• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

eWallet-Optimizer • PayPal або Skrill

 1. PayPal або Skrill - Вступ Порівняння PayPal і Skrill в корені відрізняється від порівняння Skrill...
 2. PayPal vs Skrill: Порівняння комісійних зборів
 3. PayPal або Skrill - Про компанії
 4. PayPal або Skrill - Висновок

PayPal або Skrill - Вступ

Порівняння PayPal і Skrill в корені відрізняється від порівняння Skrill і NETELLER . Skrill (в минулому Moneybookers і PayPal націлені на різних клієнтів у зв'язку з різно плановість їх електронних систем, тому пропонують різні умови.

Найважливіше: PayPal не надає більшість покер румів, сайтів зі ставками на спорт та азартні онлайн ігри в якості Мерчант.

Всі дані, наведені нижче про порівнянні PayPal і Skrill оновлюються кожного разу, коли це потрібно.

Останнє оновлення: Октябрь 2016.
Останнє оновлення: Октябрь 2016

PayPal або Skrill - VIP програми

PayPal не пропонує VIP програм, як це роблять NETELLER і Skrill (Moneybookers). Інформація в таблиці нижче, містить переваги для VIP клієнтів Skrill .

Щоб підтримувати статус VIP або отримати його, потрібно протягом 3 місяців здійснити вихідних транзакцій на суму: Bronze: 6,000 EUR; Silver: 15,000 EUR; Gold: 45,000 EUR; Diamond: 90,000 EUR.

PayPal vs Skrill: Порівняння комісійних зборів

Збори платіжної системи PayPal дуже складні і для кожного випадку свої. Наступна таблиця порівнянь, дає уявлення про користування PayPal в особистих цілях з більш низькими зборами, ніж використання PayPal в якості бізнес-рахунки.

Будь ласка, відвідайте сторінки, по посиланнях, вказаних в таблиці порівняння нижче, для отримання більш детальної інформації про Угоді PayPal.


PayPal

Skrill (VIP)
Спеціальні умови для VIP клієнтів

відсутня (bronze; silver; gold; diamond) Доступні рахунки для користувачів 2 рахунки
(1 особистий + 1 бізнес аккаунт) 1 рахунок
(1; 2; 3; 4 в різних валютах) Доступні валюти рахунку 25 40 Бонус за реєстрацію відсутня 15 USD за реєстрацію Збори за зміст рахунку безкоштовно безкоштовно Неактивність аккаунта безкоштовно неактивність протягом 12 місяців:
1 EUR / місяць Збори за обмін валют 2.5% 3.99% (3.79%; 2.89%; 2.59%; 1.99%) Переклади між користувачами системи Зазвичай відправник визначає чи платить відправник або одержувач. - відправити грошові кошти безкоштовно 1.9%, максимум 20 EUR (1%, максимум 10 EUR для клієнтів Bronze VIP, для Silver + 1% максимум 2 EUR) - отримати кошти Безкоштовний переклад в між користувачів, що знаходяться в одній країні в тій же самій валюті, використовуючи банківський або PayPal рахунок. Якщо переводити кошти в іншу країну, в іншій валюті або використовуючи кредитну карту, комісія складе:
2.9% + 0.30 USD (з рахунку США на рахунок США) і
7.4% + 0.50 USD (з рахунку США на рахунок Бразилії)
-> PayPal User Agreement #Receive Money

безкоштовно

Транзакційні збори

- банківський переказ безкоштовно безкоштовно - миттєвий банківський переказ безкоштовно безкоштовно - кредитна карта між 2.90% + 0.30 USD і 7.40% + 0.50 USD 1.90% (1.25%; безкоштовно; безкоштовно; безкоштовно) Збори за виведення коштів з рахунку - банківський переказ безкоштовно 2.95 EUR (2.95; безкоштовно; безкоштовно; безкоштовно) - чек 1.50 USD 3.50 EUR - за допомогою карти передоплати в банкоматах 1.95 USD 1.75% (1.75%; безкоштовно; безкоштовно; безкоштовно) - в мерчант сайт безкоштовно (доступно лише в декількох Мерчант азартних ігор онлайн) безкоштовно Карта PrePaid Card - банківський переказ безкоштовно безкоштовно - миттєвий банківський переказ безкоштовно безкоштовно - кредитна карта між 2
PayPal PrePaid MasterCard


Skrill PrePaid MasterCard
- умови замовлення користувач більше 60 днів з прем'єр або бізнес рахунком користувач з верифікованим аккаунтом - збір за замовлення безкоштовно 10 EUR (безкоштовно) - вміст 4.95 USD / місяць 10 EUR / рік (безкоштовно) - збори за зняття готівки в банкоматах 1.00 USD + 2.5 % обміну валют
1% + 2.5% обміну валют за межами США 1.75% (1.75%; безкоштовно; безкоштовно; безкоштовно); ті ж збори за обмін валют, що і вище - збір за незавершену транзакцію в банкоматах 1.00 USD безкоштовно - вартість в точках продажів безкоштовно безкоштовно - пекращеніе збору латежей при попередньої авторизації 10 USD безкоштовно - послуги онлайн банку безкоштовно безкоштовно - новий PIN-код безкоштовно безкоштовно - нова карта 5.95 USD 10 EUR (безкоштовно) - ліміт на зняття готівки в добу 940 USD 250 EUR (750; 1,500; 3,000; 5,000) - ліміт на покупки в добу 5,000 USD 1,000 EUR (3,000; 3,000; 5,000; 5,000) - час доствки 2-4 тижні 5-10 робочих днів - доступні валюти EUR, USD EUR, USD, GBP, PLN - термін служби 3 рік 3 роки - більше інформації PayPal PrePaid MasterCard: Угода з власником картки від Ноября 2011
Skrill PrePaid MasterCard: Умови обслуговування Кеш-бек за переклади в мерчанти
відсутня відсутня - акції відсутня до 100 EUR бонусу власникам статусу Skrill VIP

