• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Топ-10 найбільш класних sport bottle - My sport life

Під час будь-якого тренувального процесу дуже важливо дотримуватися водний режим. Для зручного вживання води виробниками спортивного інвентарю були розроблені спеціальні ємності у вигляді пляшок.

Вони виготовляються зі спеціального сировини, що дозволяє багаторазово використовувати даний спортивний аксесуар. Стильний дизайн sport bottle дозволяє вибрати максимально придатний варіант пляшки для кожної людини індивідуально.

Питні пляшки для води є практичним функціональним предметом, використовуваним для швидкого поповнення водного балансу.

Залежно від основного призначення SPORT BOTTLE класифікується на такі види:

 • Пляшки для води або готових напоїв, які використовуються для відновлення водного балансу під час тренування. Серед них особливою популярністю користуються термоса, які дозволяють утримувати необхідну температуру напою, як в теплому вигляді, так і в прохолодному.
 • Шейкери. Призначені для швидкого приготування спортивні коктейлі, особливим призначенням яких є збагачення організму додатковими поживними речовинами і калоріями.
 • Пляшки комбіновані, мають два контейнера в які можна налити як чисту воду для втамування спраги під час тренувального процесу, так і будь-який спортивний напій.
 • Ємності для живильного гелю. Вони використовуються для його приготування з подальшим вживанням під час тренувального процесу.

Крім стандартних спортивних пляшок для води існують більш спеціальні ємності, які використовуються виключно спортсменами професійного спорту.

Але в будь-якому випадку основним призначенням даного спортивного аксесуара є угамування спрага під час фізичних навантажень в залі.

Але в будь-якому випадку основним призначенням даного спортивного аксесуара є угамування спрага під час фізичних навантажень в залі

Провідні виробники спортивних пляшок для води постійно розширюють їх асортимент, роблячи їх більш практичними і стильними. Тому при виборі даного спортивного аксесуара, необхідно уважно вивчити всі умови їх вибору і підібрати для себе оптимально підходящий варіант.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ СПОРТИВНОЇ ПЛЯШКИ ДЛЯ ВОДИ:

 • сировина виготовлення

Рекомендується вибирати з урахуванням особистих переваг. Sport bottle виготовляються з:

- скло,

- нержавіючої сталі,

- пластмаси,

- а також у вигляді термоса.

Але незалежно від матеріалу виготовлення та виду спортивні пляшки слід купувати виключно якісні, перевірених виробників.

 • місткість ємностей

Кожен виробник виготовляє спортивні пляшки різного об'єму від півлітра до двох. Існують дитячі пляшки не більше 350 мл.

ОПТИМАЛЬНА МІСТКІСТЬ спортивної пляшки для занять фітнесом або в тренажерному залі є 075 мл.

 • герметичність

У більшості випадків sport bottle оснащені спеціальними клапанами, які швидко і зручно втамувати спрагу, при цьому не допусти розливання содержимой рідини.

Прорезіновие кришки сприяють щільної фіксації на пляшках, забезпечуючи надійну герметичність даного спортивного аксесуара.

 • Практичність і функціональність

При виборі sport bottle слід враховувати мета їх використання. Для приготування спортивних напоїв практичними у використанні будуть шейкера, для прийому поживних гелів спеціальні пляшки з колбами для нього і т.д. Також більшість sport bottle в комплекті містять додаткові аксесуари у вигляді чохла, ременя і іншого.

 • Виробник

У сучасній спорт індустрії існує безліч торгових марок і брендів по виготовлення різних видів sport bottle. Фахівці рекомендують віддавати переваги відомим маркам, які гарантую якість своєї продукції.

 • Вартість товару

Залежно від виробника і сировини виготовлення спортивних пляшок варіюється їх цінова політика, яка полягає в межах 100 - 1200 гривень.

Серед широкого асортименту спортивних пляшок різного призначення фахівці спорт індустрії виділяють наступні sport bottle, які користуються найбільшою популярністю серед любителів спорту і активного відпочинку.

Спортивна термобутилка, яка за рахунок подвійної конструкції стінок утримує температуру рідини, якою вона була наповнена.

Виготовляється зі спеціального пластику високої якості за технологією Tru Taste, що виключає наявність неприємного запаху, як ємності, так і рідини в ній.

Наявність спеціального клапана запобігає протіканню води в закритому вигляді, а силіконові сопла на соску запобігають пошкодження зубної емалі.

 • Обсяги: 0,61 і 0,75 л.
 • До мінусів даної продукції можна віднести тільки високу вартість, яка в середньому становить 850 гривень.

До мінусів даної продукції можна віднести тільки високу вартість, яка в середньому становить 850 гривень

Оснащена спеціальною соковижималкою, що дозволяє під час тренувального процесу з легкістю зробити смачну і вітамінізовану воду.

Високу герметичність, бюджетну вартість і гарний дизайн, перебиває низька якість пластика в нижній частині пляшки, і необхідність постійного розкручування кришки при необхідності випити води.

 • Виготовляються з пластику в єдиному обсязі 0,65 л.
 • Середня вартість не перевищує 300 гривень.

