• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет - Техно - Щоб гроші не витрачалися безконтрольно, а дебет сходився з кредитом, існують не тільки зошити в клітинку або табличний редактор Excel, а й комп'ютерні програми та інтернет-сайти, де можна вести особисту бухгалтерію і управляти сімейним бюджетом. "Сегодня" вирішили розібратися в них і порадити своїм читачам найкращі. | СЬОГОДНІ

  1. Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет За допомогою програм, які враховують...
  2. Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет
  3. Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет
  4. Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет
  5. Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет
  6. Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет

Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет

За допомогою програм, які враховують витрати / доходи, один з головних сімейних питань "Куди поділися гроші?" знімається

Незважаючи на те що більшість людей знають приказку "Гроші рахунок люблять", мало хто їх по-справжньому вважає. Кожен з нас хоча б раз у житті опинявся в ситуації, коли згадати, на що саме пішла кругленька сума грошей за тиждень, неможливо. У багатьох такі провали у фінансовій пам'яті трапляються буквально щотижня. При цьому домашню бухгалтерію, нехай навіть елементарну, в зошиті в клітинку, ведуть одиниці, хоча знати, на що саме йде особистий або сімейний бюджет корисно кожному. Дуже добре для своєї ж кишені, якщо подивитися структуру витрат наочно, наприклад на діаграмі. Дуже, чи знаєте, протвережує, коли стаття витрат "общепит" або "таксі" займає добрі 10-30% від загальних витрат за місяць. Багатьох такий аналіз призводить до переоцінки поглядів на видаткову частину бюджету. Автору відомі випадки, коли після двох-трьох місяців ведення особистого бухгалтерії, "самі собі бухгалтери" рятували від безконтрольних витрат до 25% від доходів.

КОМП'ЮТЕРНИЙ БУХГАЛТЕР

Програм для ведення сімейного бюджету існують десятки. Для того щоб підібрати собі відповідну, досить ввести в будь-якому пошуковику слова "домашня бухгалтерія" і вивчити цілий набір різних програм. Програми цим в більшості своїй умовно безкоштовні, тобто безкоштовно користуватися ними можна або обмежений час (зазвичай близько місяця), або обмеженим набором можливостей. Для продовження задоволення або розширення функціональності за використання програми доведеться заплатити $ 10-40. Але є і безкоштовні програми, часто не поступаються за своїми можливостями своїм платним аналогам.

X-CASH.

Найфункціональніша зі всіх протестованих нами програм. З її допомогою ви зможете враховувати всі свої доходи і витрати в різних валютах, "переводити" гроші з одного рахунку на інший, причому записи можна вести для кількох людей одночасно.

За допомогою налаштувань можна створювати будь-які статті доходів і витрат, як загальні (наприклад, харчування), так і деталізовані (м'ясо, хліб, масло і т.д.). Чим більше статей, тим якісніше в кінці місяця ви зможете проаналізувати свою фінансову діяльність - програма дозволяє створювати різноманітні звіти і відображати їх у вигляді таблиць і графіків. Програма також дозволяє створювати резервні копії всієї бази, що може бути корисним при будь-яких збоях в роботі комп'ютера. Крім того, курси валют можна отримувати автоматично з інтернету.

Недоліки. Серед інших негативних моментів злегка заплутаний інтерфейс - іноді важко здогадатися, де і яку кнопку треба натиснути, щоб отримати необхідний результат. Крім того, не можна встановити пароль на запуск програми.

Оцінка. Сама функціональна безкоштовна програма серед аналогів. Придатна для детального аналізу фінансового стану.

Де завантажити? На жаль, офіційний сайт ( www.xbc.ru ) Під час підготовки матеріалу не був доступний, але програму можна знайти на інших сайтах за допомогою будь-якої пошукової системи.

СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ"СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ".

Ця програма набагато простіше, ніж X-CASH, має менше функцій, але в цьому є плюси - вона підійде тим, хто хоче просто вважати доходи / витрати не "заморочуючись" при цьому налаштуванням їх багаторівневих статей, прав користувачів і інших іноді непотрібних пересічному користувачеві функцій.

За допомогою цієї програми буквально в один-два кліка можна вносити всі свої витрати і доходи. У правому верхньому кутку програми завжди можна побачити поточний баланс. Вхід в програму можна захистити паролем.

Недоліки. Підтримуються тільки три валюти, тому гривню доведеться маскувати під вивіскою "рубль" або "долар". Немає можливості резервного копіювання даних.

Оцінка. Дуже проста стабільно працююча програма, підійде тим, кому потрібен простий облік доходи / витрати.

Де завантажити? http://fambu.jino-net.ru/

ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4"ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4".

Безкоштовна версія цієї програми дозволяє працювати з усіма необхідними для контролю над витратами функціями. Можна налаштовувати категорії витрат і доходів, причому для кожної категорії можна встановлювати свою одиницю виміру (од., Шт., Кг і т.п.). В якості основної валюти можна встановити гривню і управляти її курсом по відношенню до інших валют (в програмі доступні майже всі світові валюти).

Приємно, що ця програма має, крім російської, український інтерфейс і повністю адаптована для України. Є можливість працювати з декількома користувачами, причому кожен з них може бути захищений своїм унікальним паролем.

Недоліки. Немає звітів, непомітний поточний баланс - окремо видно тільки підсумкова сума доходів і витрат. Неможлива друк. Немає можливості резервного копіювання даних. Вимагає реєстрацію через інтернет.

Оцінка. Програма працює стабільно, має український інтерфейс і легко управляється. Рекомендується для детального ведення обліку доходів / витрат.

Де завантажити? http://www.keepsoft.ru/

"ЗБЕРІГАЄМО" ГРОШІ В ІНТЕРНЕТІ

Інший спосіб враховувати свої грошові потоки - вести бухгалтерію на спеціальних веб-сайтах. Причому такий спосіб має ряд переваг перед програмами. По-перше, ви не прив'язані до конкретного комп'ютера, а можете управляти своїм рахунком з будь-якого ПК, що має вихід в інтернет. По-друге, зберігати дані на сервері надійніше, ніж на комп'ютері, так як на серверах працюють системи автоматичного резервування даних. По-третє, при бажанні, можна внести зміни в свій рахунок (або подивитися його стан) прямо на касі в супермаркеті, якщо є телефон з веб-браузером. У той же час когось може стурбувати можливість отримання доступу третіх осіб до таких "чутливим" персональних даних, як особистий або сімейний бюджет. У відповідь волнующимся ми можемо сказати лише одне: реєстрація на таких сайтах не вимагає введення справжніх імені-прізвища, а також контактів, тому цим самим "третім особам" буде досить складно пов'язати фактично анонімний бюджет саме з вами.

"Дребеденьгі". Один з найпотужніших сайтів для ведення бюджету в російськомовному секторі інтернету - www.drebedengi.ru . Так як існує цей портал досить давно, то встиг обрости масою сервісів, в тому числі тих, яких позбавлені програми для ПК. Наприклад, крім обліку доходів / витрат, можна планувати свій бюджет, користуватися органайзером і "напоминалку". На сайті можна формувати звіти по будь-якими статтями або дивитися історію витрат / доходів. Самі ж статті повністю керовані - ви самі можете вносити джерела доходів і види витрат з тієї деталізацією, яка вам необхідна.

Щоб не переживати про збереження даних, можна періодично експортувати всі дані в файл табличного редактора Microsoft Excel і зберігати його на своєму комп'ютері. Причому, щоб уберегти конфіденційні дані від несанкціонованого доступу, перед збереженням файлу сайт вимагає пароль.

