• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Ремонт як джерело натхнення

«Кухня для мене - це особливе місце, де живе душа будинку. Мені завжди подобається проводити тут час: готувати для сім'ї, базікати з друзями по душам за чашкою кави, усамітнюватися з книжкою. Але в останні місяці колишня радість зникла, і стало болісно чогось не вистачати. Окинувши поглядом улюблену кухню, я раптом зрозуміла, що вона жадає кардинальних змін.

Всього пару тижнів прозорих натяків, що переходять в вмовляння, і чоловік теж повірив, що ремонт необхідний. Зізнатися, я завжди мріяла про кухню в стилі прованс. Хіба могла я упустити такий шанс втілити задум у життя? Разом з подругою-дизайнером ми придумали інтер'єр моєї мрії. Вона навіть допомагала підібрати необхідні матеріали для оздоблення. Оздоблення, до речі, стала найтяжчим випробуванням. Чоловік розсудливо виїхав на кілька днів у відрядження, діти перебралися до родичів. Так що всі ремонтні тяготи я стоїчно переживала одна. Зате коли стеля сяяв білизною, на стінах красувалися фактурні шпалери з квітковим візерунком, а на підлозі - покриття кольору шоколаду, я видихнула з полегшенням. Установка фартуха з імітацією під камінь і балок з темного дерева під стелею здалася такою дрібницею.

До цього моменту я вже пригледіла відмінний кухонний гарнітур і обідній стіл зі стільцями. Справа залишалася за "малим" - побутовою технікою. Спочатку я вирішила, що візьму класичну плиту, але швидко зрозуміла, що це зовсім не те. Стала методично і абсолютно без толку борознити різні сайти в пошуках підходящої моделі. І коли я зовсім зневірилася, несподівано натрапила на лінійку побутової техніки Candy by Julia Vysotskaya . Відразу стало ясно - ось саме те, що мені потрібно.

Відразу стало ясно - ось саме те, що мені потрібно

Модель духовки R929 / 6BA JV просто створена для кухні моєї мрії! Виявилося, що колір білий антик на тлі гарнітура молочного кольору виглядає приголомшливо. Регулятори температури і ручка на дверцятах духовки стилізовані під старовину. Укупі з таймером в вигляді ретро-годинок це створює незвичайне відчуття того самого благородного Провансу. Дивно, як часом, по суті, дрібниці стають гармонійним штрихом і перетворюють всю картину цілком. Шикарну варильну поверхню CPG64SGBA JV я знайшла в цій же лінійці. Той же витончений відтінок білого і зістарені перемикачі, немов зі справжньої міді, з потертостями, вирішили наперед мій вибір. Треба сказати, моя вбудована плита чудово вписалася в інтер'єр.

Треба сказати, моя вбудована плита чудово вписалася в інтер'єр

Між іншим, колекція побутової техніки, Candy by Julia Vysotskaya - в своєму роді творіння унікальне. Його дизайн придумали разом наша Юлія Висоцька та сім'я Фумагаллі, власники компанії Candy. Такі авторські речі, на мій погляд, особливо цінні тим, що в них вкладена душа. Та й сама техніка з точки зору характеристик і набору опцій просто чудова. У моєму житті було пристойно плит і духовок, але так комфортно, легко і приємно мені ще не готувалося ніколи.

У моєму житті було пристойно плит і духовок, але так комфортно, легко і приємно мені ще не готувалося ніколи

Після того як кухня моєї мрії постала у всій красі, всі домашні ахнули від подиву. Навіть чоловік, якому завжди є що сказати, втратив дар мови. До речі, відчуття радості до мене теж повернулося, а разом з ним - кулінарне натхнення. І все це багато в чому завдяки Candy ».

Хіба могла я упустити такий шанс втілити задум у життя?
Новости