• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Дмитро Биков запропонував нову національну ідею

Фото: facebook.com/BykovDmitriyLvovich

Письменник, журналіст, педагог Дмитро Биков запропонував членам Ради Федерації нову національну ідею. Ініціативу він озвучив на засіданні Комітету з федеративного устрою у вівторок.

«« Милий, ми тобі раді, у нас зайвих немає! », - саме це потрібно вселяти нашим школярам сьогодні. Якщо хочете, це може стати новою національною ідеєю, а інакше ми не просто втратимо нинішнє гідне підростаюче покоління, а й втратимо наступних », - сказав Биков.

Він вважає, що в школярах потрібно виховувати емпатію, милосердя, треба підвищувати самооцінку дітей, а давати їм списки для прочитання, або вимагати вирішувати завдання, які в майбутньому їм не знадобляться - помилка.

«Якщо від дитини тільки вимагати, то результату не буде. Учитель зобов'язаний мотивувати, робити так, щоб було цікаво і ново. Цікавий їм Facebook? Так треба зробити життя цікавішим соцмережі », - підкреслює письменник.

За слова Бикова, сам він під час викладання ніколи не дає для прочитання обов'язковий список літератури, а робить навпаки - пропонує свій список, який називає забороненим. «Через тиждень він весь прочитаний», - зазначає письменник.

Член Комітету з федеративного устрою, регіональної політики, місцевого самоврядування та справах Півночі Микола Тихомиров поцікавився у Дмитра Бикова, чи повинна школа виховувати, а не тільки вчити.

Письменник відповів, що якщо вчитель професіонал і працює за покликанням, то такого поділу і бути не може.

«Професійна людина - значить, совісна людина, значить, відповідає за свою справу і усвідомлює ступінь відповідальності перед суспільством», - підкреслив Дмитро Биков.

Раніше «Парламентська газета» писала , Що заступник голови Уряду Ольга Голодець розкритикувала шкільну програму з російської мови за невідповідність реальному житті.

Цікавий їм Facebook?
Новости