• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Бухгалтерський облік інтернет магазину, ведення бухгалтерського обліку інтернет магазина, бухгалтерія інтернет магазину, як вести бухгалтерію інтернет магазину, ведення бухгалтерії інтернет магазину - Аудит ПРО

  1. Особливості ведення бухгалтерії Інтернет-магазинів
  2. Допомога при веденні бухгалтерського обліку в Інтернет-магазині

Головна / статті / Бухгалтерський облік в окремих сферах діяльності /

Ведення бухгалтерського обліку - від 5 000 Р в місяць
Консультація - безкоштовно

ПРАЙС ЛИСТ ПРАЙС ЛИСТ

КАЛЬКУЛЯТОР КАЛЬКУЛЯТОР

Ще років 20 тому ми й уявити не могли, наскільки зміниться наше життя в сфері обслуговування, покупок, і навіть у сфері спілкування Ще років 20 тому ми й уявити не могли, наскільки зміниться наше життя в сфері обслуговування, покупок, і навіть у сфері спілкування. Раніше нам, часом, доводилося об'їхати півміста, щоб знайти ту річ, яка б відповідала нашим уподобанням в якості і ціні. Сьогодні їхати нікуди не треба. Досить включити комп'ютер набрати потрібне слово в пошуковій системі, вибрати магазин і ось вже через кілька днів, а може і годин, необхідна річ буде у Вас в руках з доставкою і хорошою знижкою.

Так, інтерес до Інтернет-магазинах зростає з кожним днем. Охочих купувати товари за низькою ціною, не виходячи з дому, стає все більше і більше. Та й продавцям такий варіант здається найбільш вигідним з тієї причини, що можна заощадити на оренді приміщення, тим самим надати покупцям більш вигідну цінову пропозицію. До того ж, кому не сподобається варіант з вільним графіком роботи, коли одночасно можна і відпочивати, і займатися улюбленою справою, адже для цього достатньо взяти з собою в дорогу планшет або ноутбук.

Єдиним мінусом такої торгівлі через інтернет, як і будь-який інший, є досить висока конкуренція. З цієї причини доводиться дуже багато часу і сил приділяти саме розкручування сайту, абсолютно забуваючи про інших дуже важливих питаннях.

До таких питань відноситься ведення бухгалтерського обліку Інтернет-магазину. Адже продаж товару через інтернет - це такий же бізнес, як і будь-який інший, і регулювання даного напрямку цілком перебуває під наглядом податкових органів.

Основними документами, які застосовуються по відношенню до інтернет магазинів, є:

  • Лист Мін. Фін. РФ від 9 грудня 2002 року N 16-00-22 / 14, в якому викладено матеріал про ведення суворої звітності в Інтернет-магазині;
  • Лист Мінфіну Росії від 29.04.2008 року N 03-11-05 / 105, в якому розбирається питання про те, чи може підприємець, який здійснює торгівлю дистанційно, перейти на ЕНВД. Зокрема, в даному документі вказується, що при торгівлі через інтернет можна користуватися тільки звичайною системою оподаткування або ССО. ЕНВД до дистанційної торгівлі не застосовується.

Особливості ведення бухгалтерії Інтернет-магазинів

Звичайно, законодавча база щодо ведення бухгалтерії Інтернет-магазинів досить мізерна і з цієї причини завжди існує ризик припуститися помилки при заповненні того чи іншого документа.

Ось, зокрема, розглядаючи питання про те, куди віднести витрати на створення сайту? Однозначної відповіді немає, адже в одній ситуації створення сайту буде ставитися до нематеріальних активів, а в іншому випадку буде списуватися як витрати майбутніх періодів. Залежить дана ситуація від того, чи є виняткові права і підприємця на цей сайт чи ні.

Наступним спірним моментом є ситуація з урахуванням коштів, отриманих через інтернет. Хоча це найзручніший спосіб оплати при дистанційній торгівлі, оформити документально цей факт практично неможливо. Адже таке поняття, як електронні гроші в нашому законодавстві ніяк не врегульоване, що створює великі труднощі постановці на облік отримання прибутку організації.

Це поодинокі випадки з того безлічі ситуацій, які можуть викликати у нас питання на початковому етапі заповнення документів.

І хоча бухгалтерський облік Інтернет-магазинів, це перш за все звичайне ведення бухгалтерії, яке підпорядковується стандартним правилам і положенням з бухгалтерського обліку, помилки при створенні звітності тут допускаються набагато частіше. І не варто сподівається на те, що Ви зможете уникнути податкових перевірок. Податкові органи сьогодні пильно стежать за розвитком Інтернет-магазинів з тієї причини, що бізнес через інтернет є одним з найрентабельніших і перспективних напрямків торгівлі.

Допомога при веденні бухгалтерського обліку в Інтернет-магазині

Перш за все, щоб ведення бухгалтерії Інтернет-магазину не доставляла Вам зайвого клопоту, бажано звернутися за допомогою до фахівця, який зможе, працюючи так само дистанційно, як і Ви, виконувати свою роботу якісно і встановлені законодавством терміни.

Ми пропонуємо послуги нашої компанії з тієї причини, що наші співробітники вже не перший рік займаються веденням бухгалтерського обліку Інтернет-магазину. У зв'язку з чим ми знаємо про всі тонкощі ведення первинної документації, складання податкової та бухгалтерської звітності інтернет магазинів, особливості проведення камеральних та виїзних перевірок з боку податкових служб. Наші фахівці завжди в курсі змін законодавчої бази РФ, що особливо важливо при веденні бухгалтерії.

Можна сміливо припустити, що незабаром податкове законодавство щодо інтернет магазинів буде посилено, в зв'язку з чим послуги бухгалтера стануть особливо незамінні в даній сфері. Звичайно, оптимальним варіантом в даній ситуації є послуги сторонньої організації, що дозволяє скоротити фінансові витрати, економлячи на витратах, пов'язаних з утриманням штатного співробітника Вашої компанії.

Що б отримати більш детальну інформацію про те, як вести бухгалтерський облік в інтернет магазині, або дізнатися більше про роботу нашої організації, достатньо зателефонувати за номером 8 499 940-08-87 .

Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, що безсумнівно стане в нагоді Вам для розвитку Вашої підприємницької діяльності!

Див. також

Див. також

Ось, зокрема, розглядаючи питання про те, куди віднести витрати на створення сайту?
Новости