• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

рік бика - Найцікавіше в блогах


Наталья_Сергеевна П'ятниця, 02 Января 2015 р 11:15 ( посилання )


Серію "китайський гороскоп" не закінчила повністю: немає бажання в'язати змію)))Але всі інші представники тут:1. Козочкаінші ЖІСМІН Субота, 28 Июня 2014 р 14:04 ( посилання )

початок http://www.liveinternet.ru/users/5631174/rubric/5240952/
Бик Кармический гороскоп
БИК-РИБИ - з вами треба тримати вухо гостро. У вас крутий норов, ви буваєте неймовірно агресивні. Часто ви проявляєте злобу, іноді без причини. Ваша карма дуже важка. Ви "потрудилися" в кожному своєму втіленні, щоб обтяжити її боргами і поганими вчинками. Тепер вам навряд чи вдасться позбутися від усього, що накопичувався століттями, за одне життя. Вам лише можна порадити намагатися бути стриманішим, щоб не додавати проблем собі в наступному втіленні.
БИК-БЛИЗНЮКИ - ви несерйозні, але як все бики дуже витривалі. Вам постійно здається, що ваше життя - це тільки чернетка, а начисто ви будете писати потім. Вам потрібно зрозуміти, що начисто написати часу не буде. Все, що ви робите, треба робити добре і підходити до всього серйозно. Кармічно вам визначено бути трудівником. Хоча ви і не сприймаєте життя всерйоз, але вона-то відноситься до вас з усією жорсткістю.
Читати далі >>>

buzulee Вівторок, 06 Ноября 2012 р 5:45 ( посилання )


