• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Обробки для 1С Підприємство

 1. обробки для
 2. Обробка «Завантаження надходження для 1С: Підприємство 8. Роздріб для Білорусі» -
 3. Обробка «Обмін даними між терміналом збору даних Inventory 4095 і 1С: Підприємство 8. Роздріб для Білорусі» -
 4. Обробка «Завантаження даних дисконтних карт для 1С: Підприємство 8. Роздріб для Білорусі» -
 5. Обробка «Формування файлу даних вивантаження по tax-free для 1С: Підприємство 8. Роздріб для Білорусі» -
 6. обробки для
 7. Обробка «Обмін даними між терміналом збору даних Inventory 4095 і 1С: Підприємство 8. Управління торгівлею...
 8. Універсальні обробки, для будь-яких продуктів 1С: Підприємство 8.
 9. Обробки для власних конфігурації Системні рішення, на платформі «1С: Підприємство 7.7»
 10. Обробка «Вивантаження даних для терміналу збору даних Inventory 4095 з 1С: Підприємство 7.7» -

У цьому розділі ми розмістимо найбільш популярні і корисні обробки, якими користуємося самі і рекомендуємо нашим клієнтам. Завантажити їх можна буде абсолютно безкоштовно.

обробки для

Обробка «Групове присвоєння штрих-кодів для 1С: Підприємство 8. Роздріб для Білорусі» -

Власна розробка компанії «Системні рішення». Обробка служить для автоматичної генерації штрих кодів товарів за встановленими відбором. Наприклад, по товарам з конкретного документа надходження, по залишках товарів за конкретним складу, і т.д. Дозволяє значно знизити час на маркування товару, що надходить. Виключає необхідність в кожній картці товарів натискати кнопку «Сформувати штрих код», досить запустити групову обробку і потім в груповому режимі роздрукувати всі етикетки на
товари.


Виключає необхідність в кожній картці товарів натискати кнопку «Сформувати штрих код», досить запустити групову обробку і потім в груповому режимі роздрукувати всі етикетки на  товари

Обробка «Завантаження надходження для 1С: Підприємство 8. Роздріб для Білорусі» -

Власна розробка компанії «Системні рішення». Щодо проста, але разом з тим досить функціональна обробка, яка дозволяє створити картки нових товарів завантажуючи дані з файлу формату * .xls (або файлу * .dbf), завантажити документ Надходження товарів, Установка цін номенклатури, Списання товарів і інші документи.
Незамінний помічник для економії часу для введення прибуткової накладної на кілька сотень позицій. Кілька хвилин замість кількох днів.

Кілька хвилин замість кількох днів

Обробка «Обмін даними між терміналом збору даних Inventory 4095 і 1С: Підприємство 8. Роздріб для Білорусі» -

Власна розробка компанії «Системні рішення». Обробка призначена для двостороннього обміну з одним з найпопулярніших в РБ терміналів збору даних ІНВЕНТОР 4095 . Використання сканера ШК в ТСД практично на 100% виключає помилки за пересортицею при роботі з товарами. Обробка дозволяє за допомогою термінал не тільки проводити інвентаризацію товарів, а й формувати документи надходження товарів, реалізацію товарів, переміщення товарів і інші.

Підходить також для роботи з попередніми моделями ІНВЕНТОР 2295 і 3095 (Inventory 2295, 3095)


Обробка «Завантаження даних дисконтних карт для 1С: Підприємство 8. Роздріб для Білорусі» -

Власна розробка компанії «Системні рішення». Обробка призначена для завантаження дисконтних карт з файлу формату * .xls. Зручно використовувати, коли заздалегідь виготовляється велика кількість дисконтних карт. Як правило, для виробництва формується такий файл з деякими даними по картах (номер карти, типу карти і т.д.), і, щоб не вносити ці дані вручну в 1С, можна скористатися даною обробкою.


), і, щоб не вносити ці дані вручну в 1С, можна скористатися даною обробкою

Обробка «Формування файлу даних вивантаження по tax-free для 1С: Підприємство 8. Роздріб для Білорусі» -

Власна розробка компанії «Системні рішення». Обробка дозволяє за обраним чеку продажу сформувати файл XML для вивантаження даних на портал www.tax-free.by . Дуже затребувана для магазинів сувенірної продукції, роздрібних точок в транспортних вузлах, в магазинах на популярних туристичних маршрутах.

Дуже затребувана для магазинів сувенірної продукції, роздрібних точок в транспортних вузлах, в магазинах на популярних туристичних маршрутах

обробки для

Обробка «Завантаження надходження для 1С: Підприємство 8. Управління торгівлею для Білорусі» -

Опис. Власна розробка компанії «Системні рішення». Щодо проста, але разом з тим досить функціональна обробка, яка дозволяє створити картки нових товарів завантажуючи дані з файлу формату * .xls (або файлу * .dbf), завантажити документ Надходження товарів, Установка цін номенклатури, Списання товарів і інші документи.

Обробка «Обмін даними між терміналом збору даних Inventory 4095 і 1С: Підприємство 8. Управління торгівлею для Білорусі» - (версія 3.3)
Обробка «Обмін даними між терміналом збору даних Inventory 4095 і 1С: Підприємство 8. Управління торгівлею для Білорусі» - завантажити (версія 3.4)

Власна розробка компанії «Системні рішення». Обробка призначена для двостороннього обміну з одним з найпопулярніших в РБ терміналів збору даних. Використання сканера ШК в ТСД практично на 100% виключає помилки за пересортицею при роботі з товарами. Обробка дозволяє за допомогою термінал не тільки проводити інвентаризацію товарів, а й формувати документи надходження товарів, реалізацію товарів, переміщення товарів і інші.

Підходить також для роботи з попередніми моделями ІНВЕНТОР 2295 і 3095 (Inventory 2295, 3095)

Універсальні обробки, для будь-яких продуктів 1С: Підприємство 8.

Обробка «Формування та друк вибраних реквізитів документів (довідників) з 1С: Підприємство 8. Управління торгівлею для Білорусі» -

Універсальна обробка для просунутих користувачів. Дозволяє за допомогою інтуїтивно зрозумілого конструктора вивести практично будь-яку інформацію за довідниками і документами. Наприклад, вивести всіх контрагентів з країною реєстрації РФ.

Наприклад, вивести всіх контрагентів з країною реєстрації РФ

Обробки для власних конфігурації Системні рішення, на платформі «1С: Підприємство 7.7»

Обробка «Вивантаження контрагентів для 1С: Підприємство 7.7» -

Зручна обробка, яка призначена спростити перехід на платформу «1С: Підприємство 8». Дозволяє вивантажити довідник контрагентів в текстовий файл, для подальшої його завантаження. Може служити шаблоном обробки для вивантаження даних з конфігурацій інших 1С-Франчайзі.

Обробка «Вивантаження даних для терміналу збору даних Inventory 4095 з 1С: Підприємство 7.7» -
Обробка «Завантаження даних з терміналу збору даних Inventory 4095 в 1С: Підприємство 7.7» -

Власна розробка компанії «Системні рішення». Обробки для обміну між 1С Предпріятпе 7.7. і терміналу збору даних ІНВЕНТОР 4095 . Використання сканера ШК в ТСД практично на 100% виключає помилки за пересортицею при роботі з товарами. Обробка дозволяє за допомогою термінал не тільки проводити інвентаризацію товарів, а й формувати документи надходження товарів, реалізацію товарів, переміщення товарів і інші.

Підходить також для роботи з попередніми моделями ІНВЕНТОР 2295 і 3095 (Inventory 2295, 3095)

Новости