- додаткові бонус програми

Відсутнє

до 0.3% додаткового щомісячного бонусу з eWallet-Optimizer.comSecurity Token PayPal Security Key Skrill Security Token

(Більш не підтримується)
+ Двоетапна аутентифікація Skrill - безкоштовно для замовлення 29.95 USD безкоштовний додаток - час доставки відразу після завершення установки - термін служби батареї відсутня - гарантія повернення грошей у разі шахрайства та для клієнтів Skrill, що використовують двоетапну перевірку Посилання на Умови обслуговування Умови обслуговування PayPal Умови обслуговування Skrill

Неможливий переказ грошових коштів безпосередньо з рахунку Skrill на рахунок PayPal.

PayPal або Skrill - Про компанії

Skrill (Moneybookers) вдалося подвоїти нових користувачів і досягла більш ніж 35 мільйонів кліетов, а також загальної суми транзакцій користувачів до 55 мільярдів євро протягом останній 2 років. Порівнюючи з успіхами PayPal, а саме 128 мільйонів активних зареєстрованих користувачів і загальну суму угод в 110 мільярдів доларів за 2012 рік, Skrill (Moneybookers) здається не таким серйозним конкурентом. Але якщо брати до уваги інтенсивність росту обох компаній, то PayPal програє з 20%, в той час як Skrill (Moneybookers) виріс більш ніж 50% за останні роки.

Skrill (Moneybookers) була в змозі об'єднатися з найбільшими світовими компаніями, такими як Facebook, Skype і Ebay. Ebay придбала PayPal в 2002 році і отримує вигоду від своєї власної платіжної системи. Доходи PayPal представлені в 40% від доходів Ebay за 2012 рік, що наочно демонструє резонність покупки 10 років тому. Станом на 2015 рік, PayPal відділений від головної компанії Ebay.

Ймовірно, PayPal буде продовжувати рости зі швидкістю в 20% протягом наступних років. Що стосується менших зборів для персональних акаунтів і особливо для Мерчант, буде цікаво спостерігати як Skrill (Moneybookers) буде конкурувати з PayPal, маючи таку компанію як Ebay в якості підтримки. Націленість Skrill (Moneybookers) на ринок США і величезний ринок азартних ігор, може стати для Skrill (Moneybookers) вдалим способом, щоб обійти PayPal в найближчі 5-7 років. Точних даних про відхід PayPal з Ebay в даний час немає.

PayPal або Skrill - Висновок

Pro Paypal:

 • Найбільша платіжна система:

З придбанням eBay PayPal став найвідомішою і найбільшої електронною платіжною системою в мережі інтернет. Тому більшість Мерчант приймають вищі збори і пропонують PayPal в якості оплати, щоб залучити якомога більше клієнтів.

 • Безпека:

З отриманням офіційного статусу банку як Люксенбургского банку, PayPal є безпечною платіжною системою.

Pro Skrill:

 • Використання на сайтах азартних ігор онлайн:
  Більшість онлайнових азартних ігор не пропонують в якості оплати PayPal, в той час як Skrill (Moneybookers) №1 в цьому сегменті.
 • Комісійні збори:
  Навіть незважаючи на те, що в наведеній Вище таблиці порівняння, дані відносяться до використання особистих акаунтів, і у PayPal вони значно нижче, ніж при використанні бізнес-акаунтів, легко помітити величезну перевагу у Skrill (Moneybookers) перед PayPal, коли справа стосується комісійних зборів . Особливо це стосується зборів за зняття готівки та використання карт передоплати, вони значно нижче для клієнтів Skrill (Moneybookers), конкуренції тут бути не може.
 • VIP програми:
  PaypPal не пропонує для своїх клієнтів VIP програми, в той час як Skrill (Moneybookers) майже на 100% безкоштовна для використання, і є можливість легко отримати статус Skrill VIP.
 • Кеш-бек:
  Крім бонусних 15 $ за реєстрацію , Є ще безліч інших бонусів і кеш-беків, доступних для клієнтів eWallet-Optimizer. Разом з Skrill Loyalty Club і їх кеш-бек акціями, Skrill (Moneybookers) пропонує відмінну систему винагороди для своїх клієнтів. PayPal не пропонує будь-яких кеш-беків за вихідні транзакції зовсім.

У більшості людей є рахунок PayPal для невеликих перекладом або оплати покупок на eBay. Але коли Ви зустрічаєтеся з великим оборотам коштів, особливо для онлайн гравців і трейдерів - Skrill (Moneybookers) це найкращий вибір. Збори цих двох платіжних систем навіть не можуть порівнюватися.

Ми забезпечуємо нашою програмою eWallet-Optimizer тільки платіжні системи Skrill і NETELLER, тому що в наших інтересах надати клієнтам кращі умови і переваги використання. Якщо Ви хочете дізнатися більше про це, будь ласка відвідайте сторінку Skrill + eWallet-Optimizer Program або зв'яжіться з нами.

Новости