• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Віза нареченої і дружини до Великобританії в 2019 році: документи і оформлення

 1. Загальна інформація по подружнім візами
 2. Віза нареченої
 3. Віза дружини
 4. Які вимоги висувають до отримують візу дружини
 5. Документи, які потрібні для отримання візи
 6. Фінансове питання
 7. тонкощі оформлення


Ось і віддзвонили весільні дзвіночки, туманний Альбіон вабить не тільки Біг Беном, але й того, хто там чоловіком. Тепер перед молодими коштують не стільки проблеми вибору сукні та організації прийому, скільки зустрічі з представниками візових служб, які, звичайно, раді за сімейну пару, але правила перетину кордонів ще ніхто не відміняв. І все ж при дотриманні формальностей отримати заповітний документ під назвою «віза дружини» до Великобританії дуже навіть можливо. Ось і віддзвонили весільні дзвіночки, туманний Альбіон вабить не тільки Біг Беном, але й того, хто там чоловіком

Панорамний вид на міст через Темзу в Лондоні

Загальна інформація по подружнім візами

Отже, потрібно пам'ятати, що в країну, де завжди похмуро і туманно і говорять виключно про погоду, можна приїхати не тільки в якості дружини, але і в ролі нареченої якраз для укладення шлюбу - громадянського чи офіційного - це не так важливо.

за звичайної візі до Англії , Яка називається General Visitor, це зробити не можна, британці придумали спеціальний вид Marriage Visitor. Цікаво, що після укладення шлюбу залишатися в країні не можна довше терміну, прописаного в візі, а він обмежений шістьма місяцями. Оформляти документи доведеться досить довго, і, швидше за все, без допомоги професіоналів тут не обійтися.

Так виглядає віза дружини до Великобританії

Є одне прикре уточнення - за цією ж візою можна вийти заміж за підданого Королівства, тут потрібна віза нареченої до Великобританії. Тобто якщо пара хоче зіграти весілля де-небудь в Шотландії, щоб потім не тільки зберігати приємні спогади, а й передавати цю історію з покоління в покоління, а також хвалитися друзям вдалими фотографіями, і при цьому в їх плани не входить залишитися в Единбурзі на все життя - ця віза підійде ідеально.

Віза нареченої

Можливо, що всі приємні моменти весільного процесу та подальшого медового місяця ще попереду - день весілля призначений, і британський «принц» вже чекає свою даму серця на березі Темзи. А дама тим часом зайнята вельми і вельми непростим процесом оформлення візи нареченої в Англію. Fiance visa потрібна іноземок, які вирішили вийти заміж за громадянина Великобританії.
Можливо, що всі приємні моменти весільного процесу та подальшого медового місяця ще попереду - день весілля призначений, і британський «принц» вже чекає свою даму серця на березі Темзи
Згідно з усіма умовами, шлюб повинен бути укладений протягом 6 місяців з дня видачі візи - просто тому, що саме такий термін дії існує для цього типу дозволів.

Звичайно, іноді трапляються різні неприємні сюрпризи, через які весілля переноситься - англійці йдуть назустріч і продовжують візу, але тільки з поважних причин.

І наречений, і наречена повинні бути старше 18 років, працювати за такою візою нареченої, звичайно, не можна, а ось приймаюча сторона повинна підтвердити свою платоспроможність і представити документи про щорічні доходи, які становлять не менше 18,6 тисячі фунтів. В обов'язковому порядку нареченій потрібно знати мову хоча б на елементарному рівні (A1) і мати сертифікат здачі мовного тесту.

В обов'язковому порядку нареченій потрібно знати мову хоча б на елементарному рівні (A1) і мати сертифікат здачі мовного тесту

Зразок документів, що підтверджують здачу мовного тесту

Попрацювати доведеться над наступним пунктом - довести візовим офіцерам, що любов міцна, що вона триває вже досить-таки довго (не менше 2 років), що подружжя після весілля не розбіжаться як в морі кораблі - потрібно зібрати фотографії, різного роду підтвердження відносин, наприклад , броні авіаквитків - коли закохані їздили один до одного в гості, і т. д.

Крім того, має бути інтерв'ю з працівником візового центру, який може задати питання про відносини. Також потрібно переконати візовіков, що якщо і були якісь відносини до цих, що призвели до весілля, то тепер вони точно закінчені. Коли пара стане офіційно чоловіком і дружиною, назріває необхідність оформлення візи дружини - причому зробити це можна, не покидаючи Англії.

Віза дружини

Коли ейфорія від минулих подій стала потроху зникати, прийшов час подумати про оформлення візи вже в новому статусі дружини. Така віза називається Spouse / Partner. Подавати документи можна, як перебуваючи на території Сполученого Королівства, так і за місцем перебування в Росії. У першому випадку термін дії візи 2,5 року, у другому - на три місяці довше. Зрозуміло, розділяти подружжя ніхто не збирається, тому візу можна продовжити в подальшому ще на 30 місяців. Консульський збір складає в 2018 році 956 фунтів стерлінгів.