Недоліки. Не можна зробити гривню основною валютою - головна валюта на цьому сайті рубль.

Оцінка. Рекомендується використовувати тим, у кого є стабільний доступ в інтернет. Сайт вантажиться швидко і не "глючить".

HomeMoney. Це вже наш, український продукт. І хоча сайт www.homemoney.com.ua досить молодий, він цілком придатний для ведення домашньої бухгалтерії. Більш того, сайт бурхливо розвивається і розробники обіцяють регулярна поява нових функцій. Серед обіцяних сервісів, які повинні з'явитися найближчим часом, - інтеграція з банками і платіжними системами, що важливо тим, хто веде активну фінансову діяльність в інтернеті.

В даний момент на сайті доступні всі необхідні для обліку сімейних доходів / витрат інструменти: настроюються статті, гнучко формуються звіти, засоби аналізу, планування бюджету, валютний калькулятор і багато іншого. До речі, завдяки українському походженню ресурсу, можна встановити валютою за замовчуванням гривню, що істотно полегшує ведення щоденного обліку. Крім того, у сайту є мобільна версія.

Недоліки. Недостатньо продуманий формат роботи з валютою: кожну валюту доводиться вводити і адмініструвати вручну.

Оцінка. Надійний, потужний український ресурс з підтримкою роботи в режимі мобільного телефону. Підходить для використання в Україні.

ВАША ДУМКА. Шановні читачі, а як ви ведете свою домашню бухгалтерію і чи ведете ви її взагалі?

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет

За допомогою програм, які враховують витрати / доходи, один з головних сімейних питань "Куди поділися гроші?" знімається

Незважаючи на те що більшість людей знають приказку "Гроші рахунок люблять", мало хто їх по-справжньому вважає. Кожен з нас хоча б раз у житті опинявся в ситуації, коли згадати, на що саме пішла кругленька сума грошей за тиждень, неможливо. У багатьох такі провали у фінансовій пам'яті трапляються буквально щотижня. При цьому домашню бухгалтерію, нехай навіть елементарну, в зошиті в клітинку, ведуть одиниці, хоча знати, на що саме йде особистий або сімейний бюджет корисно кожному. Дуже добре для своєї ж кишені, якщо подивитися структуру витрат наочно, наприклад на діаграмі. Дуже, чи знаєте, протвережує, коли стаття витрат "общепит" або "таксі" займає добрі 10-30% від загальних витрат за місяць. Багатьох такий аналіз призводить до переоцінки поглядів на видаткову частину бюджету. Автору відомі випадки, коли після двох-трьох місяців ведення особистого бухгалтерії, "самі собі бухгалтери" рятували від безконтрольних витрат до 25% від доходів.

КОМП'ЮТЕРНИЙ БУХГАЛТЕР

Програм для ведення сімейного бюджету існують десятки. Для того щоб підібрати собі відповідну, досить ввести в будь-якому пошуковику слова "домашня бухгалтерія" і вивчити цілий набір різних програм. Програми цим в більшості своїй умовно безкоштовні, тобто безкоштовно користуватися ними можна або обмежений час (зазвичай близько місяця), або обмеженим набором можливостей. Для продовження задоволення або розширення функціональності за використання програми доведеться заплатити $ 10-40. Але є і безкоштовні програми, часто не поступаються за своїми можливостями своїм платним аналогам.

X-CASH.

Найфункціональніша зі всіх протестованих нами програм. З її допомогою ви зможете враховувати всі свої доходи і витрати в різних валютах, "переводити" гроші з одного рахунку на інший, причому записи можна вести для кількох людей одночасно.

За допомогою налаштувань можна створювати будь-які статті доходів і витрат, як загальні (наприклад, харчування), так і деталізовані (м'ясо, хліб, масло і т.д.). Чим більше статей, тим якісніше в кінці місяця ви зможете проаналізувати свою фінансову діяльність - програма дозволяє створювати різноманітні звіти і відображати їх у вигляді таблиць і графіків. Програма також дозволяє створювати резервні копії всієї бази, що може бути корисним при будь-яких збоях в роботі комп'ютера. Крім того, курси валют можна отримувати автоматично з інтернету.

Недоліки. Серед інших негативних моментів злегка заплутаний інтерфейс - іноді важко здогадатися, де і яку кнопку треба натиснути, щоб отримати необхідний результат. Крім того, не можна встановити пароль на запуск програми.

Оцінка. Сама функціональна безкоштовна програма серед аналогів. Придатна для детального аналізу фінансового стану.

Де завантажити? На жаль, офіційний сайт ( www.xbc.ru ) Під час підготовки матеріалу не був доступний, але програму можна знайти на інших сайтах за допомогою будь-якої пошукової системи.

СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ"СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ".

Ця програма набагато простіше, ніж X-CASH, має менше функцій, але в цьому є плюси - вона підійде тим, хто хоче просто вважати доходи / витрати не "заморочуючись" при цьому налаштуванням їх багаторівневих статей, прав користувачів і інших іноді непотрібних пересічному користувачеві функцій.

За допомогою цієї програми буквально в один-два кліка можна вносити всі свої витрати і доходи. У правому верхньому кутку програми завжди можна побачити поточний баланс. Вхід в програму можна захистити паролем.

Недоліки. Підтримуються тільки три валюти, тому гривню доведеться маскувати під вивіскою "рубль" або "долар". Немає можливості резервного копіювання даних.

Оцінка. Дуже проста стабільно працююча програма, підійде тим, кому потрібен простий облік доходи / витрати.

Де завантажити? http://fambu.jino-net.ru/

ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4"ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4".

Безкоштовна версія цієї програми дозволяє працювати з усіма необхідними для контролю над витратами функціями. Можна налаштовувати категорії витрат і доходів, причому для кожної категорії можна встановлювати свою одиницю виміру (од., Шт., Кг і т.п.). В якості основної валюти можна встановити гривню і управляти її курсом по відношенню до інших валют (в програмі доступні майже всі світові валюти).

Приємно, що ця програма має, крім російської, український інтерфейс і повністю адаптована для України. Є можливість працювати з декількома користувачами, причому кожен з них може бути захищений своїм унікальним паролем.

Недоліки. Немає звітів, непомітний поточний баланс - окремо видно тільки підсумкова сума доходів і витрат. Неможлива друк. Немає можливості резервного копіювання даних. Вимагає реєстрацію через інтернет.

Оцінка. Програма працює стабільно, має український інтерфейс і легко управляється. Рекомендується для детального ведення обліку доходів / витрат.

Де завантажити? http://www.keepsoft.ru/

"ЗБЕРІГАЄМО" ГРОШІ В ІНТЕРНЕТІ

Інший спосіб враховувати свої грошові потоки - вести бухгалтерію на спеціальних веб-сайтах. Причому такий спосіб має ряд переваг перед програмами. По-перше, ви не прив'язані до конкретного комп'ютера, а можете управляти своїм рахунком з будь-якого ПК, що має вихід в інтернет. По-друге, зберігати дані на сервері надійніше, ніж на комп'ютері, так як на серверах працюють системи автоматичного резервування даних. По-третє, при бажанні, можна внести зміни в свій рахунок (або подивитися його стан) прямо на касі в супермаркеті, якщо є телефон з веб-браузером. У той же час когось може стурбувати можливість отримання доступу третіх осіб до таких "чутливим" персональних даних, як особистий або сімейний бюджет. У відповідь волнующимся ми можемо сказати лише одне: реєстрація на таких сайтах не вимагає введення справжніх імені-прізвища, а також контактів, тому цим самим "третім особам" буде досить складно пов'язати фактично анонімний бюджет саме з вами.

