• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

1С: Підприємство 8. Бухгалтерія с / г підприємства

1С: Підприємство 8. Бухгалтерія с / г підприємства - відмінне рішення для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, отримання інформації для аналізу діяльності підприємств з виробництва та переробки сільськогосподарської продукції (тваринництво, рослинництво, птахівництво).

Бухгалтерія с / г підприємства

Програмне забезпечення 1С: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України дозволяє вести бухгалтерський і податковий облік, формувати регламентовану звітність і отримувати інформацію про діяльність та стан ресурсів, необхідну для прийняття управлінських рішень на підприємствах різного масштабу, різних видів діяльності і з будь-якою системою оподаткування. Дане ПО дає можливість вести розширений облік заробітної плати.

Основні можливості програми:

 • автоматизація обліку в рослинництві, управління біологічними активами;
 • автоматизація обліку транспорту і сільгосптехніки;
 • автоматизація обліку взаєморозрахунків з оренди землі (облік пайщиків);
 • автоматизація обліку переробки та допоміжних виробництв;
 • розширені можливості обліку заробітної плати;
 • бухгалтерський і податковий облік.

Облік в рослинництві, управління біологічними активами дозволяє контролювати виконання всіх технологічних операцій з обліку посівних площ. Всі документи по реєстрації факту виконаних робіт накопичують дані в розрізі типових технологічних операцій. У програму вводиться структура посівів, можливо графічне представлення схеми полів.

Облік транспорту та сільгосптехніки. У програмі фіксуються шляхові та облікові листи, ведеться облік палива, показань спідометра і залишків в баках, розрахунок витрати палива за нормами, виконується розрахунок зарплати. Крім того, є можливість проаналізувати витрати на утримання машино-тракторного парку водіїв, механізаторів та їх помічників.

Облік тваринництва дозволить враховувати тварин в головах, в живій вазі. У бухгалтера є можливість відобразити в системі все господарські операції з обліку тварин від приплоду до забою.

У бухгалтера є можливість відобразити в системі все господарські операції з обліку тварин від приплоду до забою

За допомогою програми можна вести бухгалтерський і податковий облік господарської діяльності декількох підприємств як окремо, так і в загальній інформаційній базі (причому в ролі окремих організацій можуть виступати індивідуальні підприємці).

До складу програми 1С: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України включено план рахунків бухгалтерського обліку та інструкції по його використанню. Склад рахунків, організація аналітичного, валютного, кількісного обліку на рахунках відповідають вимогам законодавства по веденню бухгалтерського обліку і віддзеркаленню даних в звітності. При необхідності користувачі можуть самостійно створювати додаткові субрахунки і розрізи аналітичного обліку.

використання сканера штрих-коду в програмі 1С дозволить автоматизувати пошук і обробку документів за допомогою штрихового коду. Штрих-код можна роздруковувати при друку документа, додруковувати в виділене поле або наклеювати за допомогою самоклеящихся етікеткок , Які друкуються за допомогою принтера етикеток .

Штрих-код можна роздруковувати при друку документа, додруковувати в виділене поле або наклеювати за допомогою  самоклеящихся етікеткок  , Які друкуються за допомогою  принтера етикеток

Новости