• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

рік Бика

 1. Загальна характеристика знака року Бика
 2. Металевий Бик 1901, 1961 років.
 3. Водяний Бик 1913 1973 років.
 4. Дерев'яний Бик 1925, 1985
 5. Вогняний Бик 1937 р
 6. Земляний Бик 1949 р
 7. Рік Бика - переваги і недоліки
 8. Негативні сторони особистості Бика
 9. Кар'єра і гроші знака Бика
 10. Життєві періоди Бика

Роки народження людини за знаком Бика: 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997. 2009

Бик асоціюється з силою, завзятістю, надійністю, чесністю, мужністю, рішучістю, працьовитістю, спокоєм і консерватизмом. Негативними сторонами є впертість і нетерплячість.

Загальна характеристика знака року Бика

Загальна характеристика знака року Бика

Людей, що народилися в рік Бика, вважають джерелом усіляких чеснот. Вони працьовиті, точні, систематично, врівноважені. У суспільстві виявляють себе як вірні, самовіддані, надійні друзі.

Уміють володіти даром слова, красномовні. Але, звичайно бувають і винятки. І серед представників цього знака зустрічаються і рохля з вельми незавидною набором негативних рис - вперті, мстиві, консервативні.

Взагалі-то можна виділити два типи Биков: один - вельми товариська, інший - більш замкнутий. Перший завжди щедрий і екстравагантний, він душа всіх компаній і вечірок. Йому завжди і всюди раді, всюди його чекають і вітають. У всіх будинках, в суспільстві у нього багато близьких друзів, приятелів, шанувальників.

Другий тип часто сприймають як людину з комплексом неповноцінності, хоча насправді це не так. Його дивина проявляється в тому, що він часто «йде в себе», медитує, замислюється або філософствує над основними проблемами нашого життя, нашого буття.

Бик - сильна особистість. Які б життєві труднощі не зустрічалися на його шляху, їм його не зломили. Він ніколи і нічого не пускає на самоплив і детально продумує кожен свій крок. На подарунки долі Бик не розраховує, і всього домагається власним свою вроду, чесної, вміло організованою роботою, яка збагачує не тільки кишеню, а й голову. І якщо вже Бик поставить перед собою якусь мету, знайте, він, або доб'ється її, або ляже кістьми на шляху до її досягнення. Звичайно, як і всі люди, він може відчувати почуття втоми і розгубленості. Але від природи цей тип людей набагато витривалішими і терплячі. Тому, труднощі тільки загартовують його характер. Все це робить його хорошим працівником, здатним до відповідального, терплячому праці. А з часом його фантастичне завзятість і працездатність приводять його до посади керівника. До своєї життєвої мети Бики йдуть усвідомлено, послідовно, цілеспрямовано, не боячись ніяких перешкод, перепон, перешкод. При цьому, рухаються, як правило, досить прямолінійно, не користуючись обхідними маневрами, обхідними шляхами, об'їздами. Їх підйом по кар'єрних сходах досить крутий, але сходження не припиняється - адже це Бик. Він добре знає, що ніщо не дається даром, успіх, задоволення душі дає тільки праця, праця з повною віддачею.

Як начальники і керівники Бики просто чудові, особливо - якщо всі їхні накази, вказівки виконуються беззаперечно без опору, протиріч. Але горе тим підлеглим, які вступають з ними в полеміку, в них сумніваються, бо вони швидко відчують важку руку начальника-Бика. Будь-яка справа проти них - справа безнадійна, безперспективна.

Люди, народжені в рік Бика, дуже часто виглядають старше своїх однолітків через свою схильність до розважливості і самостійності. Бик, як правило, має хороший авторитет і його слова дуже значимі для оточуючих людей. А по - іншому, і бути не може. Амбіційний Бик не згоден на другорядні ролі, і ніколи ні під кого підлаштовуватися не буде. Для нього простіше покинути дане суспільство.

Бик досить консервативний товариш. Він насилу йде по незвіданому шляху і не схвалює ніякі нововведення. Йому до душі не одномоментні віяння сьогоднішнього дня, а все міцне і сьогодення, що тільки може дати йому життя, будь то природа, сім'я, добротні речі, достаток у домі або відносини з друзями. Зате, всі справи, за які береться Бик, він доводить до кінця і робить грунтовно і добре.

