• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

МОЗ закупило автомобілі швидкої медичної допомоги Peugeot Boxer

Міністерство охорони здоров'я України за рахунок коштів державного бюджету закупило 216 автомобілів для екстреної медичної допомоги Peugeot Boxer типу В, повідомляє прес-служба відомства

Міністерство охорони здоров'я України за рахунок коштів державного бюджету закупило 216 автомобілів для екстреної медичної допомоги Peugeot Boxer типу В, повідомляє прес-служба відомства. Машини були придбані в рамках програми «Розвиток служби екстреної медичної допомоги (придбання медичного автотранспорту) у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та Києві». Всі закуплені автомобілі швидкої медичної допомоги Peugeot Boxer повністю відповідають умовам національного стандарту України ДСТУ: оснащені необхідним медичним обладнанням, відповідають вимогам по забезпеченню повного об'єму надання інтенсивної терапії та реанімації постраждалих і дозволяють здійснювати тривалий медичний супровід з транспортування пацієнтів з розладами життєво важливих функцій.

Згідно з розподілом, Вінницька область отримала 34 автомобілі швидкої медичної допомоги, Дніпропетровська область - 50 автомобілів, Донецька - 90 карет швидкої та 42 автомобілі надають медичну допомогу жителям Києва.

Нагадаємо, в 2011 році було виділено 200 млн грн для придбання медичного автотранспорту. За результатами проведених торгів було укладено договори з компанією «Красс» на поставку 216 автомобілів категорії B. Вартість одного такого автомобіля складає 650 тис. Гривень.

Гривень

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Юрій Гоголів Юрій Гоголів

Головний редактор журналу «Комерційні автомобілі»

Інші матеріали автора:

Новости