Дванадцятирічний календар грунтується на проходженні знаків Зодіаку Юпітером. Найбільшого поширення він отримав в Азії і на Сході. Тварини, що управляють роками, вказують на те, якою буде людина в соціумі, серед інших людей. Відповідно, прогноз в даній системі в більшій мірі характеризує зовнішні обставини, з якими вам доведеться зіткнутися, підкоритися їм, протистояти або ж взаємодіяти.
Також не забувайте про те, що юпітеріанскую рік починається ні 1 січня, а в перший молодик, що припадає на зодіакальний знак Водолія. Т. е. Козероги і частина Водоліїв завжди відносяться до народженим в попередній рік. Рік Чорної Змії починається 10 лютого 2013 року.
Народжених в рік Щура (Миші) (1948, 1960, 1972, 1984, 1996) очікує спокійний час. Якщо хочете визначеності - ви її отримаєте. Правда, не забувайте, що "багато знань дають багато скорботи". А значить, якщо ви будете вірити тому, що бачите, займатися тільки тим, що вас стосується безпосередньо, - вас все влаштує. Від вас щось приховують? Відверніться і викресліть це зі свого життя. Повірте, вам вистачить того, що саме припливе до вас в руки. Так, рік не підходить для індивідуальних починань, для серйозних рішень і перемог. Але, повірте, ваше терпіння, вміння чекати обов'язково будуть винагороджені. Ви можете розраховувати на зростання добробуту. Але це буде не виграш, а щось планове і очікуване. Не прагніть до великих прибутків - всіх грошей не заробиш, не кажучи вже про те, що це може залучити недоброзичливців. А навіщо вони вам?
Для народжених в рік Бика (Буйвола) (1949, 1961 1973 1985, 1997) до подій нинішнього року потрібно підходити з розумом. Пам'ятайте, як в школі? "Спочатку вивчи правило, а потім вирішуй завдання". Так і тут: спочатку з'ясуйте: до чого може привести ваше дію в теорії? Які викликати наслідки при різних варіантах подій? Можливо, що, все це проаналізувавши, вам вже і діяти не знадобиться. А значить, витрачати сили і засоби. В цілому рік буде неспішним, в якісь моменти навіть застійним. А значить, не знадобляться ні швидкість реакції, ні вміння діяти в критичних ситуаціях. Більш того, йти на ризик свідомо невигідно - програєте. Так що стримайте амбіції і задовольняйтеся тим, що є. Разом з тим ви зможете будувати перспективні плани (поки тільки на майбутнє) і ставити цілі, співмірні своїми можливостями і обставинам. А ще демонструвати свій інтелект.
Якщо ви народилися в рік Тигра (Гепарда) (1950, 1962, 1974, 1986, 1998), вас чекає дуже активний рік. Вам є від чого відштовхуватися, є що використовувати, ви накопичили необхідні знання, вміння. І ось тепер їх потрібно застосовувати. Це виявиться не так просто, як ви думали спочатку. Дещо доведеться освоїти додатково: радитися, вчитися. Але можливостей утворюється так багато, що впоратися з усіма, все спробувати і охопити буде просто неможливо. Які можуть бути варіанти? Наприклад, ви до останнього станете кидатися, щоб вибрати те, що краще, - в цьому випадку, ви можете ніде не встигнути, втратити те «місце», що було вам запропоновано. Тому для вас краще робити вибір, і швидше, не вагаючись. Щоб встигнути освоїтися, окопатися, і щоб ніхто не зміг вас "виштовхнути" або применшити вашу роль, заслуги.
Тих, хто народився в рік Кота (Кролика) (1951, 1963 1975, 1987, 1999), очікує рік змінного успіху. Десь пощастить, десь немає. Тому ваша задача - чуйно реагувати на те, що відбувається. Якщо ви бачите, що все виходить, - прискорюйтеся, стаєте діяльніше. Якщо настає період гальмування - зумійте зупинитися раніше, але з таким розрахунком, щоб і через якийсь час стартувати з того самого місця, щоб нічого не втратити. Цього року вам доведеться багато чому навчитися, освоїти те, з чим ви раніше якщо і були знайомі, то тільки з чуток. Швидше за все навчання буде проходити на практиці, і ви станете вивчати тільки те, що вам дійсно потрібно. Використовуючи не тільки свої минулі помилки, але і чужі. Т. е. Ваше першочергове завдання - бути поінформованими. Ресурсів для того, щоб реалізувати свої плани, буде достатньо.
Основною перешкодою для тих, хто народився в рік Дракона (1952, 1964, 1976, 1988, 2000), виявиться невідповідність їх цілей життєвих реалій. Ви хочете занадто багато чого, ви робите надто високі ставки, при цьому у вас немає ніяких гарантій. Але хіба так поступати розумно? В цьому році не передбачається значущих і гучних подій, скільки б сил і засобів ви не вклали. Врахуйте, дати більше того, що у вас було на початок року, навряд чи вийде. Може, слід бути економніше і думати про майбутнє? Для вас краще рухатися до поставленої задачі поступово, закріплюючи кожне проміжне досягнення. Не розраховуйте на підтримку і сприяння. Швидше, в цьому році можуть зіпсуватися відносини з тими, з ким ви раніше ладили. Так що оптимальним варіантом буде деяке віддалення, дотримання дистанції і субординації.
Якщо ви народилися в рік Змії (1953, 1965, 1977, 1989, 2001), крім як на себе і на свої сили розраховувати буде не на кого. Ні, поруч з вами залишаться близькі, колеги, друзі. Але приймати справді важливі рішення доведеться на самоті. І в разі помилки питати теж доведеться виключно з себе, звинувачувати буде нікого. Цього року вам буде важливо якось відзначитися, щось створити, залишити після себе слід. І, що найголовніше, отримати оцінку з боку: захоплення, заздрість, але ніяк не байдужість. Якщо відчуваєте незатребуваність, якщо бачите, що у вас немає конкурентів, значить, варто переглянути свої цілі: схоже, вони нікому не цікаві. Або застаріли, або занадто складні, або безглузді (а вам цікаві тільки самі процеси досягнення). У вас немає обмежень за часом, це означає, що ви можете почати в будь-який момент.
