• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

У Словаччині запустять поїзд Hyperloop: з Братислави до Відня можна буде доїхати за 8 хвилин

21:36, 11 березня 2016 світ

7726

7726

Пілотний проект покликаний відкрити Європу для нової технології / engadget.com

В даний час поїздка зі столиці Словаччини в столицю Австрії на автомобілі займає близько години - Hyperloop скоротить цей час до 8 хвилин, повідомляє Lenta.ru з посиланням на Mashable. Крім того, пілотний проект покликаний відкрити Європу для нової технології.

Читайте також Засновник SpaceX і Tesla планує побудувати надзвуковий пасажирський поїзд

Відповідаючи на запит журналістів Mashable, керівник компанії Дірк Альборн, заявив, що словацький Hyperloop з'явиться «досить швидко». Однак конкретні тимчасові рамки не назвав, пославшись на те, що кілька важливих факторів ще залишилися неврахованими (перш за все мова йде про точне маршруті). Остаточно кошторис проекту буде затверджена після спільного засідання з представниками Євросоюзу і словацькими інвесторами.

Hyperloop - система труб для переміщення капсули з пасажирами - являє собою гібрид вакуумного поїзда і маглева. Передбачається домогтися середньої швидкості поїзда 1130 км / год, різко знизивши опір повітря і одночасно відмовившись від магнітів. Поїзд в Hyperloop повинен рухатися по герметичній трубі, тиск в якій не перевищує одну тисячну атмосферного. Задум належить американському підприємцю Ілону Маску , Який заснував компанію SpaceX і обіймає посаду генерального директора Tesla Motors.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости