• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Садові фігури своїми руками з пластикових пляшок

  1. Бджоли з пластикових пляшок
  2. Вулик для бджіл
  3. Пінгвіни з пластикових пляшок

За допомогою простих предметів можна створити цікаві садові фігурки, які привнесуть в садовим ландшафт унікальність, креатив і родзинку За допомогою простих предметів можна створити цікаві садові фігурки, які привнесуть в садовим ландшафт унікальність, креатив і родзинку. Завдяки різноманітним садовим фігуркам можна створювати настрій на певних садових ділянках, підкреслити дизайн і змінити колорит.

Садові фігурки можна виготовити практично з будь-яких матеріалів, наприклад, зі звичайних пластикових пляшок. Не поспішайте позбуватися від пластикових пляшок, адже за допомогою них вийдуть незвичайні і красиві фігурки для вашого дачної ділянки.

Бджоли з пластикових пляшок

Для виготовлення цієї чудової і простий вироби, вам знадобиться пластикова пляшка, пластиковий стакан чорна ізоляційна стрічка, дріт, ніж, клей, фарба, пензлик.

1 1. З пластикового стакана вирізаємо крила.

2. У пластиковій пляшці за допомогою ножа робимо невеликі бічні отвори для кріплення крил.

3. За допомогою жовтої і чорної фарби фарбуємо бджілку. Потім малюємо мордочку бджоли. Очки малюємо білими фарбами, а рот червоним.

На садовій ділянці краще буде виглядати не одна бджола, а цілий вулик. Можна зробити бджіл різних розмірів.

Вулик для бджіл

Щоб створити вулик для бджіл вам знадобитися одна велика пластикова пляшка (5 або 6 літрова), фарба, кисть, клей, мачульними кисті.

1. У центрі пляшки прорізаємо квадратний отвір.

2. За допомогою жовтої фарби раскрашиваем пляшку в кілька шарів.

3. Беремо мачульними кисті і пов'язуємо їх шпагатом.

4. Наносимо клей на дах пляшки і склеюємо мачульними кисті.

Виріб має повністю висохнути!

Така відмінна і дуже легка саморобка прикрасить ваш садову ділянку і стане справжнім центром бджільництва.

Створити бджілок з пластикових пляшок простіше простого. Таку саморобку цікаво буде створити разом з дітьми. Пчілки для саду, виготовлені своїми руками будуть ефектно виглядати серед зелені і дерев на будь-якому присадибній ділянці.

Пінгвіни з пластикових пляшок

Симпатичних пінгвінчиків теж можна створити із звичайних пластикових пляшок. Вони чудово будуть виглядати в зимовий час і будуть нагадувати про майбутні новорічні свята.

Вам знадобитися: велика пластикова пляшка, ніж або ножиці, клей, картон, нитка.

1 1. Розрізаємо пляшку на навпіл і залишаємо підстави.

2. Склеюємо половинки пляшки.

3. Заготівлю фарбуємо білою фарбою, потім малюємо очі, фрак, дзьоб, одяг. Малювати одяг краще яскравими фарбами, тоді пінгвін буде помітно виділятися в сніжну погоду.

4. Готуємо помпон для шапочки. Нам знадобиться два картонних кільця, їх потрібно скласти докупи, а потім акуратно замотати нитками.

5. Режим нитки по колу, обрізаємо нитки по колу.

Власники дачних ділянок можуть фантазувати і втілювати незвичайні ідеї для створення чудового саду, на якому будуть красуватися яскраві і незвичайні садові фігурки, створені власноруч. Особливо незвично виглядають вироби з пластикових пляшок, створити які під силу кожному з нас.

Блог про садовому декорі gardendecor.com.ua допоможе вам прикрасити свій сад зручним і корисним виробами з пластикових пляшок.

Садові та фігурки - це відмінний варіант для створення затишку і комфорту у вашому саду. Не бійтеся експериментувати і починати створювати нове й оригінальне для своєї присадибної ділянки. Щоб знайти і втілити чудові ідеї для саду та навчитися робити кращі садові фігури своїми руками з пластикових пляшок варто відвідати цю сторінку . Тут ви знайдете масу цікавої інформації і геніальні майстер-класи зі створення шикарних садових виробів.

Новости