Для народжених в рік Коня (1954, 1966, 1978, 1990, 2002) наступаючий рік виключно вдалий. Йде закладка подій, які в майбутньому зіграють вирішальну роль у вашому житті, і вже зараз ви можете впливати на них. Причому так, як вам це зручно: непомітно або показово, потихеньку або відразу. Перед вами відкриваються райдужні перспективи, і користуватися ними потрібно прямо зараз, не відкладаючи (хто знає, може, через пару місяців ви передумаєте і закинути, відмовитеся, але зате зараз спробуєте, складете свою думку). Ви можете розраховувати на кар'єрне зростання, на зміцнення свого соціального стану та популярність. Причому не тому, що іншої альтернативи немає, а тому, що ви дійсно краще і цікавіше, ніж інші. Будьте готові до того, що з вами продовжать конкурувати, а значить, не варто послаблювати оборону або знижувати оберти.
Ті, хто народився в рік Кози (Вівці) (1955, 1967, 1979, 1991, 2003), в цьому році виявляться на своєму місці. Або ж продовжать на ньому перебувати. Ви можете розраховувати на заслужені нагороди, але ось те, що ви не заробили, так і залишиться попереду або в стороні (в залежності від «вічності» або сиюминутности мети). Незважаючи на те що в цьому році ви зіткнетеся з кардинальними змінами, вони все одно будуть очікуваними і передбачуваними. Так що при бажанні ви встигнете підготуватися до чого завгодно. Звичайно, знаючи вашу творчу натуру, ви залишите все на останній момент. Але все ж важливо, що така можливість у вас була, є і буде. Події року виявляться суперечливими, тому його не можна оцінити однозначно - сприятливий чи ні. Швидше, якийсь інший. Позитивний момент: ваші бажання адекватні і реалістичні, а значить, у вас відмінні шанси здійснити їх.
Якщо ви народилися в рік Мавпи (1956, 1968, 1980, 1992, 2004), то вам доведеться період особистих завоювань. Просто так вам нічого не дадуть, але от якщо ви з'явитеся і візьмете те, що вам, на вашу думку, належить, то ніхто навіть не стане заперечувати (по крайней мере, довго) - настільки ви будете переконливі. Рік очікується активний, насичений подіями, в які ви будете постійно залучатися. Ризикніть! Навіть якщо на цей раз нічого не вигорить, то, що ви придбаєте, обов'язково стане в нагоді, причому не один раз. Ну а якщо вийде - вам буде чим пишатися, не сумнівайтеся! До того ж цю авантюру ви якраз можете собі дозволити. Навіть якщо ви не працюєте, в цьому році з'явиться реальний шанс влаштуватися. Більш того, ваше становище, репутація і авторитет стануть рости і зміцнюватися з кожним днем. В цьому плані ви отримаєте навіть більше, ніж зможете "осягнути".
Ті, хто народився в рік Півня (1957, 1969, 1981, 1993, 2005), в цьому році повинні зосередитися на "напрацювання на майбутнє". Для того щоб реалізувати бажане зараз, у вас не вистачить ні сил, ні коштів, ні розуміння. А ось щоб визначитися з тим, що б ви хотіли отримати в результаті, яким способом це зробити, може бути, щось спробувати в якомусь тимчасовому варіанті - можливостей буде, хоч відбавляй. Якщо помилитеся - не біда, завжди можна повернутися, виправити або спробувати знову. Мінус року саме в цьому: він занадто повільний, а ви до цього звикаєте, т. Е. Ваша власна швидкість падає, ви перестаєте бути готові до того, що потрібно встигнути, відповідати не взагалі, а своєчасно. Незважаючи на те, що свої амбіції доведеться стримати, ви цілком можете зайняти досить авторитетне місце: з вами будуть рахуватися, радитися, виділяти серед інших рівних.
Якщо ви народилися в рік Собаки (1958, 1970, 1982, 1994, 2006), то в цьому році вам не потрібно мудрувати. За великим рахунком ви не можете чинити вирішальний вплив на власне життя. В основному вирішують за вас: обставини, начальники, люди, у яких більше прав (або ті, яким ви ці права надали). Чи не ви вибираєте - вас вибирають. Ви, звичайно, можете про людське око заперечити. В крайньому випадку - щось скорегувати, згладити, умовити, але не суттєво. Цілі, які ви будете ставити перед собою в цьому році, насправді нереальні. У вас не вистачить часу, бажання і зосередженості. Зараз ви більше попливете за течією. Виняток - кризові ситуації. Тут ви можете зібратися, швидко відреагувати, включитися, навіть вирішити проблему. За умови, що це не займе багато часу. Але якщо до цього доведеться готуватися, швидше за все, віддасте перевагу "зійти з дистанції".
Для народжених в рік Свині (Кабана) (1959, 1971, 1983, 1995, 2007) настає виключно вдалий час. Якщо охарактеризувати його одним словом - це прибуток. Причому у всіх сенсах. Ви починаєте більше заробляти і стаєте вільніше, більш незалежним. У вас збільшується коло спілкування і возрастаетзначімость в соціумі. Ви отримуєте посаду або якийсь її аналог, що відбивається на вашій впевненості в собі. Навіть особисте життя влаштовується, якщо раніше з цим були якісь складності. Причому це може статися навіть незалежно від вас, без особливих зусиль. Головне - не відштовхувати простягнуту руку. Що потрібно від вас? Чи не байдикувати, не чекати, а робити перші кроки (не так важливо, в якому напрямку). Адже тільки так ви можете привернути до себе увагу і "висунути свою кандидатуру" для участі в "розіграші призів".

