• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Чоловік-Бик - жінка-Кінь

  1. Чоловік-Бик і жінка-Кінь - сумісність
  2. Чоловік-Бик і жінка-Кінь - сумісність в коханні
  3. Поради від «Місяця сьогодні» парі Чоловік-Бик і жінка-Кінь

За східним гороскопом сумісності чоловіка-Бика і жінки-Коні, їх сімейні відносини не можна назвати ідеальними

За східним гороскопом сумісності чоловіка-Бика і жінки-Коні, їх сімейні відносини не можна назвати ідеальними. Подружжю доведеться багато пристосовуватися один перед одним, йти на поступки і шукати компроміс.

Найчастіше партнери просто не розуміють один одного, так як мають абсолютно різні погляди на життя. Чоловік-Бик кар'єрист і трудоголік. Він тягнеться до матеріального успіху, і прагне зайняти не останню сходинку в ієрархічній драбині. Він домосід, любить жити в комфортних умовах, і його важко витягнути з його ж власних думок, які він без кінця крутить в голові. А безтурботної, розкутою, безпосередній жінці-Коні як повітря, необхідні пригоди, нові враження і спілкування, а тепле і «сите стійло», яке створює чоловік-Бик, її пригнічує і навіть викликає депресію.

Чоловік-Бик і жінка-Кінь - сумісність

Сумісність чоловіка-Бика і жінки-Коні дуже складна. Цей союз не для тих, хто шукає легкий шлях. Але, у даної пари є всі шанси створити щасливу сім'ю, якщо обидва люблять один одного і щиро хочуть налагодити відносини. Варто відзначити, що вся відповідальність у цій парі ляже на чоловіка-Бика, як більш мудрого і стриманого партнера. Саме він зможе виробити вірну стратегію поведінки і приборкати свою норовливу обраницю.

Чоловіка-Бика легко впізнати серед оточуючих. Він увібрав в себе всі чоловічі якості, такі як наполегливість, прямолінійність, упертість, наполегливість. Також він володіє великою фізичною силою і витривалістю. З таким чоловіком не буває легко. Він насилу приймає чужу думку, навіть якщо і вважає його правильним. Але, зате за ним, як за кам'яною стіною - надійно і спокійно. Чоловік-Бик заслуговує довіри. Він володіє розвиненою силою волі і завжди доводить розпочату справу до кінця. Він дуже рівномірно, крок за кроком, не поспішаючи, послідовно втілює свої плани в життя. Чоловік-Бик не любить поспішати і уникає справ, які треба завершити в найкоротші терміни. У нього погано розвинена гнучкість і пристосовність, тому йому не подобається відхилятися від заданої схеми дій. Чоловік-Бик, не дивлячись на свою стабільність, не завжди здатний знайти правильні шляхи втілення своїх бажань. І якщо він наважиться розпочати свій бізнес, без наявності вродженого підприємницького таланту, він не зможе домогтися навіть мінімальних результатів.

Чоловік, народжений в рік Бика, відрізняється консервативністю поглядів , Практичністю і повною відсутністю романтичності. Він не прихильник "цукерково-букетний" знаків уваги, зате - дуже хороший слухач, який може дати підтримати партнерку, а також дати їй обдуманий і розумну пораду. Чоловік-Бик - надійний друг і вірний чоловік. Він ніколи не зрадить свою жінку, а й від неї вимагає повної віддачі сім'ї. Він рідко виявляє свої емоції на людях і вважає це безглуздим заняттям. Його важко вивести з себе, тому що він є досить урівноваженою людиною. Але якщо, все ж, це зробити, то можна пізнати справжню лють Бика, здатного в гніві навіть підняти руку на жінку.

жінка, народжена під знаком Коні , Є повною протилежністю чоловіки-Бика. Вона не може всидіти на одному місці, вона знаходиться в постійному пошуку розваг, обожнює плітки і різні вечірки. Вона, на відміну від чоловіка-Бика, легка на підйом. Скажена скачка - для неї природний стан. Вона легка, романтична і дуже непередбачувана. Вона зовсім не вміє складати плани і дотримуватися будь-якого розкладу. Їй просто неможливо нав'язати свою думку - вона і так знає, що і як робити правильно. Вона любить грати на публіку, але повністю ігнорує домашні обов'язки або просто-напросто забуває про них. Жінка-Кінь легковажна і непостійна, їй складно зберігати вірність одному партнеру. В її душі постійно вирують емоції, вона пристрасно і імпульсивна.

