• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

1С: Підприємство 8. Управління компанією для Білорусі

 1. Переваги використання рішень на платформі "1С: Підприємство 8"
 2. Склад продукту і порядок продажів

Продукт "1С: Підприємство 8. Управління компанією для Білорусі" призначений для використання на підприємствах з наступними напрямками діяльності: виробництво продукції, надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, торгівля.
Прикладне рішення "Управление компанией для Білорусі" орієнтоване на роботу від одного-двох до десяти користувачів і являє собою рішення для автоматизації операцій обліку і управління:

 • виконання робіт,
 • надання послуг,
 • виробництво продукції,
 • маркетинг та продажу,
 • постачання і закупівлі,
 • запаси і склад,
 • грошові кошти,
 • необоротні активи,
 • фінанси, кадри та розрахунки з персоналом.

виконання робіт,  надання послуг,  виробництво продукції,  маркетинг та продажу,  постачання і закупівлі,  запаси і склад,  грошові кошти,  необоротні активи,  фінанси, кадри та розрахунки з персоналом

Конфігурація "Управління компанією для Білорусі" не містить таких функцій, як бухгалтерський та податковий облік, але цей продукт можна буде використовувати спільно з програмою "1С: Бухгалтерія 8 для Білорусі ".

Інтерфейс програми "1С: Підприємство 8. Управління компанією для Білорусі" містить ряд засобів і механізмів, що забезпечують легкість освоєння системи для початківців і високу швидкість роботи для досвідчених користувачів. У головному вікні розташовані робочий стіл і панель розділів. Робочий стіл містить навігаційну схему часто використовуваних документів і журналів, швидкий доступ до звітів, інформацію про завдання співробітника. Це своєрідний "помічник" користувача. Панель розділів показує основні розділи конфігурації і дозволяє переміщатися між ними.

Прикладне рішення "Управление компанией для Білорусі" розроблено на версії 8 платформи "1С: Підприємство" в режимі керованого застосування.

"1С: Підприємство 8" забезпечує високу гнучкість, налаштування, масштабованість, продуктивність і ергономічність прикладних рішень, підтримує роботу в режимі тонкого і веб-клієнта, роботу користувачів через Інтернет, у тому числі і по низькошвидкісних каналах зв'язку, а також пропонує нову модель розробки прикладних рішень.

Опис можливостей платформи "1С: Підприємство 8" представлено на сайті фірми "1С"

Переваги використання рішень на платформі "1С: Підприємство 8"

Прикладні рішення, розроблені на платформі "1С: Підприємство 8", відрізняє ергономічний інтерфейс, розвинені засоби побудови економічної і аналітичної звітності, принципово нові можливості аналізу і пошуку інформації, висока масштабованість і продуктивність, сучасні підходи до інтеграції, зручність адміністрування системи. Все це піднімає рішення для управлінського обліку на новий рівень автоматизації.

Система "1С: Підприємство 8" реалізує роботу користувачів через Інтернет в режимі веб-клієнта за допомогою інтернет-браузера під управлінням операційних систем Windows або Linux, в тому числі по мобільних каналах зв'язку (GPRS).

"1С: Підприємство 8" підтримує роботу з різними СУБД - файловий режим, Microsoft SQL Server, PostgreSQL, IBM DB2, Oracle Database.

Сервер "1С: Підприємство 8" може функціонувати як в середовищі Microsoft Windows, так і в середовищі Linux. Це забезпечує при впровадженні можливість вибору архітектури, на якій буде працювати система, і можливість використання відкритого програмного забезпечення для роботи сервера і бази даних.

"1С: Підприємство 8" підтримує можливість налаштування прикладного рішення для відображення специфіки обліку конкретної установи:

 • використовуючи механізм функціональних опцій, за допомогою якого здійснюється швидке налаштування системи при впровадженні, без зміни прикладного рішення,
 • використовуючи режим запуску "Конфігуратор", який забезпечує візуальні засоби розробки, конструктори та інші механізми для зміни прикладного рішення.

Склад продукту і порядок продажів

Програмний продукт "1С: Підприємство 8. Управління компанією для Білорусі" включає платформу "1С: Підприємство 8", прикладне рішення (конфігурацію) "Управление компанией для Білорусі", комплект документації, реєстраційну картку та ліцензійну угоду на використання програмного продукту на одному робочому місці , конверт з пінкод програмного захисту (про програмну захист см. докладніше інформаційний лист № 12454 від 29.09.2010 р , Поточний випуск інформаційно-технологічного супроводу (ІТС Міжнародний) і купон на оформлення безкоштовної піврічної передплати на ІТС, поштовий конверт для відправки реєстраційної анкети.

Документація по платформі включає наступні книги:

 • 1С: Підприємство 8. Керівництво адміністратора;
 • 1С: Підприємство 8. Керівництво розробника (у двох частинах);
 • 1С: Підприємство 8. Керівництво користувача.

Синтаксис вбудованої мови і мови запитів представлений в книзі "1С: Підприємство 8. Керівництво розробника" (в двох частинах).

Опис об'єктної моделі повністю включено в поставку в електронному вигляді (у розділах довідки конфігуратора і Синтакс-Помічнику). Опис об'єктної моделі міститься в книзі "1С: Підприємство 8. Опис вбудованої мови" (в п'яти частинах), її паперовий варіант можна придбати окремо.

Крім документації по платформі, продукт містить документацію по прикладному рішенню - книгу "1С: Підприємство 8. Конфігурація" Управління компанією для Білорусі. Опис ". Зареєстровані користувачі" 1С: Підприємство 8 "можуть купувати додаткові екземпляри документації відповідно до регламенту, описаним в інформаційному листі №8538 від 20.06.2008года . Для придбання документації необхідно звернутися до партнера фірми "1С" або безпосередньо у фірму "1С".

Для збільшення кількості робочих місць користувачів програми 1С: Підприємство 8. Управління компанією для Білорусі "використовуються клієнтські ліцензії. При цьому ви можете вибрати користувацькі ліцензії з апаратної захистом, придбані раніше для інших продуктів системи" 1С: Підприємство 8 ", в тому числі що випускалися раніше додаткові розраховані на багато користувачів ліцензії "1С: Підприємство 8" або придбати нові клієнтські ліцензії. Для цього продукту рекомендується купувати клієнтські ліцензії з програмною захистом.

На робочих місцях, забезпечених даними клієнтськими ліцензіями, можуть використовуватися будь-які правомірно придбані програмні продукти системи "1С: Підприємство 8".

Для використання прикладного рішення у варіанті "клієнт-сервер" необхідні ліцензії на 32-розрядний або 64-розрядний сервер "1С: Підприємство 8". При цьому можна використовувати придбані раніше ліцензії на сервер "1С: Підприємство 8" будь-який з версій 8.0, 8.1, 8.2 з апаратним захистом або придбати нові. Для "1С: Підприємство 8. Управління компанією для Білорусі" рекомендується купувати ліцензії на сервер "1С: Підприємство 8" з програмної захистом.

Звертаємо увагу користувачів: платформа "1С: Підприємство 8" підтримує спільне використання ліцензій з апаратної і програмної захистом.

Ознайомитися з порядком ліцензування програмних продуктів системи "1С: Підприємство 8" також допоможе документ "Відповіді на типові питання щодо ліцензування« 1С: Підприємство 8 ", опублікований.

Новости