндевої.

Багато заслуговують добрих слів про все, що вони робили, про цю незабутню зустріч між Батьківщиною і нами - великими і маленькими дітьми, які зараз живуть у нових місцях. Чикаго - місто на великі відстані, і для того, щоб запросити болгарську громаду, необхідно постійно перетинати відстань, що тягнеться від Софії до Пловдива. Дякуємо всім, хто надав свої автомобілі та їхній дорогий час, щоб наші гості могли зустрітися і дізнатися більше людей і дізнатися більше про нас.
Ми вдячні відомій болгарській імміграції та Болгарії Шеффету Чакаджієву за увагу до наших гостей.
Ми хотіли б подякувати Деяну Кожухарову, Джорджу Коривардісу за його фінансову підтримку. Для своєчасного і постійного транспорту і гостинності Велини і Лоліти, Ірини і Тодора Гочеві, Тоні Лукова, Русена Русева, Петранка Стаматова, Олени Гайдарської та багатьох інших. Ми також дякуємо Jordan для впевнених закусок Tasty World, гостинності Чикаго Чикаго Pancho, у цеху Sofia - Des Plaines, котрий включала sweepstakes.
Нижче висвітлюється висвітлення подій та рекламної кампанії - Start, Eurochicago.com, а також Болгарія.
Але ми особливо вдячні за більш жорстке зобов'язання, яке наші гості з Болгарії зробили для того, щоб забезпечити болгарських дітей в Чикаго радістю, задоволенням, разом з розширеною рукою співпраці, а також всім болгарам з Чикаго, які не врятував свого вільного часу і встиг зафіксувати у своїй історії: це було 2008, напередодні Різдва, коли болгарські діти в Чикаго співали і танцювали болгарські пісні і танці разом з Гайгашотом і Віолеттою з Коні , Ольга і Галина, тому що не за ravyat Болгарія. Спасибі дорогі гості: Віолета Гіндєва, Гайгашхот Агассян, Коні Димитрова, Марія Гарева, Ольга Шурбанова, Галина Ганчева.

Китайська дитяча
Назад


Ген


Ген. Консул Болгарії в Чикаго Іван Сотиров з гостями з Державного агентства у справах біженців Конімі Димитрова, Галина Ганчева та Ольга Шурбанова

У болгарській школі, розташованій у будівлі університету De Paul,    Студенти з Болгарського навчального центру Знання    Школа в БПЦ Св
У болгарській школі, розташованій у будівлі університету De Paul,

Студенти з Болгарського навчального центру "Знання"


Школа в БПЦ "Св. Софія"

Віолета Гіндєва та пан Іван Сотиров вітають гостей "Bal Elegance"

Велина і Кирил

Христина та Євген

Виконавець "Bal Elegance" Іван і провідний Марія

Haygo і Desi з Чикаго

Панчо Панчев і гості в його ресторані

Hagashot Agassyan став улюбленцем болгарських дітей в Чикаго!
Фото: кіно Буговська та "Єврочікаго"

Хто сказав, що немає часу для підбадьорення в Чикаго?
Новости