• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

На ЗБВ врятували котика, який застряг в стіні трансформаторної будки

Котик хотів погрітися, але застряг

Зооспасатель Євген Зенков визволив з пастки рудого кота. Це сталося у дворі будинку на Лавандовій бульварі, 21. Кот намагався залізти в трансформаторну будку через дірку в бетонній стіні, але пройшла тільки голова, тулуб застрягло. І назад вилізти він теж не міг.

Про бідоласі рятівнику повідомила випадкова перехожа. Коли Євген приїхав на місце, зрозумів, що це один з найскладніших випадків в його практиці.

- Відразу стало зрозуміло, що розширити отвір в товстому бетоні неможливо, - розповів Євген. - Це був рідкісний випадок, коли я злякався. Але раз кіт якось вліз, то можна знайти положення, при якому він вилізе. І тоді я акуратно взяв його, повернув догори черевом і через якийсь час знайшов таке положення, при якому вдалося його витягти.

Елемент video не підтримується у вашому браузером.

Після звільнення рудий кіт блискавично вирвався з рук рятувальника і втік. А дірку в стіні Євген заклав камінням, щоб в пастку не були інші тварини.

У таку пастку потрапив кіт

Ми не раз розповідали про врятованих Євгеном Зєнкова тварин. Наприклад, у Верхній Пишми він діставав зі стіни ванної кімнати кошеня , А як-то зловив на візі яструба, який залетів у під'їзд .

Новости