"Дребеденьгі". Один з найпотужніших сайтів для ведення бюджету в російськомовному секторі інтернету - www.drebedengi.ru . Так як існує цей портал досить давно, то встиг обрости масою сервісів, в тому числі тих, яких позбавлені програми для ПК. Наприклад, крім обліку доходів / витрат, можна планувати свій бюджет, користуватися органайзером і "напоминалку". На сайті можна формувати звіти по будь-якими статтями або дивитися історію витрат / доходів. Самі ж статті повністю керовані - ви самі можете вносити джерела доходів і види витрат з тієї деталізацією, яка вам необхідна.

Щоб не переживати про збереження даних, можна періодично експортувати всі дані в файл табличного редактора Microsoft Excel і зберігати його на своєму комп'ютері. Причому, щоб уберегти конфіденційні дані від несанкціонованого доступу, перед збереженням файлу сайт вимагає пароль.

Недоліки. Не можна зробити гривню основною валютою - головна валюта на цьому сайті рубль.

Оцінка. Рекомендується використовувати тим, у кого є стабільний доступ в інтернет. Сайт вантажиться швидко і не "глючить".

HomeMoney. Це вже наш, український продукт. І хоча сайт www.homemoney.com.ua досить молодий, він цілком придатний для ведення домашньої бухгалтерії. Більш того, сайт бурхливо розвивається і розробники обіцяють регулярна поява нових функцій. Серед обіцяних сервісів, які повинні з'явитися найближчим часом, - інтеграція з банками і платіжними системами, що важливо тим, хто веде активну фінансову діяльність в інтернеті.

В даний момент на сайті доступні всі необхідні для обліку сімейних доходів / витрат інструменти: настроюються статті, гнучко формуються звіти, засоби аналізу, планування бюджету, валютний калькулятор і багато іншого. До речі, завдяки українському походженню ресурсу, можна встановити валютою за замовчуванням гривню, що істотно полегшує ведення щоденного обліку. Крім того, у сайту є мобільна версія.

Недоліки. Недостатньо продуманий формат роботи з валютою: кожну валюту доводиться вводити і адмініструвати вручну.

Оцінка. Надійний, потужний український ресурс з підтримкою роботи в режимі мобільного телефону. Підходить для використання в Україні.

ВАША ДУМКА. Шановні читачі, а як ви ведете свою домашню бухгалтерію і чи ведете ви її взагалі?

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет

За допомогою програм, які враховують витрати / доходи, один з головних сімейних питань "Куди поділися гроші?" знімається

Незважаючи на те що більшість людей знають приказку "Гроші рахунок люблять", мало хто їх по-справжньому вважає. Кожен з нас хоча б раз у житті опинявся в ситуації, коли згадати, на що саме пішла кругленька сума грошей за тиждень, неможливо. У багатьох такі провали у фінансовій пам'яті трапляються буквально щотижня. При цьому домашню бухгалтерію, нехай навіть елементарну, в зошиті в клітинку, ведуть одиниці, хоча знати, на що саме йде особистий або сімейний бюджет корисно кожному. Дуже добре для своєї ж кишені, якщо подивитися структуру витрат наочно, наприклад на діаграмі. Дуже, чи знаєте, протвережує, коли стаття витрат "общепит" або "таксі" займає добрі 10-30% від загальних витрат за місяць. Багатьох такий аналіз призводить до переоцінки поглядів на видаткову частину бюджету. Автору відомі випадки, коли після двох-трьох місяців ведення особистого бухгалтерії, "самі собі бухгалтери" рятували від безконтрольних витрат до 25% від доходів.

КОМП'ЮТЕРНИЙ БУХГАЛТЕР

Програм для ведення сімейного бюджету існують десятки. Для того щоб підібрати собі відповідну, досить ввести в будь-якому пошуковику слова "домашня бухгалтерія" і вивчити цілий набір різних програм. Програми цим в більшості своїй умовно безкоштовні, тобто безкоштовно користуватися ними можна або обмежений час (зазвичай близько місяця), або обмеженим набором можливостей. Для продовження задоволення або розширення функціональності за використання програми доведеться заплатити $ 10-40. Але є і безкоштовні програми, часто не поступаються за своїми можливостями своїм платним аналогам.

X-CASH.

Найфункціональніша зі всіх протестованих нами програм. З її допомогою ви зможете враховувати всі свої доходи і витрати в різних валютах, "переводити" гроші з одного рахунку на інший, причому записи можна вести для кількох людей одночасно.

За допомогою налаштувань можна створювати будь-які статті доходів і витрат, як загальні (наприклад, харчування), так і деталізовані (м'ясо, хліб, масло і т.д.). Чим більше статей, тим якісніше в кінці місяця ви зможете проаналізувати свою фінансову діяльність - програма дозволяє створювати різноманітні звіти і відображати їх у вигляді таблиць і графіків. Програма також дозволяє створювати резервні копії всієї бази, що може бути корисним при будь-яких збоях в роботі комп'ютера. Крім того, курси валют можна отримувати автоматично з інтернету.

Недоліки. Серед інших негативних моментів злегка заплутаний інтерфейс - іноді важко здогадатися, де і яку кнопку треба натиснути, щоб отримати необхідний результат. Крім того, не можна встановити пароль на запуск програми.

Оцінка. Сама функціональна безкоштовна програма серед аналогів. Придатна для детального аналізу фінансового стану.

Де завантажити? На жаль, офіційний сайт ( www.xbc.ru ) Під час підготовки матеріалу не був доступний, але програму можна знайти на інших сайтах за допомогою будь-якої пошукової системи.

СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ"СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ".

Ця програма набагато простіше, ніж X-CASH, має менше функцій, але в цьому є плюси - вона підійде тим, хто хоче просто вважати доходи / витрати не "заморочуючись" при цьому налаштуванням їх багаторівневих статей, прав користувачів і інших іноді непотрібних пересічному користувачеві функцій.

За допомогою цієї програми буквально в один-два кліка можна вносити всі свої витрати і доходи. У правому верхньому кутку програми завжди можна побачити поточний баланс. Вхід в програму можна захистити паролем.

Недоліки. Підтримуються тільки три валюти, тому гривню доведеться маскувати під вивіскою "рубль" або "долар". Немає можливості резервного копіювання даних.

Оцінка. Дуже проста стабільно працююча програма, підійде тим, кому потрібен простий облік доходи / витрати.

Де завантажити? http://fambu.jino-net.ru/

ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4"ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4".

Безкоштовна версія цієї програми дозволяє працювати з усіма необхідними для контролю над витратами функціями. Можна налаштовувати категорії витрат і доходів, причому для кожної категорії можна встановлювати свою одиницю виміру (од., Шт., Кг і т.п.). В якості основної валюти можна встановити гривню і управляти її курсом по відношенню до інших валют (в програмі доступні майже всі світові валюти).

Приємно, що ця програма має, крім російської, український інтерфейс і повністю адаптована для України. Є можливість працювати з декількома користувачами, причому кожен з них може бути захищений своїм унікальним паролем.

Недоліки. Немає звітів, непомітний поточний баланс - окремо видно тільки підсумкова сума доходів і витрат. Неможлива друк. Немає можливості резервного копіювання даних. Вимагає реєстрацію через інтернет.

Оцінка. Програма працює стабільно, має український інтерфейс і легко управляється. Рекомендується для детального ведення обліку доходів / витрат.