Володарям такої візи відкриті практично всі можливості, тепер можна знайти роботу в Великобританії , А через 5 років спільного життя і наявності її подальших перспектив (подружжя і далі збираються жити душа в душу), можна подавати документи на отримання британського громадянства .

Які вимоги висувають до отримують візу дружини

Вони такі:

 • Вік рівний або старше 18 років;
 • Зареєстрований в Великобританії шлюб;
 • Проживання одного з подружжя в Королівстві (громадянство, резидентство);
 • Намір жити разом, можливість забезпечити себе матеріально (листи-зобов'язання, виписки рахунків, трудові контракти - способи підтвердження варіюються);
 • Рівень мови не нижче Elementary (A1) (доведеться здати тест);
 • Фінансова спроможність чоловіка-спонсора.

Документи, які потрібні для отримання візи

 • Закордонний паспорт з порожньою сторінкою;
 • Попередні паспорта;
 • Дві стандартних кольорових фотографії;
 • Документовані факти, що підтверджують тривалість відносин (фото, листування);
 • Докази фінансового достатку:
 • Довідка з місця праці (потрібен бланк організації, про з / п від 35 тисяч рублів). Зразок російською мовою завантажити , англійською завантажити ;

  Приклад довідки з роботи англійською мовою для отримання візи до Великобританії

 • Довідка з банку про стан рахунку і наявності на ньому грошових коштів;
 • Документи, що підтверджують право володіння нерухомістю або транспортними засобами;
 • Сертифікат мовного тесту;
 • Результати обстеження на туберкульоз.

Останні два пункти є обов'язковими, без знання англійської кордон Великобританії перетнути проблематично, і навіть малоймовірно. Важливий момент: довідки повинні бути отримані в акредитованих закладах, їх список можна уточнити на сайті Посольства Великобританії в Росії. Подати потрібно як оригінал, так і копію документів.

Документи, які повинна надати в цьому ж пакеті приймаюча сторона:

На додаток до раніше перелічених документів працівники консульства можуть вимагати додаткові в залежності від обставин, наприклад, підтвердження від спонсора - члена сім'ї в Великобританії.

Фінансове питання

Окремо варто поговорити про те, яким достатком повинен володіти майбутній чоловік або вже нинішній чоловік. Якщо віза подається тільки для нареченої / дружини, то сума, якої повинен мати у своєму розпорядженні партнер, становить в 2019 році 18 600 фунтів стерлінгів. У тому випадку, коли є дитина, сума зростає до 22 400 фунтів стерлінгів річного доходу. Кожна наступна дитина, а точніше, його благополуччя повинно забезпечуватися додатковими 2 400 фунтів стерлінгів на рік.

Діти повинні бути неповнолітніми, їх потрібно згадати в заяві, але на кожного з них потрібно заповнювати окрему анкету. Виняток становлять люди з обмеженими можливостями, які можуть не декларувати свою фінансову самостійність.

Так виглядають англійські гроші фунти стерлінгів

При цьому їм пропонується реально оцінювати свої сили, розуміючи, зможуть вони забезпечити себе і своїх близьких чи ні.

тонкощі оформлення

Ні в якому разі не можна брехати, надавати невірну інформацію про тривалість відносин - це може бути чревате при наступному зверненні за візою. Проілюструвати це можна умовним прикладом: дівчина отримувала візу до Великобританії, перебуваючи у відносинах з хлопцем, які проживають в Лондоні, але пункт анкети, в якому ставиться питання про знайомих в Великобританії, залишила незаповненим. Коли вона буде подавати документи на візу нареченої, вона не зможе довести факт того, що стосунки тривають довго, а відповідно шанси отримати штамп у паспорті (і про шлюб, і про перетин кордону) стрімко зменшуються.

Про серйозне ставлення британців до віз для наречених і дружин говорить і термін розгляду, який може розтягуватися до трьох місяців, в окремих випадках дівчат запрошують в Посольство для проходження інтерв'ю.

Посольство Великобританії в Москві

Недотримання правил візового режиму загрожує не тільки депортацією, а й подальшою забороною відвідування країни на термін до десяти років. Ця ситуація не виникне, якщо дотриматися всіх формальностей, які укладають лише в ретельному зборі документів і акуратною подачі інформації в візові центри, а також в своєчасному продовження дозволу на перебування.

Отримати візу такого типу не дуже складно, за умови, що є достатня грошове забезпечення і, звичайно ж, щирий намір бути разом - тоді ніякі кордони між державами не зможуть розділити люблячих людей.

Новости