Емоційна і безпосередня жінка-Кінь завжди привертає чоловічі погляди. І якщо зустрілися чоловік-Бик і жінка-Кінь, то їх роман завжди буде яскравим і незабутнім, правда, в більшості випадків він закінчується розривом, тому що занадто різні характери заважають взаєморозумінню. Досить уявити собі Бика і Кінь, запряжених в один візок, щоб зрозуміти їх сумісність. Спокійного і врівноваженого бика будуть дратувати постійні спроби коні вдаритися в галоп, і цим двом складно буде впоратися з покладеним на них завданням. Хоча, очевидно, що в даному союзі в обох є прекрасна можливість навчитися чомусь новому.

У чоловіка-Бика і у жінки-Коні дуже різні поняття про сім'ю і спільному побут. Жінка-Кінь навряд чи захоче цілими днями займатися тільки господарством, готувати обіди і мити посуд, адже вона так любить свободу і веселі компанії. А чоловік-Бик, навпаки, впевнений в тому, що найцінніше - це сім'я, а друзі і товариші повинні відійти на другий план. Після штампа в паспорті, на думку чоловіка-Бика, гулянки і галасливі компанії повинні залишитися в минулому. Для жінки-Коні, чоловік-Бик здається дуже нудним і не вміють веселитися. А нездатність жінки-Коні слідувати встановленим розкладом буде дратувати і засмучувати чоловіка-Бика.

Щоб сімейні відносини приносили радість, подружжю доведеться йти на поступки і змінювати свої звички. Так, чоловікові-Бику доведеться на багато речей просто «закривати очі», так як жінка-Кінь далеко не ідеальна господиня. Якщо він змириться, з тим, що вона не буде проводити весь час вдома з фартухом на животі, то набагато легше буде побудувати сімейні відносини. Йому необхідно знайти ті якості, за які можна цінувати свою дружину і робити на їх акцент. А жінці-Коні щоб догодити своєму чоловікові, необхідно буде взяти на себе частину обов'язків і скоротити кількість своїх захоплень. Головне в цих відносинах - навчитися цінувати те, що є і правильно розставляти пріоритети.

Незважаючи на великі розбіжності в життєвих цілях, світогляді і темперамент, пара може бути щаслива. Споконвічні відмінності в характерах Бика і Коні можуть дати несподівану комбінацію для обох. Правда, до всього потрібно звикати. Цей союз - як раз може виявитися приводом розібратися не тільки з самим собою, а й навчитися розуміти партнера. Любов і шлюб в такому поєднанні знаків буде випробуванням скоріше для Бика, і саме від його поведінки буде залежати перспектива у відносинах. Для чоловіка-Бика, який прагне до хорошого матеріального достатку і просуванню по службових сходах, жінка-Кінь може стати справжньою музою, натхненницею на великі справи. Її оптимізм, життєрадісність і діловитість допоможуть йому не тільки «тягнути лямку» обов'язків, а й радіти своїм досягненням, бути завзятим, грайливим і повністю задоволеним своїм життям. За допомогою яскравості та оригінальності своєї дружини і він отримає потрібний імпульс для свого життя. Ця жінка вміє надихати на сміливі та неординарні вчинки. Життя поруч з такою дамою може заграти новими фарбами, а кар'єра піде в гору. Адже кінь навіть сниться до удачі і щастя.

Чоловік-Бик і жінка-Кінь - сумісність в коханні

У сексуальних відносинах у чоловіка-Бика і жінки-Коні панує повна ідилія. Жінка-Кінь, така сексуальна, грайлива, заводна і приваблива викликає дику пристрасть у чоловіка-Бика. Він буде робити все, що в його силах, щоб частіше опинятися з нею в ліжку (дарувати квіти, подарунки, поїздки в теплі країни, влаштовувати романтичні вечори тощо). Чоловік-Бик повільний від природи, і в сексуальному плані теж. Але, розохочений вогнем своєї партнерки, він довго не може охолонути, від чого обидва отримують задоволення в прямому і переносному сенсі.

Поради від «Місяця сьогодні» парі Чоловік-Бик і жінка-Кінь

Чоловікові-Бику і жінці-Коні важко прийти до взаєморозуміння, але якщо їм вдасться подолати бар'єр нерозуміння і неприйняття партнера таким, яким він є, то тоді їх сімейне життя заграє всіма барвами веселки, приносячи подружжю радість від спілкування один з одним. У цій парі гідності партнерів прекрасно поєднуються між собою, але розраховувати, на те, що все складеться чудово саме собою, не доводиться. Обом доведеться попрацювати над своїми рисами характеру. Головне, не бійтеся говорити про свої почуття. Уникайте таємниць і недомовленості. Скритність може все зіпсувати. Будьте ближче один до одного, знайдіть спільне хобі або займіться чимось разом. Навіть, якщо це лише смішне захоплення, головне - разом. І, як можна більше говорите один з одним.

Новости