Де завантажити? http://www.keepsoft.ru/

"ЗБЕРІГАЄМО" ГРОШІ В ІНТЕРНЕТІ

Інший спосіб враховувати свої грошові потоки - вести бухгалтерію на спеціальних веб-сайтах. Причому такий спосіб має ряд переваг перед програмами. По-перше, ви не прив'язані до конкретного комп'ютера, а можете управляти своїм рахунком з будь-якого ПК, що має вихід в інтернет. По-друге, зберігати дані на сервері надійніше, ніж на комп'ютері, так як на серверах працюють системи автоматичного резервування даних. По-третє, при бажанні, можна внести зміни в свій рахунок (або подивитися його стан) прямо на касі в супермаркеті, якщо є телефон з веб-браузером. У той же час когось може стурбувати можливість отримання доступу третіх осіб до таких "чутливим" персональних даних, як особистий або сімейний бюджет. У відповідь волнующимся ми можемо сказати лише одне: реєстрація на таких сайтах не вимагає введення справжніх імені-прізвища, а також контактів, тому цим самим "третім особам" буде досить складно пов'язати фактично анонімний бюджет саме з вами.

"Дребеденьгі". Один з найпотужніших сайтів для ведення бюджету в російськомовному секторі інтернету - www.drebedengi.ru . Так як існує цей портал досить давно, то встиг обрости масою сервісів, в тому числі тих, яких позбавлені програми для ПК. Наприклад, крім обліку доходів / витрат, можна планувати свій бюджет, користуватися органайзером і "напоминалку". На сайті можна формувати звіти по будь-якими статтями або дивитися історію витрат / доходів. Самі ж статті повністю керовані - ви самі можете вносити джерела доходів і види витрат з тієї деталізацією, яка вам необхідна.

Щоб не переживати про збереження даних, можна періодично експортувати всі дані в файл табличного редактора Microsoft Excel і зберігати його на своєму комп'ютері. Причому, щоб уберегти конфіденційні дані від несанкціонованого доступу, перед збереженням файлу сайт вимагає пароль.

Недоліки. Не можна зробити гривню основною валютою - головна валюта на цьому сайті рубль.

Оцінка. Рекомендується використовувати тим, у кого є стабільний доступ в інтернет. Сайт вантажиться швидко і не "глючить".

HomeMoney. Це вже наш, український продукт. І хоча сайт www.homemoney.com.ua досить молодий, він цілком придатний для ведення домашньої бухгалтерії. Більш того, сайт бурхливо розвивається і розробники обіцяють регулярна поява нових функцій. Серед обіцяних сервісів, які повинні з'явитися найближчим часом, - інтеграція з банками і платіжними системами, що важливо тим, хто веде активну фінансову діяльність в інтернеті.

В даний момент на сайті доступні всі необхідні для обліку сімейних доходів / витрат інструменти: настроюються статті, гнучко формуються звіти, засоби аналізу, планування бюджету, валютний калькулятор і багато іншого. До речі, завдяки українському походженню ресурсу, можна встановити валютою за замовчуванням гривню, що істотно полегшує ведення щоденного обліку. Крім того, у сайту є мобільна версія.

Недоліки. Недостатньо продуманий формат роботи з валютою: кожну валюту доводиться вводити і адмініструвати вручну.

Оцінка. Надійний, потужний український ресурс з підтримкою роботи в режимі мобільного телефону. Підходить для використання в Україні.

ВАША ДУМКА. Шановні читачі, а як ви ведете свою домашню бухгалтерію і чи ведете ви її взагалі?

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет

За допомогою програм, які враховують витрати / доходи, один з головних сімейних питань "Куди поділися гроші?" знімається

Незважаючи на те що більшість людей знають приказку "Гроші рахунок люблять", мало хто їх по-справжньому вважає. Кожен з нас хоча б раз у житті опинявся в ситуації, коли згадати, на що саме пішла кругленька сума грошей за тиждень, неможливо. У багатьох такі провали у фінансовій пам'яті трапляються буквально щотижня. При цьому домашню бухгалтерію, нехай навіть елементарну, в зошиті в клітинку, ведуть одиниці, хоча знати, на що саме йде особистий або сімейний бюджет корисно кожному. Дуже добре для своєї ж кишені, якщо подивитися структуру витрат наочно, наприклад на діаграмі. Дуже, чи знаєте, протвережує, коли стаття витрат "общепит" або "таксі" займає добрі 10-30% від загальних витрат за місяць. Багатьох такий аналіз призводить до переоцінки поглядів на видаткову частину бюджету. Автору відомі випадки, коли після двох-трьох місяців ведення особистого бухгалтерії, "самі собі бухгалтери" рятували від безконтрольних витрат до 25% від доходів.

КОМП'ЮТЕРНИЙ БУХГАЛТЕР

Програм для ведення сімейного бюджету існують десятки. Для того щоб підібрати собі відповідну, досить ввести в будь-якому пошуковику слова "домашня бухгалтерія" і вивчити цілий набір різних програм. Програми цим в більшості своїй умовно безкоштовні, тобто безкоштовно користуватися ними можна або обмежений час (зазвичай близько місяця), або обмеженим набором можливостей. Для продовження задоволення або розширення функціональності за використання програми доведеться заплатити $ 10-40. Але є і безкоштовні програми, часто не поступаються за своїми можливостями своїм платним аналогам.

X-CASH.

Найфункціональніша зі всіх протестованих нами програм. З її допомогою ви зможете враховувати всі свої доходи і витрати в різних валютах, "переводити" гроші з одного рахунку на інший, причому записи можна вести для кількох людей одночасно.

За допомогою налаштувань можна створювати будь-які статті доходів і витрат, як загальні (наприклад, харчування), так і деталізовані (м'ясо, хліб, масло і т.д.). Чим більше статей, тим якісніше в кінці місяця ви зможете проаналізувати свою фінансову діяльність - програма дозволяє створювати різноманітні звіти і відображати їх у вигляді таблиць і графіків. Програма також дозволяє створювати резервні копії всієї бази, що може бути корисним при будь-яких збоях в роботі комп'ютера. Крім того, курси валют можна отримувати автоматично з інтернету.

Недоліки. Серед інших негативних моментів злегка заплутаний інтерфейс - іноді важко здогадатися, де і яку кнопку треба натиснути, щоб отримати необхідний результат. Крім того, не можна встановити пароль на запуск програми.

Оцінка. Сама функціональна безкоштовна програма серед аналогів. Придатна для детального аналізу фінансового стану.

Де завантажити? На жаль, офіційний сайт ( www.xbc.ru ) Під час підготовки матеріалу не був доступний, але програму можна знайти на інших сайтах за допомогою будь-якої пошукової системи.

СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ"СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ".

Ця програма набагато простіше, ніж X-CASH, має менше функцій, але в цьому є плюси - вона підійде тим, хто хоче просто вважати доходи / витрати не "заморочуючись" при цьому налаштуванням їх багаторівневих статей, прав користувачів і інших іноді непотрібних пересічному користувачеві функцій.

За допомогою цієї програми буквально в один-два кліка можна вносити всі свої витрати і доходи. У правому верхньому кутку програми завжди можна побачити поточний баланс. Вхід в програму можна захистити паролем.

Недоліки. Підтримуються тільки три валюти, тому гривню доведеться маскувати під вивіскою "рубль" або "долар". Немає можливості резервного копіювання даних.

Оцінка. Дуже проста стабільно працююча програма, підійде тим, кому потрібен простий облік доходи / витрати.

Де завантажити? http://fambu.jino-net.ru/

ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4"ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4".