Кітайская_Медіціна Середа, 18 Июля 2012 р 7:53 ( посилання )
Терплячий і мовчазний, стриманий і повільний, непомітний і урівноважений, точний і методичний, Бик приховує оригінальний розум під кілька сільською зовнішністю. У нього дар викликати людей на відвертість, це один з основних козирів його успіху. Він споглядач. Може бути, саме тому він любить самотність.БИК може стати сектантом аж до фанатизму. Він часто буває шовіністом, іноді ханжею. Тому його часто критикують. Незважаючи на свою спокійну зовнішність, це холерик. Стриманий, і в той же час одержимий. Хоча гнів його проявляється рідко, але від цього він ще більше жахливий. Переважно не чинити йому опору, він може бути небезпечний. Незважаючи на незворушний вигляд, він упертий і не терпить провалу початого справи. Нещастя тому, хто опиниться на його шляху. Це начальник, керівник. Зазвичай замкнутий, але йому трапляється бути і красномовним, коли це вкрай необхідно.БИК ненавидить нововведення, які можуть похитнути його спокійний стан. Він з тих, хто висміював Пікассо, новий джаз, міні-спідниці і довге волосся, і не допустить, щоб це було прийнято ким-небудь з членів його сім'ї або близьких. Він дуже владний. Це прихильник умовностей і традицій.На жінку цього знака можна розраховувати в житті, якщо вона зможе спекти оладки і одягнутися відповідно до обставин. Але не слід чекати сміливості або фантазії в її одязі і в житті.БИК - дійсний роботяга, який принесе добробут своєї сім'ї. Його присутність в будинку благотворно вже в силу того, що він, як правило, має власну справу або працює для нього. Йому підходить вільна професія. Він спритний і в фізичному і в інтелектуальному плані, може бути хорошим керівником. Особливо обдарований в галузі сільського господарства.В комерції і суспільних відносинах орієнтується погано, вони важкі для нього. Переважно для нього не вибирати професію, пов'язану з поїздками, подорожами. Він втрачає в них свою рівновагу і здоров'я.Жінка - БИК - домувальниця, дуже піклується про своє вогнищі. Чудова і уважна господиня, вона часто веде "сімейний корабель".На жаль, БИК рідко буває зрозумілий оточуючими. Це впертий сектант. Однак він любить свою сім'ю і пишається своїми дітьми. Застосовує свою владу без будь-якого такту з тієї лише причини, що він глава Сім'ї, для якої здатний на будь-які жертви.На жаль, любов для нього лише люб'язна вільна жарт. Він може бути ніжним, відданим, чуттєвим, але ніколи не стане романтиком. Зневажає любовний флірт і проблеми пристрасті. Матеріалістичне ставлення до життя є для нього джерелом багатьох, в тому числі і подружніх, прикрощів.БИК не ревнуватиме свого чоловіка або дружину, але подружня вірність для нього - найперша прерогатива і основна перевага. Сам він завжди не змінює почуттю, але недостатньо оцінений за це. У його дитинстві і юності нічого особливого не станеться. У другій частині свого життя він зустріне труднощі, пов'язані з чоловіком або дружиною. Його супутник ризикує засумувати від байдужості і почне шукати романтику, яку не може знайти вдома. В цьому випадку БИК, якщо, завдяки своєму розуму не переборе себе, викличе антипатію і відновить навколишніх проти себе.Насправді це трудівник, сім'янин і не може зрозуміти різницю в поглядах, яка існує між ним і навколишніми. В останній третині свого життя у нього виникнуть великі труднощі, але якщо йому вдасться їх влаштувати, його старість буде спокійною.Для БИКА ідеальний шлюб з півня, котрий він дозволить блищати. Згода двох консерваторів буде чудовим. Все піде добре з щурами. Закохана в БИКА, вона буде йому вірна до самої смерті. ЗМІЯ, хоча вона часто невірна, буде досить розумна і, у всякому разі, не покине його. Як і ПАЦЮК, БИК буде зачарований мавпами. Щоб мати у неї успіх, йому знадобиться вся фантазія і уява. Обережніше йому слід бути і з козою: примхлива і вітряна, вона може викликати драму своєю мінливістю.Народна мудрість говорить, що Бик не може ні в якому разі жити разом з ТИГРОМ. Розпочнеться боротьба, яка скінчиться лише з відходом або зникненням ТИГРА. БИК, сильніший, буде тиснути на нього, поки не знищить. Мати - БИК не зможе ніколи знайти взаєморозуміння з дитиною - ТИГРОМ. Останньому слід залишити будинок.На закінчення відзначимо, що БИК, народжений взимку, більш щасливий: у нього буде менше роботи. Народжений влітку повинен буде старанно працювати весь рік.Задайте питання лікарю китайської медицини

