• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Чоловік-Бик - жінка-Змія

  1. Чоловік-Бик і жінка-Змія - сумісність
  2. Чоловік-Бик і жінка-Змія - сумісність в коханні
  3. Поради від «Місяця сьогодні» парі Чоловік-Бик і жінка-Змія

Сімейний союз в сумісності чоловіка-Бика і жінки-Змії відрізняється стабільністю і надійністю і, як правило, подружжя знаходять сімейне щастя

Сімейний союз в сумісності чоловіка-Бика і жінки-Змії відрізняється стабільністю і надійністю і, як правило, подружжя знаходять сімейне щастя.

Жінка-Змія любить розкіш і комфорт , У неї честолюбні плани і аристократичні замашки, а чоловік-Бик здатний все це їй надати. Він просто зачарований хорошим вихованням своєї дружини, її турботою і вмінням вчасно знайти для нього потрібні зв'язки і контакти. Крім того, вона дуже прониклива в фінансових питаннях, завдяки чому, чоловік-Бик з її допомогою досягає ще більшого фінансового благополуччя.

У цьому союзі подружжя взаємодоповнюють один одного. Чоловік-Бик дає жінці-Змії силу, а вона йому - нові приводи для радості і щастя. Ця пара має надійний фундамент в побудові відносин. У них схожі інтереси, хобі, погляди на світ. Єдине, жінка-Змія дуже ревнива і перший час може вимотувати чоловіка-Бика своїми ревнощами. Але, з часом, вона зрозуміє, що чоловік-Бик справжній сім'янин і вірний чоловік.

Чоловік-Бик і жінка-Змія - сумісність

Чоловік-Бик і жінка-Змія - неординарні особистості, здатні розпалити один в одному неймовірну пристрасть і подарувати коханій людині благодатні щасливі роки.

Жінка, яка народилася в рік Змії, така ніжна і боязка , І одночасно сильна і незалежна жінка. Вона знає, що хоче від життя і знає, як це отримати. Вона дуже елегантна і екстравагантна, у неї оригінальний імідж і прекрасний смак. Блискуча і аристократична вона привертає до себе безліч людей. Її яскрава індивідуальність і харизма не залишаться непоміченими і чоловіком-Биком. Як правило, у неї багато друзів і шанувальників, які дуже цінують її мудрі поради. Жінка, народжена в рік Змії, володіє спокійним, врівноваженим і досить потайливі характером. Вона ніколи не поширюється про свої особисті справи. Дуже владна і строга. Для своїх домочадців встановлює суворі порядки, яких вони обов'язково повинні дотримуватися, інакше буде «шипіння». Найбільш вдалими складаються стосунки з врівноваженим і спокійним чоловіком, наприклад, з Биком.

Чоловік, народжений в рік Бика, по своїй натурі споглядач . Незважаючи на закритість і деяку сором'язливість він приємний в спілкуванні, від нього віє спокоєм і впевненістю. Він має консервативні погляди на життя і любить самотність. Для нього важлива усталене життя, і він усіма силами намагається уникати змін. Не любить сучасні тенденції моди, довге волосся у чоловіків і емансипованих жінок. Не підтримує він і романтику, тому що не бачить в ній практичної користі. Чоловік-Бик працьовитий і готовий пропадати на роботі цілодобово, аби забезпечити гідне існування для своєї сім'ї. Він дуже надійний і жінка поруч з ним буде відчувати себе в цілковитій безпеці. Крім того, він привертає до себе жінок своєю щедрістю, звичкою робити компліменти і подарунки. Такий партнер врівноважує, підтримує і допомагає родині стати одним цілим. Він тягне на собі тягар турбот і зобов'язань, які не під силу витримати іншому знаку.

Як правило, ініціатором відносин виступає жінка-Змія, так як вона схильна сама вибирати собі супутника життя. Ця жінка здатна магнетизувати своїм поглядом і зачарувати будь-якого чоловіка з першого погляду. У чоловікові-Бику вона побачить силу, надійність і працьовитість і їх роман почнеться досить швидко. Правда, варто відзначити, що обох партнерів складно назвати романтичними. Зате не виникне конфліктів через те, що хтось не дуже часто висловлює почуття. І чоловік-Бик, і жінка-Змія цінують те тонке розуміння, яке виникає між ними ще на першій зустрічі. Обидва відчувають опору і допомогу свого партнера, що дуже важливо для кожного з них.