Безкоштовна версія цієї програми дозволяє працювати з усіма необхідними для контролю над витратами функціями. Можна налаштовувати категорії витрат і доходів, причому для кожної категорії можна встановлювати свою одиницю виміру (од., Шт., Кг і т.п.). В якості основної валюти можна встановити гривню і управляти її курсом по відношенню до інших валют (в програмі доступні майже всі світові валюти).

Приємно, що ця програма має, крім російської, український інтерфейс і повністю адаптована для України. Є можливість працювати з декількома користувачами, причому кожен з них може бути захищений своїм унікальним паролем.

Недоліки. Немає звітів, непомітний поточний баланс - окремо видно тільки підсумкова сума доходів і витрат. Неможлива друк. Немає можливості резервного копіювання даних. Вимагає реєстрацію через інтернет.

Оцінка. Програма працює стабільно, має український інтерфейс і легко управляється. Рекомендується для детального ведення обліку доходів / витрат.

Де завантажити? http://www.keepsoft.ru/

"ЗБЕРІГАЄМО" ГРОШІ В ІНТЕРНЕТІ

Інший спосіб враховувати свої грошові потоки - вести бухгалтерію на спеціальних веб-сайтах. Причому такий спосіб має ряд переваг перед програмами. По-перше, ви не прив'язані до конкретного комп'ютера, а можете управляти своїм рахунком з будь-якого ПК, що має вихід в інтернет. По-друге, зберігати дані на сервері надійніше, ніж на комп'ютері, так як на серверах працюють системи автоматичного резервування даних. По-третє, при бажанні, можна внести зміни в свій рахунок (або подивитися його стан) прямо на касі в супермаркеті, якщо є телефон з веб-браузером. У той же час когось може стурбувати можливість отримання доступу третіх осіб до таких "чутливим" персональних даних, як особистий або сімейний бюджет. У відповідь волнующимся ми можемо сказати лише одне: реєстрація на таких сайтах не вимагає введення справжніх імені-прізвища, а також контактів, тому цим самим "третім особам" буде досить складно пов'язати фактично анонімний бюджет саме з вами.

"Дребеденьгі". Один з найпотужніших сайтів для ведення бюджету в російськомовному секторі інтернету - www.drebedengi.ru . Так як існує цей портал досить давно, то встиг обрости масою сервісів, в тому числі тих, яких позбавлені програми для ПК. Наприклад, крім обліку доходів / витрат, можна планувати свій бюджет, користуватися органайзером і "напоминалку". На сайті можна формувати звіти по будь-якими статтями або дивитися історію витрат / доходів. Самі ж статті повністю керовані - ви самі можете вносити джерела доходів і види витрат з тієї деталізацією, яка вам необхідна.

Щоб не переживати про збереження даних, можна періодично експортувати всі дані в файл табличного редактора Microsoft Excel і зберігати його на своєму комп'ютері. Причому, щоб уберегти конфіденційні дані від несанкціонованого доступу, перед збереженням файлу сайт вимагає пароль.

Недоліки. Не можна зробити гривню основною валютою - головна валюта на цьому сайті рубль.

Оцінка. Рекомендується використовувати тим, у кого є стабільний доступ в інтернет. Сайт вантажиться швидко і не "глючить".

HomeMoney. Це вже наш, український продукт. І хоча сайт www.homemoney.com.ua досить молодий, він цілком придатний для ведення домашньої бухгалтерії. Більш того, сайт бурхливо розвивається і розробники обіцяють регулярна поява нових функцій. Серед обіцяних сервісів, які повинні з'явитися найближчим часом, - інтеграція з банками і платіжними системами, що важливо тим, хто веде активну фінансову діяльність в інтернеті.

В даний момент на сайті доступні всі необхідні для обліку сімейних доходів / витрат інструменти: настроюються статті, гнучко формуються звіти, засоби аналізу, планування бюджету, валютний калькулятор і багато іншого. До речі, завдяки українському походженню ресурсу, можна встановити валютою за замовчуванням гривню, що істотно полегшує ведення щоденного обліку. Крім того, у сайту є мобільна версія.

Недоліки. Недостатньо продуманий формат роботи з валютою: кожну валюту доводиться вводити і адмініструвати вручну.

Оцінка. Надійний, потужний український ресурс з підтримкою роботи в режимі мобільного телефону. Підходить для використання в Україні.

ВАША ДУМКА. Шановні читачі, а як ви ведете свою домашню бухгалтерію і чи ведете ви її взагалі?

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет

За допомогою програм, які враховують витрати / доходи, один з головних сімейних питань "Куди поділися гроші?" знімається

Незважаючи на те що більшість людей знають приказку "Гроші рахунок люблять", мало хто їх по-справжньому вважає. Кожен з нас хоча б раз у житті опинявся в ситуації, коли згадати, на що саме пішла кругленька сума грошей за тиждень, неможливо. У багатьох такі провали у фінансовій пам'яті трапляються буквально щотижня. При цьому домашню бухгалтерію, нехай навіть елементарну, в зошиті в клітинку, ведуть одиниці, хоча знати, на що саме йде особистий або сімейний бюджет корисно кожному. Дуже добре для своєї ж кишені, якщо подивитися структуру витрат наочно, наприклад на діаграмі. Дуже, чи знаєте, протвережує, коли стаття витрат "общепит" або "таксі" займає добрі 10-30% від загальних витрат за місяць. Багатьох такий аналіз призводить до переоцінки поглядів на видаткову частину бюджету. Автору відомі випадки, коли після двох-трьох місяців ведення особистого бухгалтерії, "самі собі бухгалтери" рятували від безконтрольних витрат до 25% від доходів.

КОМП'ЮТЕРНИЙ БУХГАЛТЕР

Програм для ведення сімейного бюджету існують десятки. Для того щоб підібрати собі відповідну, досить ввести в будь-якому пошуковику слова "домашня бухгалтерія" і вивчити цілий набір різних програм. Програми цим в більшості своїй умовно безкоштовні, тобто безкоштовно користуватися ними можна або обмежений час (зазвичай близько місяця), або обмеженим набором можливостей. Для продовження задоволення або розширення функціональності за використання програми доведеться заплатити $ 10-40. Але є і безкоштовні програми, часто не поступаються за своїми можливостями своїм платним аналогам.

X-CASH.

Найфункціональніша зі всіх протестованих нами програм. З її допомогою ви зможете враховувати всі свої доходи і витрати в різних валютах, "переводити" гроші з одного рахунку на інший, причому записи можна вести для кількох людей одночасно.

За допомогою налаштувань можна створювати будь-які статті доходів і витрат, як загальні (наприклад, харчування), так і деталізовані (м'ясо, хліб, масло і т.д.). Чим більше статей, тим якісніше в кінці місяця ви зможете проаналізувати свою фінансову діяльність - програма дозволяє створювати різноманітні звіти і відображати їх у вигляді таблиць і графіків. Програма також дозволяє створювати резервні копії всієї бази, що може бути корисним при будь-яких збоях в роботі комп'ютера. Крім того, курси валют можна отримувати автоматично з інтернету.

Недоліки. Серед інших негативних моментів злегка заплутаний інтерфейс - іноді важко здогадатися, де і яку кнопку треба натиснути, щоб отримати необхідний результат. Крім того, не можна встановити пароль на запуск програми.

Оцінка. Сама функціональна безкоштовна програма серед аналогів. Придатна для детального аналізу фінансового стану.

Де завантажити? На жаль, офіційний сайт ( www.xbc.ru ) Під час підготовки матеріалу не був доступний, але програму можна знайти на інших сайтах за допомогою будь-якої пошукової системи.

СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ"СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ".