Дізнатися людини, народженої в рік Бика дуже просто: він зважує кожне своє слово, його рух неквапливі і точні, не любить невідомості. Як правило, у нього багато друзів. Навколишні люди відчувають його могутню силу і тягнуться до нього. Він не прихильник гучних компаній, а й від самотності не страждає. У нього чіпкий, практичний розум, вміє підтримати будь-які теми розмови і може без особливих зусиль завоювати довіру співрозмовника. Але, не солодко доведеться тому, хто його образить. У люті Бик по-справжньому страшний і здатний змести все на своєму шляху. З недоброзичливцями або конкурентами у Бика розмова коротка: або боротьба до останнього подиху, або повне нехтування. Яскравий приклад - Наполеон Бонапарт - найзнаменитіший з народжених в рік Бика.

У любові Бик, як і в житті, - перш за все, практик. Він ніколи не будує замків з піску, що не витає в хмарах, а методично і наполегливо домагається поставленої мети, не дивлячись на перешкоди. Романтизм йому також чужий. Він не розуміє мильних опер і ліричного настрою. З людиною протилежної статі він не любить ходити коло та навколо, вести складні ігри або створювати романтичний антураж. Все це однаково незрозуміло і чуже його прямолінійною натурі. Своєму обранцеві він пропонує «всього лише» надійність і вірність до кінця своїх днів, а не якісь зітхання при місяці на лавці. Також буває, що другій половині складно зрозуміти Бика. Можливо це тому, що свої сили і почуття вони віддають не тільки подружжю, скільки сім'ї, своїх батьківських обов'язків. Вони досить вимогливі до дітей, але оточують їх, такою любов'ю і ніжністю, які зустрічаються рідко.

Бики цінують жіночу красу, жіночу красу. Також до плотських задоволень можна ще додати теплий, затишний домашній вогнище і дружну, багатодітну сім'ю.

Сильний і завзятий, відданий роботі і сім'ї, Бик розуміє толк в справжніх цінностях життя. Неквапливо, не відволікаючись на дрібниці, він йде вперед і не збирається зупинятися до тих пір, поки не досягне мети.

Людям, народженим в рік Бика, варто уникати професій, пов'язаних з торгівлею і суспільними відносинами, так як він погано сходиться з людьми. Також, їм не варто вибирати професію, яка змусить їх подорожувати, бо у відрядженнях Бики втрачають рівновагу і здоров'я. Найбільших успіхів Бк зможе досягти в сільському господарстві. Люблячи природу і тварин, Бики міцно прив'язані до матінки-землі, займаються землеробством і садівництвом, городництвом або тваринництвом, у всіх справах застосовуючи свій селянський досвід, навички.

Крім сільського господарства Бики люблять світ мистецтв, спорт і фізкультуру. Багато своє покликання знайшли в музиці і співі, малюванні та скульптурі. У спорті - це футбол і регбі, важка атлетика, біг на далекі дистанції. Багато з Буйволів займаються маклерством на біржах, біржовими спекуляціями. Але для всіх найкращим відпочинком служать заняття в саду і городі.

Рік Бика відповідає знаку Зодіаку Тельцю в західній класичної астрології.

Металевий Бик 1901, 1961 років.

Люди, народжені в рік Металевого Бика, впевнені в собі і володіють залізною волею. Їх також відрізняє прямолінійність і відвертість. Вони мають свою тверду думку, і не бояться її висловлювати. Із завидною завзятістю і рішучістю добиваються поставлених цілей, правда, при цьому, можуть забути про думках і почуттях оточуючих. Друзів у даного Бика трохи, але вони відрізняються вірністю. Він завжди чесний, відвертий і ніколи не обіцяє більше, ніж може запропонувати.

Водяний Бик 1913 1973 років.

Люди, народжені в рік Водяного Бика, більш далекоглядні, ніж інші Бики. У них чіпкий, хваткий розум, прекрасно розвинені організаторські якості. Роботу виконують швидко і не бояться розповідати про свої плани і наміри інших людей. Велику частину часу люблять присвячувати громадській діяльності, вміють ладнати як з дітьми, так і з дорослими. Надзвичайно доброзичливі і впевнені в собі, легко добиваються поставлених цілей.

Дерев'яний Бик 1925, 1985

Люди, народжені в рік Дерев'яного Бика, дуже швидко завойовують авторитет і займають лідируюче положення в суспільстві. Вони впевнені в собі і прямолінійні, мають виняткову силу волі. Ніколи не ходять навкруги, а сміливо висловлюють свою думку. Представникам цього знака варто повчитися дипломатії і упокорення своїх поривів. Сім'я відіграє для них першочергову роль, вони дуже віддані й турботливі по відношенню до близьких.