semisvetik1974 Субота, 14 Января 2012 р 23:25 ( посилання )
Доброго часу доби, шановні мої знаки зодіаку.)) Сьогодні я розповім вам, що очікує людей, що народилися в рік Бика. Є такіе7 Швидше за все так. Тоді читайте, адже хто попереджений, той озброєний!Загальний гороскоп на 2012 рік - БикУявіть Собі, рік Чорного Дракона стані для Вас ключовими и поворотним моментом у жітті. Цікаво, правда!? Східний гороскоп стверджує, что именно в цею рік Бик получит максимум можливий для реализации свого потенціалу и продвижения в різніх Сфера діяльності. Гарна перспектива! Більш того, люди, що народилися в рік Бика, навіть зможуть виправити деякі помилки і прорахунки, які вони допустили раніше. Бик - сам по собі дуже сильний знак, так що йому немає необхідності брати в союзники «господаря» року, що наступив. І навіть якщо дружній цього знаку Дракон і буде створювати йому труднощі, то Бик цілком в змозі з ними впоратися.Робота і гроші: гороскоп на 2012 рік - БикЯкщо Бик хоче досягти успіху в професійній діяльності, то йому потрібно проявити гнучкість і оптимізм. Так як Бикові властиві наполегливість і бажання якомога швидше бачити результати своєї праці, то ці якості часто можуть псувати все досягнення. Саме так складуться справи на початку року і восени, коли у Бика виникне потреба підганяти самого себе. Влітку може виникнути відчуття безперспективності. Так як цей період можна назвати штилем в діловій сфері. Але цей штиль не слід брати до уваги.Якщо Ваша робота пов'язана з численними контактами з різними людьми, то грошова удача це не про Вас! А все тому що повелитель 2012 року Дракон зажадає від усіх великий комунікабельності, а для Бика це найслабше місце.


Читаємо гороскоп далі ІРІНКА77 Четвер, 18 Ноября 2010 р 9:32 ( ПОСИЛАННЯ ) liveinternet.ru/users/kalen...t91626694/ Майстер клас корови Бонька. Корівка зростанням 33 см Для виготовлення Боні знадобиться 100гр пряжі, кулька 23 см в обхваті для голови (порада: я використовую ялинкові не б'є кульки) Вся іграшка пов'язана петлями стовпчик з нікідом. Тулуб: 4 петлі зі ...
Від вас щось приховують?
А навіщо вони вам?
Пам'ятайте, як в школі?
Так і тут: спочатку з'ясуйте: до чого може привести ваше дію в теорії?
Які викликати наслідки при різних варіантах подій?
Які можуть бути варіанти?
Але хіба так поступати розумно?
Може, слід бути економніше і думати про майбутнє?
Що потрібно від вас?
Новости