Ця програма набагато простіше, ніж X-CASH, має менше функцій, але в цьому є плюси - вона підійде тим, хто хоче просто вважати доходи / витрати не "заморочуючись" при цьому налаштуванням їх багаторівневих статей, прав користувачів і інших іноді непотрібних пересічному користувачеві функцій.

За допомогою цієї програми буквально в один-два кліка можна вносити всі свої витрати і доходи. У правому верхньому кутку програми завжди можна побачити поточний баланс. Вхід в програму можна захистити паролем.

Недоліки. Підтримуються тільки три валюти, тому гривню доведеться маскувати під вивіскою "рубль" або "долар". Немає можливості резервного копіювання даних.

Оцінка. Дуже проста стабільно працююча програма, підійде тим, кому потрібен простий облік доходи / витрати.

Де завантажити? http://fambu.jino-net.ru/

ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4"ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4".

Безкоштовна версія цієї програми дозволяє працювати з усіма необхідними для контролю над витратами функціями. Можна налаштовувати категорії витрат і доходів, причому для кожної категорії можна встановлювати свою одиницю виміру (од., Шт., Кг і т.п.). В якості основної валюти можна встановити гривню і управляти її курсом по відношенню до інших валют (в програмі доступні майже всі світові валюти).

Приємно, що ця програма має, крім російської, український інтерфейс і повністю адаптована для України. Є можливість працювати з декількома користувачами, причому кожен з них може бути захищений своїм унікальним паролем.

Недоліки. Немає звітів, непомітний поточний баланс - окремо видно тільки підсумкова сума доходів і витрат. Неможлива друк. Немає можливості резервного копіювання даних. Вимагає реєстрацію через інтернет.

Оцінка. Програма працює стабільно, має український інтерфейс і легко управляється. Рекомендується для детального ведення обліку доходів / витрат.

Де завантажити? http://www.keepsoft.ru/

"ЗБЕРІГАЄМО" ГРОШІ В ІНТЕРНЕТІ

Інший спосіб враховувати свої грошові потоки - вести бухгалтерію на спеціальних веб-сайтах. Причому такий спосіб має ряд переваг перед програмами. По-перше, ви не прив'язані до конкретного комп'ютера, а можете управляти своїм рахунком з будь-якого ПК, що має вихід в інтернет. По-друге, зберігати дані на сервері надійніше, ніж на комп'ютері, так як на серверах працюють системи автоматичного резервування даних. По-третє, при бажанні, можна внести зміни в свій рахунок (або подивитися його стан) прямо на касі в супермаркеті, якщо є телефон з веб-браузером. У той же час когось може стурбувати можливість отримання доступу третіх осіб до таких "чутливим" персональних даних, як особистий або сімейний бюджет. У відповідь волнующимся ми можемо сказати лише одне: реєстрація на таких сайтах не вимагає введення справжніх імені-прізвища, а також контактів, тому цим самим "третім особам" буде досить складно пов'язати фактично анонімний бюджет саме з вами.

"Дребеденьгі". Один з найпотужніших сайтів для ведення бюджету в російськомовному секторі інтернету - www.drebedengi.ru . Так як існує цей портал досить давно, то встиг обрости масою сервісів, в тому числі тих, яких позбавлені програми для ПК. Наприклад, крім обліку доходів / витрат, можна планувати свій бюджет, користуватися органайзером і "напоминалку". На сайті можна формувати звіти по будь-якими статтями або дивитися історію витрат / доходів. Самі ж статті повністю керовані - ви самі можете вносити джерела доходів і види витрат з тієї деталізацією, яка вам необхідна.

Щоб не переживати про збереження даних, можна періодично експортувати всі дані в файл табличного редактора Microsoft Excel і зберігати його на своєму комп'ютері. Причому, щоб уберегти конфіденційні дані від несанкціонованого доступу, перед збереженням файлу сайт вимагає пароль.

Недоліки. Не можна зробити гривню основною валютою - головна валюта на цьому сайті рубль.

Оцінка. Рекомендується використовувати тим, у кого є стабільний доступ в інтернет. Сайт вантажиться швидко і не "глючить".

HomeMoney. Це вже наш, український продукт. І хоча сайт www.homemoney.com.ua досить молодий, він цілком придатний для ведення домашньої бухгалтерії. Більш того, сайт бурхливо розвивається і розробники обіцяють регулярна поява нових функцій. Серед обіцяних сервісів, які повинні з'явитися найближчим часом, - інтеграція з банками і платіжними системами, що важливо тим, хто веде активну фінансову діяльність в інтернеті.

В даний момент на сайті доступні всі необхідні для обліку сімейних доходів / витрат інструменти: настроюються статті, гнучко формуються звіти, засоби аналізу, планування бюджету, валютний калькулятор і багато іншого. До речі, завдяки українському походженню ресурсу, можна встановити валютою за замовчуванням гривню, що істотно полегшує ведення щоденного обліку. Крім того, у сайту є мобільна версія.

Недоліки. Недостатньо продуманий формат роботи з валютою: кожну валюту доводиться вводити і адмініструвати вручну.

Оцінка. Надійний, потужний український ресурс з підтримкою роботи в режимі мобільного телефону. Підходить для використання в Україні.

ВАША ДУМКА. Шановні читачі, а як ви ведете свою домашню бухгалтерію і чи ведете ви її взагалі?

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет

За допомогою програм, які враховують витрати / доходи, один з головних сімейних питань "Куди поділися гроші?" знімається

Незважаючи на те що більшість людей знають приказку "Гроші рахунок люблять", мало хто їх по-справжньому вважає. Кожен з нас хоча б раз у житті опинявся в ситуації, коли згадати, на що саме пішла кругленька сума грошей за тиждень, неможливо. У багатьох такі провали у фінансовій пам'яті трапляються буквально щотижня. При цьому домашню бухгалтерію, нехай навіть елементарну, в зошиті в клітинку, ведуть одиниці, хоча знати, на що саме йде особистий або сімейний бюджет корисно кожному. Дуже добре для своєї ж кишені, якщо подивитися структуру витрат наочно, наприклад на діаграмі. Дуже, чи знаєте, протвережує, коли стаття витрат "общепит" або "таксі" займає добрі 10-30% від загальних витрат за місяць. Багатьох такий аналіз призводить до переоцінки поглядів на видаткову частину бюджету. Автору відомі випадки, коли після двох-трьох місяців ведення особистого бухгалтерії, "самі собі бухгалтери" рятували від безконтрольних витрат до 25% від доходів.

КОМП'ЮТЕРНИЙ БУХГАЛТЕР

Програм для ведення сімейного бюджету існують десятки. Для того щоб підібрати собі відповідну, досить ввести в будь-якому пошуковику слова "домашня бухгалтерія" і вивчити цілий набір різних програм. Програми цим в більшості своїй умовно безкоштовні, тобто безкоштовно користуватися ними можна або обмежений час (зазвичай близько місяця), або обмеженим набором можливостей. Для продовження задоволення або розширення функціональності за використання програми доведеться заплатити $ 10-40. Але є і безкоштовні програми, часто не поступаються за своїми можливостями своїм платним аналогам.

X-CASH.

Найфункціональніша зі всіх протестованих нами програм. З її допомогою ви зможете враховувати всі свої доходи і витрати в різних валютах, "переводити" гроші з одного рахунку на інший, причому записи можна вести для кількох людей одночасно.

За допомогою налаштувань можна створювати будь-які статті доходів і витрат, як загальні (наприклад, харчування), так і деталізовані (м'ясо, хліб, масло і т.д.). Чим більше статей, тим якісніше в кінці місяця ви зможете проаналізувати свою фінансову діяльність - програма дозволяє створювати різноманітні звіти і відображати їх у вигляді таблиць і графіків. Програма також дозволяє створювати резервні копії всієї бази, що може бути корисним при будь-яких збоях в роботі комп'ютера. Крім того, курси валют можна отримувати автоматично з інтернету.