У чоловіка-Бика і жінки-Змії однакові цінності - будинок, сім'я, затишна обстановка. А відповідальність і довіра робить їх відносини особливо гармонійними, так як кожен намагається зробити щось для загального блага. Крім того, гармонію у відносинах створює і те, що жінка-Змія завжди цікавиться життям свого чоловіка і активно підтримує його в його проектах. Дуже часто, вийшовши заміж за чоловіка-Бика, жінка-Змія присвячує себе вдома, сім'ї. Вона вибирає кар'єру домогосподарки, піклується про будинок, чоловіка, дітей та розвиває своє хобі. Поруч з чоловіком-Биком вона реалізує свій материнський інстинкт і продемонструє навички доброї господині. Рідко коли вона не захоче займатися будинком, але і в цьому випадку, чоловік-Бик надасть їй всі умови для розвитку своєї особистості. Для жінки-Змії не важлива кар'єра, але якщо у чоловіка-Бика виникають труднощі з зароблянням грошей, то вона піде на роботу і легко зможе знайти способи поповнити сімейний бюджет. Для обох партнерів матеріальне благополуччя і стабільність дуже важливі.

Жінка-Змія не терпить зневаги та ігнорування, і щоб вона могла повністю розкритися перед чоловіком, їй важливо отримувати від нього турботу і увагу, а також можливість поговорити на духовні теми. А коли вона відчуває свою важливість і потрібність, вона розкривається і дає чоловікові енергію для подальших перемог і досягнень. Жінка-Змія любить, коли нею захоплюються, і робить для цього все. Вона ніколи не буде змінювати, але стане підозрювати в зраді свого партнера. А на грунті ревнощів спокійна і поступлива жінка-Змія виходить за рамки, і може закотити грандіозний скандал.

В цілому взаєморозуміння в парі досить на високому рівні. Але, тим не менше, сварок і конфліктів все одно не уникнути, особливо на стадії «звикання один до одного». І чоловік-Бик, і жінка-Змія - самодостатні особистості, але неймовірні уперті. Кожен відстоює свою думку, в той час коли потрібно шукати компроміс. І тут складно сказати, хто першим піде на поступки. Все залежить від індивідуальних особливостей характеру кожного з подружжя.

Основною відмінністю, що викликають бурхливі сварки і шалені скандали, є те, що жінка-Змія любить різноманітність у всіх його проявах і для неї це важливіше самого налагодженого укладу. Чоловік-Бик ж, навпаки, створює навколо себе надійний щит із системи правил і розпорядку. Жінка-Змія завжди буде прагнути до змін, в той час як чоловік-Бик - особистість стабільна і стійка.

Чоловік-Бик і жінка-Змія - сумісність в коханні

У чоловіка-Бика і жінки-Змії ідеальна сумісність в сексуальній сфері. Можливо, їм буде не вистачати динаміки, але вони цілком залишаться задоволеними один одним, так як в стосунках отримають те, що хочеться кожному з них. Обидва забувають про комплексах та в утиску, хоча їх шлюб не склеєний банальної пристрастю. Інтимні стосунки цієї пари спокійні, без сюрпризів і феєрверків, але подобаються обом. Хоча, близькість між ними може бути емоційною, завдяки яскравим фарбам, які вносить жінка-Змія. У неї більше, ніж у чоловіка-Бика, розвинена фантазія, і вона більш винахідлива в будь-яких сферах. Партнер обов'язково оцінить її зусилля і постарається доставити їй ще більше задоволення.

Поради від «Місяця сьогодні» парі Чоловік-Бик і жінка-Змія

Працює пари чоловік-Бик і жінка-Змія, згідно зі Східним гороскопом, вважається хорошим поєднанням. Однак буде зовсім неправильно сказати, що їхнє спільне життя суцільне взаєморозуміння і свято. У їхніх стосунках буде все: і пристрасть, і ніжність, і образи, і сварки, суперечки і конфлікти. А щоб не порушувати гармонію у відносинах, важливо дорожити партнером, зберігаючи взаємоповага, а також намагатися знаходити спільну мову в конфліктних ситуаціях. Знаючи особливості своїх характерів і характер чоловіка, знаходячи компроміси, які уособлюють два такі різні знака як Змія і Бик, вони зможуть багато чого досягти разом, і бути щасливими.

Основне, що потрібно запам'ятати подружжю, це те, що чоловік-Бик не потерпить суперечок щодо того, хто в родині головний, і жінці-Змії треба прийняти цей факт як даність і поступитися пальму першості. А чоловікові-Бику, варто частіше говорити своїй дружині про те, яка вона чудова. Жінка повинна відчувати свою необхідність, вона потребує схвалення і компліментах. Відчуваючи, наскільки вона дорога своєму чоловікові, вона буде намагатися ще більше догодити йому і доставити радості.

Новости