• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Помер Стівен Хілленберг - творець Губки Боба - подробиці смерті

Стівен Хілленберг помер.

Фото: Getty

Помер автор мультсеріалу "Губка Боб Квадратні Штани" Стівен Хілленберг. Чоловік помер на 58-му році життя в Каліфорнії, повідомляє BBC.

"Ми засмучені звісткою про смерть Стіва Хілленберг. Він був близьким другом і давнім творчим партнером нас усіх в Nickelodeon. Він надавав серіалу" Губка Боб "властиві йому гумор і невинність", - заявили в кінокомпанії Nickelodeon.

Відзначається, що причиною смерті стала мотонейронами хвороба, або бічний аміотрофічний склероз (БАС). Діагноз Хілленберг був поставлений ще в березні минулого року.

Стівен Хілленберг в 1984 році закінчив Університет Гумбольдта в штаті Каліфорнія і влаштувався працювати викладачем морської біології в Морський інститут, нині Інститут океану в Дана-Пойнт. Професійний інтерес біолога укупі з художніми здібностями і любов'ю до морської живності підштовхнули Стіва до того, щоб ілюструвати лекції власними розповідями і малюнками, в яких фігурували його майбутні герої - Губка Боб і його друзі.

У 1987 році він перейшов до кар'єри аніматора, закінчивши курс експериментальної анімації в Каліфорнійському інституті мистецтв у Валенсії і отримавши ступінь магістра витончених мистецтв в 1992 році. Відзначимо, що перший епізод мультсеріалу про Губку Боба вийшов 1 травня 1999 року. В даний час серіал налічує близько 250 серій. Шоу отримало безліч премій і було переведено більш ніж на 60 мов.

Нагадаємо, в понеділок у США у віці 95 років помер американський автор коміксів Стен Лі Також на 76 році життя помер письменник і художник, один з творців коміксів Marvel Гері Фрідріх.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні
Новости