Недоліки. Серед інших негативних моментів злегка заплутаний інтерфейс - іноді важко здогадатися, де і яку кнопку треба натиснути, щоб отримати необхідний результат. Крім того, не можна встановити пароль на запуск програми.

Оцінка. Сама функціональна безкоштовна програма серед аналогів. Придатна для детального аналізу фінансового стану.

Де завантажити? На жаль, офіційний сайт ( www.xbc.ru ) Під час підготовки матеріалу не був доступний, але програму можна знайти на інших сайтах за допомогою будь-якої пошукової системи.

СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ"СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ".

Ця програма набагато простіше, ніж X-CASH, має менше функцій, але в цьому є плюси - вона підійде тим, хто хоче просто вважати доходи / витрати не "заморочуючись" при цьому налаштуванням їх багаторівневих статей, прав користувачів і інших іноді непотрібних пересічному користувачеві функцій.

За допомогою цієї програми буквально в один-два кліка можна вносити всі свої витрати і доходи. У правому верхньому кутку програми завжди можна побачити поточний баланс. Вхід в програму можна захистити паролем.

Недоліки. Підтримуються тільки три валюти, тому гривню доведеться маскувати під вивіскою "рубль" або "долар". Немає можливості резервного копіювання даних.

Оцінка. Дуже проста стабільно працююча програма, підійде тим, кому потрібен простий облік доходи / витрати.

Де завантажити? http://fambu.jino-net.ru/

ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4"ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4".

Безкоштовна версія цієї програми дозволяє працювати з усіма необхідними для контролю над витратами функціями. Можна налаштовувати категорії витрат і доходів, причому для кожної категорії можна встановлювати свою одиницю виміру (од., Шт., Кг і т.п.). В якості основної валюти можна встановити гривню і управляти її курсом по відношенню до інших валют (в програмі доступні майже всі світові валюти).

Приємно, що ця програма має, крім російської, український інтерфейс і повністю адаптована для України. Є можливість працювати з декількома користувачами, причому кожен з них може бути захищений своїм унікальним паролем.

Недоліки. Немає звітів, непомітний поточний баланс - окремо видно тільки підсумкова сума доходів і витрат. Неможлива друк. Немає можливості резервного копіювання даних. Вимагає реєстрацію через інтернет.

Оцінка. Програма працює стабільно, має український інтерфейс і легко управляється. Рекомендується для детального ведення обліку доходів / витрат.

Де завантажити? http://www.keepsoft.ru/

"ЗБЕРІГАЄМО" ГРОШІ В ІНТЕРНЕТІ

Інший спосіб враховувати свої грошові потоки - вести бухгалтерію на спеціальних веб-сайтах. Причому такий спосіб має ряд переваг перед програмами. По-перше, ви не прив'язані до конкретного комп'ютера, а можете управляти своїм рахунком з будь-якого ПК, що має вихід в інтернет. По-друге, зберігати дані на сервері надійніше, ніж на комп'ютері, так як на серверах працюють системи автоматичного резервування даних. По-третє, при бажанні, можна внести зміни в свій рахунок (або подивитися його стан) прямо на касі в супермаркеті, якщо є телефон з веб-браузером. У той же час когось може стурбувати можливість отримання доступу третіх осіб до таких "чутливим" персональних даних, як особистий або сімейний бюджет. У відповідь волнующимся ми можемо сказати лише одне: реєстрація на таких сайтах не вимагає введення справжніх імені-прізвища, а також контактів, тому цим самим "третім особам" буде досить складно пов'язати фактично анонімний бюджет саме з вами.

"Дребеденьгі". Один з найпотужніших сайтів для ведення бюджету в російськомовному секторі інтернету - www.drebedengi.ru . Так як існує цей портал досить давно, то встиг обрости масою сервісів, в тому числі тих, яких позбавлені програми для ПК. Наприклад, крім обліку доходів / витрат, можна планувати свій бюджет, користуватися органайзером і "напоминалку". На сайті можна формувати звіти по будь-якими статтями або дивитися історію витрат / доходів. Самі ж статті повністю керовані - ви самі можете вносити джерела доходів і види витрат з тієї деталізацією, яка вам необхідна.

Щоб не переживати про збереження даних, можна періодично експортувати всі дані в файл табличного редактора Microsoft Excel і зберігати його на своєму комп'ютері. Причому, щоб уберегти конфіденційні дані від несанкціонованого доступу, перед збереженням файлу сайт вимагає пароль.

Недоліки. Не можна зробити гривню основною валютою - головна валюта на цьому сайті рубль.

Оцінка. Рекомендується використовувати тим, у кого є стабільний доступ в інтернет. Сайт вантажиться швидко і не "глючить".

HomeMoney. Це вже наш, український продукт. І хоча сайт www.homemoney.com.ua досить молодий, він цілком придатний для ведення домашньої бухгалтерії. Більш того, сайт бурхливо розвивається і розробники обіцяють регулярна поява нових функцій. Серед обіцяних сервісів, які повинні з'явитися найближчим часом, - інтеграція з банками і платіжними системами, що важливо тим, хто веде активну фінансову діяльність в інтернеті.

В даний момент на сайті доступні всі необхідні для обліку сімейних доходів / витрат інструменти: настроюються статті, гнучко формуються звіти, засоби аналізу, планування бюджету, валютний калькулятор і багато іншого. До речі, завдяки українському походженню ресурсу, можна встановити валютою за замовчуванням гривню, що істотно полегшує ведення щоденного обліку. Крім того, у сайту є мобільна версія.

Недоліки. Недостатньо продуманий формат роботи з валютою: кожну валюту доводиться вводити і адмініструвати вручну.

Оцінка. Надійний, потужний український ресурс з підтримкою роботи в режимі мобільного телефону. Підходить для використання в Україні.

ВАША ДУМКА. Шановні читачі, а як ви ведете свою домашню бухгалтерію і чи ведете ви її взагалі?

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Врахувати всі до копієчки. Особиста бухгалтерія в Інтернет

За допомогою програм, які враховують витрати / доходи, один з головних сімейних питань "Куди поділися гроші?" знімається

Незважаючи на те що більшість людей знають приказку "Гроші рахунок люблять", мало хто їх по-справжньому вважає. Кожен з нас хоча б раз у житті опинявся в ситуації, коли згадати, на що саме пішла кругленька сума грошей за тиждень, неможливо. У багатьох такі провали у фінансовій пам'яті трапляються буквально щотижня. При цьому домашню бухгалтерію, нехай навіть елементарну, в зошиті в клітинку, ведуть одиниці, хоча знати, на що саме йде особистий або сімейний бюджет корисно кожному. Дуже добре для своєї ж кишені, якщо подивитися структуру витрат наочно, наприклад на діаграмі. Дуже, чи знаєте, протвережує, коли стаття витрат "общепит" або "таксі" займає добрі 10-30% від загальних витрат за місяць. Багатьох такий аналіз призводить до переоцінки поглядів на видаткову частину бюджету. Автору відомі випадки, коли після двох-трьох місяців ведення особистого бухгалтерії, "самі собі бухгалтери" рятували від безконтрольних витрат до 25% від доходів.

КОМП'ЮТЕРНИЙ БУХГАЛТЕР

Програм для ведення сімейного бюджету існують десятки. Для того щоб підібрати собі відповідну, досить ввести в будь-якому пошуковику слова "домашня бухгалтерія" і вивчити цілий набір різних програм. Програми цим в більшості своїй умовно безкоштовні, тобто безкоштовно користуватися ними можна або обмежений час (зазвичай близько місяця), або обмеженим набором можливостей. Для продовження задоволення або розширення функціональності за використання програми доведеться заплатити $ 10-40. Але є і безкоштовні програми, часто не поступаються за своїми можливостями своїм платним аналогам.

X-CASH.

Найфункціональніша зі всіх протестованих нами програм. З її допомогою ви зможете враховувати всі свої доходи і витрати в різних валютах, "переводити" гроші з одного рахунку на інший, причому записи можна вести для кількох людей одночасно.

За допомогою налаштувань можна створювати будь-які статті доходів і витрат, як загальні (наприклад, харчування), так і деталізовані (м'ясо, хліб, масло і т.д.). Чим більше статей, тим якісніше в кінці місяця ви зможете проаналізувати свою фінансову діяльність - програма дозволяє створювати різноманітні звіти і відображати їх у вигляді таблиць і графіків. Програма також дозволяє створювати резервні копії всієї бази, що може бути корисним при будь-яких збоях в роботі комп'ютера. Крім того, курси валют можна отримувати автоматично з інтернету.

Недоліки. Серед інших негативних моментів злегка заплутаний інтерфейс - іноді важко здогадатися, де і яку кнопку треба натиснути, щоб отримати необхідний результат. Крім того, не можна встановити пароль на запуск програми.

Оцінка. Сама функціональна безкоштовна програма серед аналогів. Придатна для детального аналізу фінансового стану.

Де завантажити? На жаль, офіційний сайт ( www.xbc.ru ) Під час підготовки матеріалу не був доступний, але програму можна знайти на інших сайтах за допомогою будь-якої пошукової системи.

СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ"СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ".

Ця програма набагато простіше, ніж X-CASH, має менше функцій, але в цьому є плюси - вона підійде тим, хто хоче просто вважати доходи / витрати не "заморочуючись" при цьому налаштуванням їх багаторівневих статей, прав користувачів і інших іноді непотрібних пересічному користувачеві функцій.

За допомогою цієї програми буквально в один-два кліка можна вносити всі свої витрати і доходи. У правому верхньому кутку програми завжди можна побачити поточний баланс. Вхід в програму можна захистити паролем.

Недоліки. Підтримуються тільки три валюти, тому гривню доведеться маскувати під вивіскою "рубль" або "долар". Немає можливості резервного копіювання даних.

Оцінка. Дуже проста стабільно працююча програма, підійде тим, кому потрібен простий облік доходи / витрати.

Де завантажити? http://fambu.jino-net.ru/

ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4"ДОМАШНЯ БУХГАЛТЕРІЯ LITE-4".

Безкоштовна версія цієї програми дозволяє працювати з усіма необхідними для контролю над витратами функціями. Можна налаштовувати категорії витрат і доходів, причому для кожної категорії можна встановлювати свою одиницю виміру (од., Шт., Кг і т.п.). В якості основної валюти можна встановити гривню і управляти її курсом по відношенню до інших валют (в програмі доступні майже всі світові валюти).

Приємно, що ця програма має, крім російської, український інтерфейс і повністю адаптована для України. Є можливість працювати з декількома користувачами, причому кожен з них може бути захищений своїм унікальним паролем.

Недоліки. Немає звітів, непомітний поточний баланс - окремо видно тільки підсумкова сума доходів і витрат. Неможлива друк. Немає можливості резервного копіювання даних. Вимагає реєстрацію через інтернет.

Оцінка. Програма працює стабільно, має український інтерфейс і легко управляється. Рекомендується для детального ведення обліку доходів / витрат.

Де завантажити? http://www.keepsoft.ru/

"ЗБЕРІГАЄМО" ГРОШІ В ІНТЕРНЕТІ

Інший спосіб враховувати свої грошові потоки - вести бухгалтерію на спеціальних веб-сайтах. Причому такий спосіб має ряд переваг перед програмами. По-перше, ви не прив'язані до конкретного комп'ютера, а можете управляти своїм рахунком з будь-якого ПК, що має вихід в інтернет. По-друге, зберігати дані на сервері надійніше, ніж на комп'ютері, так як на серверах працюють системи автоматичного резервування даних. По-третє, при бажанні, можна внести зміни в свій рахунок (або подивитися його стан) прямо на касі в супермаркеті, якщо є телефон з веб-браузером. У той же час когось може стурбувати можливість отримання доступу третіх осіб до таких "чутливим" персональних даних, як особистий або сімейний бюджет. У відповідь волнующимся ми можемо сказати лише одне: реєстрація на таких сайтах не вимагає введення справжніх імені-прізвища, а також контактів, тому цим самим "третім особам" буде досить складно пов'язати фактично анонімний бюджет саме з вами.

"Дребеденьгі". Один з найпотужніших сайтів для ведення бюджету в російськомовному секторі інтернету - www.drebedengi.ru . Так як існує цей портал досить давно, то встиг обрости масою сервісів, в тому числі тих, яких позбавлені програми для ПК. Наприклад, крім обліку доходів / витрат, можна планувати свій бюджет, користуватися органайзером і "напоминалку". На сайті можна формувати звіти по будь-якими статтями або дивитися історію витрат / доходів. Самі ж статті повністю керовані - ви самі можете вносити джерела доходів і види витрат з тієї деталізацією, яка вам необхідна.

Щоб не переживати про збереження даних, можна періодично експортувати всі дані в файл табличного редактора Microsoft Excel і зберігати його на своєму комп'ютері. Причому, щоб уберегти конфіденційні дані від несанкціонованого доступу, перед збереженням файлу сайт вимагає пароль.

Недоліки. Не можна зробити гривню основною валютою - головна валюта на цьому сайті рубль.

Оцінка. Рекомендується використовувати тим, у кого є стабільний доступ в інтернет. Сайт вантажиться швидко і не "глючить".

HomeMoney. Це вже наш, український продукт. І хоча сайт www.homemoney.com.ua досить молодий, він цілком придатний для ведення домашньої бухгалтерії. Більш того, сайт бурхливо розвивається і розробники обіцяють регулярна поява нових функцій. Серед обіцяних сервісів, які повинні з'явитися найближчим часом, - інтеграція з банками і платіжними системами, що важливо тим, хто веде активну фінансову діяльність в інтернеті.

В даний момент на сайті доступні всі необхідні для обліку сімейних доходів / витрат інструменти: настроюються статті, гнучко формуються звіти, засоби аналізу, планування бюджету, валютний калькулятор і багато іншого. До речі, завдяки українському походженню ресурсу, можна встановити валютою за замовчуванням гривню, що істотно полегшує ведення щоденного обліку. Крім того, у сайту є мобільна версія.

Недоліки. Недостатньо продуманий формат роботи з валютою: кожну валюту доводиться вводити і адмініструвати вручну.

Оцінка. Надійний, потужний український ресурс з підтримкою роботи в режимі мобільного телефону. Підходить для використання в Україні.

ВАША ДУМКА. Шановні читачі, а як ви ведете свою домашню бухгалтерію і чи ведете ви її взагалі?

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Де завантажити?
Де завантажити?
Де завантажити?
Шановні читачі, а як ви ведете свою домашню бухгалтерію і чи ведете ви її взагалі?
Де завантажити?
Де завантажити?
Де завантажити?
Шановні читачі, а як ви ведете свою домашню бухгалтерію і чи ведете ви її взагалі?
Де завантажити?
Де завантажити?
Новости