• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Блог Михайла Ширма »Етикетка на пляшку безкоштовно, виготовлення етикеток своїми руками.

 1. Створення етикетки на пляшку в програмі photoshop.
 2. Друк самостійно етикетки на пляшку.

Етикетка на пляшці це оригінальний і ефектний подарунок, який підходить в безлічі випадків. На весіллі часто, постійно замовляють так зване "Весільне шампанське" оформлене спеціально для молодят. У етикетку вставляють фотографію нареченого і нареченої, пишуть вітальний текст, додають дату весілля. На весіллі за традицією проходять багато конкурсів і користується популярністю в якості призу робити пляшку шампанського зі святковою етикеткою. Або на день народження або ювілей імениннику можна подарувати пляшку коньяку або горілки з оригінальною прикольною етикеткою, зробленої спеціально для нього.

Виробництво таких етикеток робиться двома способами: промислова друк партій етикеток на пляшки і замовлення від 1 штуки в фотолабораторіях. Очевидно, що в друкарнях етикетка буде коштувати дешевше, але вони візьмуться за велику партію. Їм є сенс братися хоча б від 10-100 штук. В фотолабораторіях або фотосалонах, яких дуже багато всюди така послуга є і коштує вона треба сказати недешево. 1 повний комплект на одну пляшку коштує 500 рублів. Повний комплект етикетки це передня частина (передня), задня частина (задник), і верхівка (кольеретка). Ціна трохи завищена при очевидній простоті виготовлення такої етикетки на пляшку. Така вартість обумовлена ​​скоріше не жадібність працівників фотосалонів, а через великі витрат часу на оформлення такої етикетки і особливо на твердження клієнтами. Тому-що найчастіше клієнти приходять замовляти без підготовлених фотографій ( "Я скинула на флешку 150 фотографій! Давайте подивимося і виберемо яка підійде!") І завжди приходять без підготовленого тексту ( "Ой! А що на етикетки на пляшку можна ще й написати що -то! "). Тому, клієнти в фотосалонах дуже довго сидять, вибирають, змінюють і переробляють затверджену етикетку знову з нуля по багато разів. Така вартість етикетки виправдана. Але Ви можете зробити етикетку самі, безкоштовно, заплативши тільки за папір. Якщо у вас є ще й принтер для друку фотографій, тоді у вас взагалі не повинно бути ніяких проблем. Можете починати свій маленький сувенірний бізнес.

Для самостійного виготовлення етикетки на пляшку необхідна:

 1. Програма photoshop або будь-який інший редактор фотографій.
 2. Невеликі або середні навички роботи в photoshop або будь-якому іншому редакторі фотографій.
 3. Глянцевий самоклеюча папір.
 4. Принтер або можливість де-небудь надрукувати на цьому папері.
 5. Готовий шаблон етикетки:
 6. Завантажити безкоштовно готові шаблони етикеток на шампанське .
 7. Завантажити безкоштовно готові шаблони етикеток на горілку .

Створення етикетки на пляшку в програмі photoshop.

1. Рекомендую купити відразу пляшку на яку будете клеїти етикетку. Вам потрібно знати розміри етикетки. Буде дуже сумно, коли створену етикетку можна буде наклеїти на пляшку або стара етикетка буде помітна. В ідеалі необхідно, щоб нова повністю закрила стару. Тому, купуєте пляшку і знімаєте лінійкою розміри. Створюєте в фотошопі новий документ. Стандартний розмір етикетки на шампанське це 12 см. На 8.2 см. Рекомендую робити файл трохи більше, щоб закрити стару етикетку повністю нової.

2. Заливаєте будь-яким фоном і вставляєте фотографію.

3. В інтернеті можна знайти безліч малюнків в форматі png. З прозорим фоном. І прикрасити етикетку вставляючи в неї різні квіточки і рамочки.

4. Додаємо текст. Можна пограти квітами, шрифтами для кращої читання.

5. Для задника робимо все те ж саме. Придумуємо оригінальний текст. Оформлення можна взяти зі зробленим вже передній етикетки. Так навіть краще - вони повинні бути в одному стилі.

Так навіть краще - вони повинні бути в одному стилі

6. З кольєреткою складніше. Це не нудний прямокутник і вже створити з нуля шаблон складно. Необхідний рівень володіння фотошопом вище. Можете скопіювати цю фотографію і обвести, а потім підігнати розміри.

Можу викласти шаблон в psd для створення кольеретки за яким сам їх роблю якщо виникнуть складнощі з створенням його самостійно. Пишіть в коментах.

Звичайно, вийшла етикетка так собі, але я надто не намагався. Знайшов стару.

7. Створюємо порожній лист розмірів А4 (21 см. На 29,7 см.). Важливо поставити дозвіл 300.

Відкриваємо готову етикетку і переносимо їх на цей лист. Тут можна перевірити розміри, виправити їх і в останній раз підігнати перед друком.

Можна друкувати! Або зберігаємо файл в джіпег і несемо найближчим фотоательє де можна надрукувати.

Друк самостійно етикетки на пляшку.

Етикетка вийде не зовсім безкоштовно. Треба розориться на папір. Ми використовуємо глянцевий папір Lomond. Папір хороша. Фотографії виходять яскраві і барвисті. Проблем я не помітив при друку. Продаються пачками по 25 аркушів А4.

Якщо у вас є принтер, то можете друкувати самостійно. Це найзручніший варіант. Інакше доведеться шукати фотоательє де візьмуться друкувати. З цим можуть бути проблеми. По-перше, ви просите надрукувати на свою фотопапір і "оператор принтер" може просто вас послати і відмовити друкувати на незрозуміло якому папері. По-друге, ви, зробивши цю етикетку самостійно, а не замовили в фотоательє за 500 рублів. Вони можуть принципово не друкувати. Це недобре, але такі бувають.

Це недобре, але такі бувають

Єдиний мінус подібного виробництва це щось не водостійкість подібної етикетки на пляшку. Досить крапнути напоєм на неї і вона відразу зіпсується. Вирішується це легко. Необхідно етикетку заламинировать. Ламінування необхідно робити з одного боку. Це зрозуміло, що заламинировать з двох сторін дещо складно потім її накляеть. Можна ламінувати в звичайнісінький ламінант, який є у більшості фотосалонів, але він товстий і етикетка буде згинатися під натягом. Ми зазвичай ламініруем в ламінат в рулонах. Він тонкий, прекрасно захищає етикетку і не намагається її зігнути і відірвати від пляшки. Але чесно зізнатися ми етикетці не ламініруем. Я більше лякаю. І без ламінування фото тримається дуже добре.

Новости