Вогняний Бик 1937 р

Люди, які народжені в рік Вогненного Бика, дуже вірні й віддані родині. Друзів у них небагато, але зате, вони справжні. Вогняний Бик - особистість сильна і напориста. Це працьовитий і знає працівник. Часто займає лідируюче положення і домагається високого становища і матеріального благополуччя. До недоліків можна віднести те, що дотримується тільки своєї думки і легко втрачає терпіння, якщо що - що йде не так, як він хотів би. Думка оточуючих до уваги не бере.

Земляний Бик 1949 р

Люди, народжені в рік земляного Бика, мають спокійний і врівноважений характер. Друзі та близькі поважають їх за чесність і прямоту. Щоб досягти мети, Земляні Бики готові працювати цілодобово, але при цьому вони реалістичні і тверезо оцінюють свої можливості. Мають авторитетну думку, яке завжди береться до уваги.

Рік Бика - переваги і недоліки

Позитивні сторони особистості Бика

Бик - хороший керівник. Найчастіше виглядає замкнутим, але при необхідності, він може бути красномовний. Бик не терпить нововведень, які турбують його спокій. Одягається він консервативно, і без будь-якої фантазії. Він розумний і грунтовний. Може стати хорошим хірургом, але особливі здібності у нього до сільського господарства. Чого слід уникати, так це торгівлі. Знаходити спільну мову з людьми для нього важкувато. Подорожі та часті відрядження підривають його здоров'я і впевненість у своїх силах.

Негативні сторони особистості Бика

У Биков стільки внутрішньої сили, що здається, вони зможуть прожити і на безлюдному острові. Але, егоїстичне пристрасть до отримання прибутку, підриває їх здоров'я. Також до негативних якостей можна віднести інертність і повільність.

Бики зовні здаються спокійними, але, насправді, вони мають дуже запальним характером. Гнів їх буває жахливий. Тому, якщо ви спілкуєтеся з Биком, що не упрямьтесь - це може бути небезпечно. Він ненавидить невдачі в своїх справах. З тими, хто заважає йому, він нещадний, і його ніщо не зупиняє.

Кар'єра і гроші знака Бика

Люди, народжені в рік Бика, як правило, повільно, але вірно просуваються вгору по кар'єрних сходах. Кар'єра для них не самоціль, і їм не подобаються закулісні ігри, інтриги і всілякі хитрощі, завдяки яким інші досягають висот. Але, Бики мають упевненістю в собі, мають недоторканний авторитет, і працелюбні. Завдяки цим якостям, вони і добиваються тих цілей, які ставлять.

Люди, народжені в рік Бика, цінують комфорт. Їм не потрібна дорогі меблі, але потрібно, щоб вона була комфортна і практична. Тому, в їх програму - мінімум, входить затишний будинок, добротні меблі і надійний автомобіль.

Бик не витрачає гроші на дрібниці. Він не буде дарувати своїй коханій кожен день квіти, і водити по дорогих ресторанах, зате, він купить їй більш практичний і потрібний подарунок.

Життєві періоди Бика

Люди, народжені в рік Бика, дуже рано стають самостійними. Вже з дитинства видно їх твердість характеру і наполегливість. У дитячі роки вони мирні, спокійні, навіть дуже милі, поки їх не чіпають, чи не муштрують. Дитинство і юність у Бика проходять без особливих історій. У школі вони більше проявляють інтерес до практичних питань, цінують світ мистецтва, особливо музику і спів, не упускають можливості сходити на виставку або в концертний зал.

Труднощі Бика можуть підстерігати в шлюбі, якщо йому дістанеться супутник або супутниця, не так цінують сім'ю, як він. Можливі романи на стороні.

Старість у Биков, найчастіше, буває спокійною. З усіма труднощами, які зустрічаються, вони легко справляються.

Бик, народжений взимку, в цілому більш щасливий, ніж бик, народжений влітку. Йому менше доводиться працювати.

Камені: топаз, сапфір, рубін, діамант, тигрове око, аквамарин.

Рослини: анемона, запашний горошок, фіалка, волошка.

Найкращий час доби: з 1 до 3 години ранку.

Пора року: весна.

Кольори: жовтий, синій.

Новости