Середня вартість не перевищує 300 гривень

Виготовляються з високоякісного пластику, і мають різний обсяг. До переваг варто віднести наявність практичною і зручною кришки, яка служить і в ролі поїлки.

Також дана пляшка оснащена спеціальним замочком, який запобігає протіканню рідини і відкривається тільки при натисканні.

До недоліків варто віднести завищену вартість на моделі з подвійними стінками, яка перевищує 700 гривень.

Звичайні пластикові спортивні пляшки стоять в межах 350 гривень.

Виготовляється з високоякісного алюмінію, який стійкий до різних харчових кислот.

Спортивні пляшки легкі і міцні, з широкою шийкою, що сприяє зручному їх наповненню навіть кубиками льоду.

Наявність триступеневої герметичній кришки забезпечує високу герметичність даної пляшки.

 • Єдиним недоліком даної продукції є висока вартість, яка перевищує 1000 гривень.
 • Випускаються в трьох об'ємом 0,5 л, 0,6 л і 0,75 л.

Випускаються в трьох об'ємом 0,5 л, 0,6 л і 0,75 л

Призначена для приготування і зберігання спортивних напоїв.

До переваг даної продукції відноситься зручна форма, завдяки якій дану пляшку легко втримати в руці, а також можна поставити в будь-який підсклянник.

Оснащена спеціальною розміткою і вбудованою трубочкою, яка дозволяє з легкістю випити живильного напою при будь-яких умовах.

 • Виготовляється з високоякісного пластику місткістю 0,6 л.
 • Доступна вартість 200 - 250 гривень.

Доступна вартість 200 - 250 гривень

Унікальна спортивна пляшка, з допомогою який виготовляються натуральні вітамінізовані коктейлі.

Зовні це пластмасова пляшка, всередині якої розміщується спеціальний контейнер для свіжих фруктів.

Компактні розміри і легка вага також відноситься до плюсів даної продукції.

З негативного боку характеризує дану продукцію вузька спрямованість використання.

 • Доступна вартість в межах 200 гривень при обсязі 0,75 літра.

Доступна вартість в межах 200 гривень при обсязі 0,75 літра

Виготовляється з високоміцного і гіпоалергенного пластика.

За рахунок вбудованого дисплея і спільної роботи зі смартфоном відбувається облік витраченої рідини і фіксація обсягів води, яка була випита протягом доби.

 • Обсяг в межах 0,625 літрів.
 • Вартість близько 925 гривень.

До мінусів даної продукції варто віднести необхідність постійного носіння в руках для визначення точного і правильного питного режиму.

Випускається у вигляді пластикової пляшки, всередині якої розташований контейнер для спеціального поживного гелю, яке наповнювало енергією тренується організм.

Така комплектація пляшки дозволять втамовувати спрагу з пити спеціальний гель одночасно не відволікаючись від тренувального процесу.

Єдиним мінусом такого виду ємності для води є наявність питного клапана зверху кришки, що не забезпечує його гідне санітарний стан.

 • Випускається в літражі 600 і 700 мл для води і колбою місткістю до 100 грам для гелю.
 • Цінова політика на 2016 рік становить 450 гривень.

Цінова політика на 2016 рік становить 450 гривень

 • До переваг належать наявність двох відсіків малого 0,5 літра для напою з різними енергетиками і великого 0,75 л для мінеральної води.
 • До мінусів варто віднести об'ємні габарити і вартість в межах 900 гривень.

Легка вага, надійна герметичність, якісний пластик. Наявність тонких трубочок, оснащених спеціальним клапаном для запобігання розливу води, сприяє швидкому і практичному заповненню рідини в організмі.

Пляшки цієї фірми вже протягом багатьох років залишаються одними з найбільш затребуваних. Виготовлені з пластику трітана в сучасному дизайні, вони досить практичні і зручні у використанні.

Даний виробник випускає sport bottle різних обсягів від 350 мл до 1,75 л.

Вартість в межах 220-600 гривень.

Єдиним недоліком даного спортивного інвентарю є наявність безлічі його підробок, якість яких на порядок нижче оригіналу.

Єдиним недоліком даного спортивного інвентарю є наявність безлічі його підробок, якість яких на порядок нижче оригіналу

 1. Фахівці спортивної індустрії рекомендують при покупці спортивних пляшок для води або приготування питних напоїв віддавати переваги продукції відомих марок виробників. Такий підхід гарантує придбання ємності з високоякісного матеріалу, що виключає потрапляння шкідливих речовин в напій.
 2. Також при покупці дуже важливо визначитися з основним призначенням купується ємності. Якщо прийом енергетичних гелів і коктейлів не передбачено, то і переплачувати за функціональність окремих моделей sport bottle не варто.
 3. Особливу увагу також варто приділяти на герметичність кришки, а також питного клапана.
  Якщо людина не займається професійно спортом, то йому і не варто купувати дорогі ємності. Адже якою б багаторазової пляшка не вважалася, все одно періодично необхідно буде проводити її заміну.
 4. І найголовніше, варто берегти своє здоров'я і гроші. Саме тому фахівці настійно рекомендують купувати спортивні пляшки для води в спеціалізованих магазинах, виключаючи інтернет магазини і ринок.

Що ще можна почитати

Новости