• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Кінотеатр "Київ" продовжить свою роботу в нинішньому форматі - КМДА

Кінотеатр "Київ" є пам'ятником архітектури і містобудування місцевого значення, і цільове призначення кінотеатру змінюватися не може. Кінотеатр Київ є пам'ятником архітектури і містобудування місцевого значення, і цільове призначення кінотеатру змінюватися не може

Кінотеатр «Київ» продовжить свою роботу / фото УНІАН

«Кінотеатр продовжить свою роботу в тому ж форматі, що і зараз. Будь-які інші заяви - домисли, не більше. Фестивальний профіль в контексті меморандуму між КМДА і кінофестивалем «Молодість» так само буде ключовим », - підкреслила Діана Попова.

Крім того, постійні звернення орендаря до комісії з питань власності щодо зменшення орендної ставки викликають сумніви щодо його платоспроможності.

«Місто просто не може ставити під загрозу подальшу роботу цього легендарного кінотеатру. Тому для оперативного і ефективного управління майном товариства, запропоновано включити «Київ» в мережу «Київкінофільм». Ми не можемо собі дозволити навіть припустити, що робота кінотеатру може бути зупинена », - додала Діана Попова.

Нагадаємо, кінотеатр «Київ» є пам'ятником архітектури і містобудування місцевого значення, і цільове призначення кінотеатру змінюватися не може. Крім того, перед укладанням договору оренди, балансоутримувач повинен спочатку укласти охоронний договір з Департаментом охорони культурної спадщини, в якому також буде прописано цільове призначення будівлі - кінотеатр.

Діана Попова наголосила, що всі кінотеатри, які знаходяться в мережі КП «Київкінофільм» демонструють сталий розвиток і ефективну роботу.

Отже, в мережу входять кінотеатри «Алмаз», «Факел», «Луч», «Пролісок», «Старт», «Ліра», «Салют», «Лейпциг», «Флоренція», «Київська Русь», «Ім. Т. Шевченка »,« Кіото »,« Ленінград »(« Дніпро »),« Загреб »,« Братислава »,« Краків »та« Молодіжний ».

На оновлення матеріально-технічного стану комунальної мережі кінотеатрів тільки в 2018 році було виділено 20 млн з міського бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости